Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано30.05.09 21:58



"Шведската горчивка" се прави от 11 билки които 14 дни престояват в ракия и после се пие за какви ли не болести.Лечителката Мария Требен пише в книгата си-" билките заглушават алкохола и имат валидност на лекарство".
Но аз...Тома Неверни...не се реших да пробвам.



Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.05.09 21:58



Талиа, кажи за шведската горчивка преди да си легнеш


Знам, че си лягаш рано, за да хванеш здравословния сън между 22 и 24 ч., от който кожата става като слонова кост



Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор neron11 (непознат )
Публикувано30.05.09 22:07



Не съм много наясно как се работи в системата.За пръв път осъществявам връзка по интернет.



Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.05.09 22:09



Йес, натиснали сме "изпрати" в един и същи момент. Сигурно преди време и "наздраве" сме казвали в една и съща минута.

Тази Требен да си вземе книгата и нали знаеш какво да направи с нея...

Преди няколко години ме извика съпругата на един алкохолик. Отивам у тях и го заварвам мато на дивана, лежи възнак, вцепенен от пиене.
Техните му купили една такава напитка от билки в спиртна тинктура. Магическо лекарство против алкохолизъм, слепите проглеждат и сакатите прохождат.
Нашият след Н-количество водка послушно взел 3 лъжици от билката, за да лекува алкохолизма си. Много му харесало лекарството, направо му се усладило. И нататък изпил шишенцето с вълшебната билка почти на екс.
С което се беше довършил.



Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.05.09 22:13



нерон, кликни горе на червеното алкохолно зависими, после най-вляво отиди на иконката с подвито крайче. Кликни на нея и така ще създадеш нова тема.



Тема Re: ПОМОЩнови [re: nekoi]  
Автор talliia (позната)
Публикувано30.05.09 22:18



Пуфпаф ми каза за компромисите.Една "пияна вишна",една лъжица сироп за кашлица и...следва рецидив на алкохолизма ми.Неизбежно.А,колкото до лягането ,вярно,че там някъде 10-11ч.щото искам да изглеждам като Лили Иванова като стана на 70.





Тема Re: ПОМОЩ [re: nekoi]  
Автор neron11 (непознат )
Публикувано30.05.09 22:20



Не намирам икона.



Тема Re: ПОМОЩ [re: neron11]  
Автор talliia (позната)
Публикувано30.05.09 22:24



Като кликнеш на червения надпис Алкохолно зависими,излизат всички теми.В дясно горе има шест иконки.Кликваш на първата .Това е Нова тема.



Тема Re: ПОМОЩ [re: neron11]  
Автор onehuman ()
Публикувано30.05.09 22:24



Иконата е същата като на това което цъкаш за пост в темата без червеничкото .



Тема Re: ПОМОЩ [re: talliia]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.05.09 22:33



Опазил те Господ да изглеждаш като Лили Иванова но 70. Ако постъпиш така със себе си, като станеш на 70 и дойдеш на сбирка, ще заключа вратата от вътрешната страна. Гадничък съм нали

Пак започнах да агитирам.

По въпроса за пияните вишни и сиропите за кашлица има различни схващания, но при всички случай - засега недей.
Часът е 22.22. Можеш да си миеш зъбите и да лягаш. Що и дъщеря ми не беше така изпълнителна като теб. Хубави сънища ти пожелавам! Ако случайно не можеш да заспиш, не брой на ум овце, а брой анонимни алкохолици - един анонимен алкохолик, двама АА и т.н. Като стигнеш до 436-тия, да знаеш, че това съм аз.

-------
нерон, като влезеш в клуба аклохолно зависими, над темите имаш отляво надясно - минус, плюс, дясна стрелка, горна стрелка, лява стрелка и после въпросния лист с подвито крайче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.