Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 30.04.24 
Природни науки
   >> Физика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор harish_chandraМодератор (curmudgeon)
Публикувано26.11.19 10:50



Това, ако се напише честно, ще е доста дълго. Разрови се и погледни някой от известните алгоритми.

Ето нещо по общата тема





Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано26.11.19 11:26



Браво, тропчо, ти откри Америка! Ползва се при турбодетандерите, а и въобще за турбини!

...

Сядай си на дупцето и учи Д-Т ефекта!



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (член)
Публикувано26.11.19 11:33



Какво се ползва? Ти съвсем си изплискал легена и почна да пишеш несвързано.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: harish_chandra]  
Автор rien ne va plus (член)
Публикувано26.11.19 15:09



Мерси за линка. Интересен документ, но много неща остават неясни, не съм сигурен дали защото авторът ги е описал така или поради моето невежество. Във всеки случай намирам противоречиви неща.

Захващам сега един учебник по квантова механика, то се е видяло.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор stillpigi-166243 (пенсионерин)
Публикувано26.11.19 18:47



Още малко и мен ще убедиш че лъжа Мастореее, масторе. Добре, захващаш се да четеш The Limits of Quantum Computers писана 2005 а не прочете нищо от онова което аз писах след 2013 за Темелко. Ти го даваш тежко не аз, досега след като четеш квантова механика в оригинал три Темелковци щеше да си направил... И запомни аз мога и още 10 години да чакам някой да се позамисли аджеба как и кога да си направи Темелкоподобен квантов генератор защото той е именно това тук, но без мен и след 20 години пак нямаше да научите за българска такава система. Чакате чуждите да ви покажат. Да бе да! Ще има да чакате. Казах вече единствено на Гери ще пратя всичко което пожелае той каквото иска това да прави с материала/ системата.

П.С. 2005 г аз предадох 1.5 килограма живак на университета по химия в лицето на преподавателя ми по физика - нито съм го крал, нито пък съм го правил това дарение с идея да вземам изпита си по физика - точно тогава снеха предмета физика от плана на нашият университет - БСУ знаеш ли колко е кило и половина живак - не може да напълни колбата на една жична електическа лампа. Когато го теглиха на пазара ме питаха "квои тва нящо ба чи толкуваи тяжку". При мен лъжа няма приятелю и за науката съм готов на всякакви жертви. Можех да го продам на черно за поне 1500 лева а тогава това бяха пари нали? Сега с 1500 какво ще си купиш- 2 комплекта гуми за щайгата дето си я купил от чуждестранско и е с два пъти превъртян километраж...

Редактирано от stillpigi-166243 на 26.11.19 19:10.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: stillpigi-166243]  
Автор rien ne va plus (член)
Публикувано27.11.19 02:24



Разбира се, че лъжеш.

Ако имаше какво да пратиш, можеше да го направиш за по-малко време от това, което си употребил да надраскаш глупостите, които си нацвъкал.

Щял да прати на Гери. Нали те наблюдавам от години както един ентомолог наблюдава бръмбар.
Това са ти редовните глупости. Ту ще го пратиш на един, а на друг си сърдит, ту обратното. Но никога на никого нищо не пращаш. Оставаш си само с обещанията.
Защо? Защото лъжеш. Нямаш нищо. Само приказки.

Редактирано от rien ne va plus на 27.11.19 02:52.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано27.11.19 05:28



Усилването по мощност. То демагогията ти те е направила пълен инвалид в елементарната логиката.

Без представа за Джаул-Томсън ефекта няма да минеш!
...


Ако можехте да се видите само!
Заформили раздумка за енергийно НЕЕФЕКТИВЕН "квантов" компютър! И книги размахват, току виж и прописали! Нищо, че не четат размахваното!
Пълна лудница!



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (член)
Публикувано27.11.19 08:54



Не знам за демагогията, но твоето се нарича НЕВЕЖЕСТВО.



Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: rien ne va plus]  
Автор Neobogomil (ХЕРМАФРОДИТОЛОГ)
Публикувано27.11.19 09:24



Нима?!
Специалисте, по енергийно НЕЕФЕКТИВНИ "квантови" компютри!





Тема Re: Квантово "превъзходство" [re: Neobogomil]  
Автор rien ne va plus (член)
Публикувано27.11.19 09:42



Човек не може да знае всичко и да разбира от всичко.
Това, че ти дори не си даваш сметка колко си невежа не те поставя в изгодна позиция.
Аз нямам проблем с това да заявя публично, че нещо не ми е известно.
Ти обаче имаш. В комбинация с пълно невежество и дори глупост. Много си зле.

Живееш в заблуда за основни неща, така че остави моето незнание за квантовите компютри и се концентрирай върху своето.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.