Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: val999]  
Автор gergi_81 (известен)
Публикувано02.06.09 22:20



Ами много неща правя. Сутрин ставам към 8 и с дъщеря ми излизаме на разходка(ако не съм на работа) После се прибираме и с жена ми я храним и приспиваме.Дремвам си час два и после пак на разходка до към 20,00 часа.Вечеряме и после си отварям неколко бирички и зяпаме яко филми. Когато съм на работа всичко е подобно.Само че разходката е само след обед а вечерта е пак така. Но като цяло въпроса ти беше много глупав необоснован и преднамерен. Все едно като спрях цигарите,как сумати идиоти ме питаха: "добре като не пушиш,какво правиш?" Пуших по 2 кутии на ден в продължение на 9 години.От 4 години не пуша.Това ми е първото отказване на цигарите и мисля че ще е последно.Защото ако пропуша пак,ще се гръмна. Но това е друга тема,но ако искате съвети за цигарите пишете на ЛС.Там имам по надежден съвет от бирата



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: gergi_81]  
Автор nekoi ()
Публикувано08.06.09 21:24



Talliia, надявам се, че започваш четвъртата си седмица без алкохол?



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано09.06.09 09:42



28 дни-трезвена,със здравословен хранителен режим,активно спортуваща и търпяща подигравки от приятели,че ако откажа и цигарите "ще умра напълно здрава,б.о.".





Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано09.06.09 12:13



Хвала на такива герои

като теб!
Обикновено в такъв период не е желателно да се отказват цигарите. Идва ни в повече.
А ти кажи на твоите приятели, че засега нямаш намерение да умираш нито болна, нито здрава.
И да си заврат подигравките където пожелаят
А като направиш един месец, ще получиш виртуален подарък.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано14.06.09 12:06



Talliia, закръгли ли го месецът?



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано14.06.09 18:43



33 дни ,от вчера започнах втория.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано14.06.09 23:34



Честит един месец трезвеност!

(Чуваш ли ръкоплясканията?)

Камилата е талисманът на АА, защото може да издържи много дълго без да пие.




Съжалявам, така и не успях да я копирам тази камила. Ще трябва да си я представиш. Златна беше, носи се на верижка <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от nekoi на 14.06.09 23:39.</EM></FONT></P>

Редактирано от Lali на 15.06.09 20:52.



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: talliia]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано14.06.09 23:49



Браво, Талия! Честито и от мен.
Колкото повече, толкова повече!
Все по-хубаво ще става оттук нататък. Не, няма да е лесно, никак даже, но ще е хубаво.

Ето я камилката, която ти подарява nekoi





Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: Xapakиpи]  
Автор nekoi ()
Публикувано15.06.09 00:19





1. Харикири, благодаря за помощта!

2. Талия, получаваш още един подарък - триъгълник вписан в кръг е символът на АА.

3. Тъй като за 1 месец получи 2 подаръка, сега ще трябва да не пиеш поне още един месец, за да си заслужиш втория



Тема Re: НОВА СЪМ,МОЛЯ ЗА ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано15.06.09 09:13



Обещала съм си да не пия 66 дни.После...ще видим.Благодаря за подаръците,ще заслужа и втория.А колкото до камилата ,тя не пие дълго,но се напива " здраво" преди това.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.