Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 30.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано23.11.19 20:55



Гледай себе си, мен не ме мисли.

А Рачо ще си понесе последствията за лъжите си.

Редактирано от rien ne va plus на 23.11.19 22:20.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано23.11.19 23:16



Нищо не си видял и плашиш ти си цял Каракачанов на най подготвената армия в света и вади чифтето и ко ши ми напраиш ва Темелко та чака у къщи яла па го виж и после се дуй Боже, ти нещо си се зел много на сериозно баба Ванга ли си кво си как пък провидя че няма Темелко мойш ли обясни тази работа. ей ми адреса Яворов 7 задни стълби до вратата ми бръмчи климатик, Руска се казва майка ми ако мен нещо ме няма - бачкам от 05 сутрин до 15 00 . Е то бива бива ма цял вол за мезе не бива. Ега ти и прорицателя!!! Кво яд те е че българин е направил нещо уникално, или и ти си от новата пасмина дето искат българите да сме прост народ ? Да сме ама, не сме прост народ, само книгите в библиотеката ми са над 1000 - 51% техника и всичко съм си изчел и по два и по три пъти и да ги изгориш в главата ми са, изобщо си много много зле, ако така си и в живота. Темелко те чака и нямаш право нищо да изказваш от онова което ще видиш Ферщеен зи? Само Гери има право да разказва щото той разбира, а не ти Явол майн Хер. Ега ти и странния балкански субект си бил. Понимаеш бляд, аннадън му!!! Ду Ю андъстейн камераде? Знам, вика, лъже Рачо! Лъже ама не лъже ти си тоя дето бърка ухото на иглата с гъэа на магарето. И като дойдеш ще ти искам паспорта като на митница да знаеш Спирам всичко по Темелко дойдеш ли вадя го ог гардероба и монтирам го пред тебе и гледаш без да пипаш заядливецо ТЕмелко можеше да е много в напреднал стадий ако четеше и разбираше , а ти гледаш текст и фантазираш С ръце в джобовете много не можеш да постигнеш гарсон!

Уж щяхме джендъри да сме, а то се напълни с педерасти държавата...


Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано24.11.19 05:36



То квантовите компютри го чакат в Нета и може винаги да ги пробва с полупроводниковите си терминалчета, ама нашият ги отрича. А ти за Темелко искаш да ти вярва.



Тема Моделирането с холограми [re: stillpigi-166243]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано24.11.19 07:22



То ще даде възможност всеки сам да създаде дизайн на автомобил, мебел, филмов герой, детайл и мн.други.

Във финландските училища може и да са го почнали вече. Безопасно и бързо моделиране. Без пили, длета и чукове, резачки, флексове...
Колко му е да извадят няколко милиона за КК.

Квантовите компютри са точно за Целта! Полупроводниковите терминалчета ще са просто тяхна периферия.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано24.11.19 09:56



Всичките тези глупости ги повтаряш вече над 10 години.
Не си дал никакво доказателство все още, само приказки, обещания, тръшкане.
Винаги "ще", и до там. И винаги го играеш много сърдит.
и за децата е ясно, че нищо нямаш и на никого нищо няма да покажеш, просто защото нищо нямаш.
Пък адреса си да ми даваш, аз няма да дойда у вас.
Виж там, с кукумил се разберете, той имаше човек, който можел да отиде.

Винаги едно и също. И винаги си сърдит. Ако вместо да го играеш сърдит беше показал някакво доказателство, нямаше да те обвинявам, че лъжеш.
Целият този цирк и театър се разиграва тук от колко време помниш ли?
Помниш ли как излъга една коледа, и как броеше дните? И какво стана?



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано24.11.19 10:00



Кой и какво отрича?
Аз чакам обяснение как работи квантовия компютър. Досега чух само най-общи приказки. Нищо конкретно, особено от теб съвсем нищо.
Ти винаги го обръщаш на енергийна ефективност и свободна енергия.

До момента тук има двама участници, които отричат квантовия компютър. Единият се позовава на негладкост на функциите, описващи физичните явления, другият се позовава на шумоустойчивост.
Ти дрънкаш за енергийна ефективност и както винаги си в овчи възторг.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано24.11.19 10:08



Рачо и работещ детандер е подготвил, да ти покаже.
За КК още не е събрал стотинки, но пък си охлажда процесора на компа с детандера.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано24.11.19 10:24



И двамата сте като излезли от един разказ на Едгар Алън По.
В него лудите от една лудница хващат лекарите и надзирателите и ги затварят в подземието, а те самите се представят за лекари и надзиратели.

Но нали, всеки луд с номера си, не могат да се въздържат, и всеки си повтаря това, което му е любимата мания, обсесия, или там каквото му е проблема.
Краставицата на Мирча Кришан.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано24.11.19 11:56



Да отричаш детандерите и квантовите компютри не е признак на нормалност!
Не знам, къде са те излъгали, че си нормален!



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (минаващ)
Публикувано24.11.19 12:42



Къде отричам детандерите и квантовите компютри?
Посочи моля!

Детандерите съществуват, но не виждам нищо мистично енергийно-ефективно около тях.
Квантовите компютри са нещо все още неясно, затова по-скоро бих искал да разбера нещо повече, за да си съставя мнение. Няма как да ги отричам, без да съм запознат с действието им, ако такова изобщо е възможно.

Опитите евтино да подменяш нещата са евтина манипулация, на която никой не би се вързал.

На глупостите ти не се връзва дори Рачо!

Кажи ти какво смислено написа, освен празни декларативни и недоказани твърдения, които никой друг не поддържа?

Редактирано от rien ne va plus на 24.11.19 13:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.