Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано19.11.09 09:15



Лени е от провинцията. В най-близките градове няма група на АА.София и е далече. Аз обмислям да дойда на сбирка, ама не обичам студеното време...

, а то през последните дни е точно такова.
Цигарите искам да ги спра, защото в къщи само аз съм пушачка и непушачите много ме тероризират.Както казах, не обичам студа,а те ме гонят да пуша на балкона.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано19.11.09 12:11



Няма лошо време, има лоши дрехи, казват англичаните.
Така че - обличаш се дебело, а доколкото помня се движиш и с кола. Обличаш се дебело и идваш на Веслец 33. А аз специално за теб ще пусна климатика на max. И ще ти стане едно тооопло, едно прияятно сред тези хубави хора, сред които ще попаднеш.



А ако на времето през последните дни му казваш студено, значи си сбъркала държавата си. Ти трябва да живееш в Барселона.

Шегувам се. Знам, че имаш силна вътрешна съпротива срещу идването си на сбирки. Но поне продължавай да мислиш по въпроса... А докато мислиш, продължавай да не пиеш.

А тези, които те гонят на балкона да пушиш, са гадове. Я ги накарай те да си пият кафето на балкона, като им кажеш, че на теб ти се гади от аромата на кафе.


Редактирано от nekoi на 19.11.09 12:12.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано19.11.09 12:20



О Боже...кафе,и това само аз си го пия.Няма спасение

.А,ако ида с колата...къде ще паркирам на "Веслец"?Климатиците не ми ги хвали...имам ...и не ги ползвам,само си дадоха парите някой хора.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано19.11.09 12:48



Ще паркираш на ... Веслец


Особено в неделя там не е толкова натоварено. Доста хора идват с коли на сбирките и никой не се е върнал, защото няма къда да паркира.

Дааа, ама климатикът на Веслец е по-хубав от твоя, специален един вид. Заслужава си да дойдеш, дори само за да видиш този чуден климатик.

Такааа. Дай сега да видим следващите финтове, които ще направиш, за да не дойдеш



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано19.11.09 17:59



Синята зона е до 18.30 ч, така че ще паркираш спокойно. Живея наблизо и знам, че вечер работещите се изнасят и има места за паркиране.





Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: Lali]  
Автор nekoi ()
Публикувано19.11.09 22:44



Лали, недей да плашиш Талиа с тези обещания за лесно паркиране. Че тя ни е нежна и плашлива и сега ще млъкне и поне още 44 дни няма да се появи тук



А точно темата е на път да стане рекордьорка по брой на постовете в този форум.
Талиа, не ти ли е приятно, че си най-ухажваната алкохоличка в този форум и имаш нааай-дългата тема?




Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано25.11.09 17:42



Оуууу,хич не съм нежна и плашлива....Гледам да не се задържам на едно място.Разнообразието много ми допада.Пътувам...Чувствам се добре,когато сменям обстановката и се запознавам с хора които не знаят за проблема ми.Да ви се похваля...скочих с бънджи...



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано25.11.09 18:01



Възхищавам ти се

За бънджито. А "нежна и плашлива" си беше само за провокация.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано25.11.09 18:53



Да си призная...по-страшни неща от абстиненцията която преживях през месец май...................няма.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано25.11.09 21:07



Хехе затова ли те няма в скайпа.Аз си помислих, че си настинала от климатика в клуба на АА или пък нещо трябва да си сменям очилата и затова не те виждам.Мина ми през акъла че се сърдиш за това че така и не пихме едно кафе за тия три пъти които идвах в София, споко на 5 ти декември може да се реванширам

.Обади се когато си на линия.Честито за бънджито, само да ти споделя че аз така се бях пристрастил към адреналина като спрях да пия че чак си докарвах абстинентни кризи след някое здраво катерене.Не знам как оцелях и не цапнах някоя бира с другите адреналиновци в тоя период.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.