Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Кажи минови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 06:43



кое ми е хитрото. Аз съдя за другите по себе си, а явно не трябва да бъде така, защото вече безброй хора ми казват, че от това си патя.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.07.14 09:38



понеже получих поредната гневна бележка как съм лъжел и колко съм бил властовоопиянен и как съм убил клуба и съм изгонил най-качествените потребители - налага се поправка в написаното от мен, значи излиза че луденсът не бил в списъка, ами бил писал от профила на възмутената потребителка ... било за майтап, само че аз не съм внимавал достатъчно кой, какво, къде, как и с кого и не съм разбрал майтапа и си помислих че това е писано от него и че той е в списъка, а пък той горкият не бил в списъка и само си бил правел майтап като пишел от друг профил ...

еми хубаво, направиха си майтапа, надявам се да им е било барем смешно, щот на мен взе сериозно да ми писва от безкрайните подмолни интриги, хленчове и обвинения и разяснения колко съм лош и болен и луд и безработен и нещастен и властовоопиянен и нечестен и треперещ за едната дирcка заплата и фаворизиращ незнамси кого и убил клуба и изгонил най-добрите и кчествените и незнамсиоще какво и незнамсиоще що ... и така до края на света!





Тема Дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 09:53



надявам се сега ще ме разбереш защо не пиша бележки, а пиша само в клуба.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 09:55



Дарк, кой е авторът на тези бележчици?

Важно е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а, [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:10



Спокич, и по други клубове не са доволни от модовете си:)...е ся пак грачат по Анбра от КНР. Действай си там, кой си грачи не е важно. Важно е спокойствие и уравновесеност по клубовете да има.

п.с. Хе хе...и на мен ми е любопитно кой толкУз гнервиран ве?

п.с.2 Ми дай му на Хомо Луденс достъп, то па грандиозен проблем от някой пропуснат в калабалъка.
Наистина какво ги стряска някои това ВИП, правилно-не е най-удачното определение за клубове. По-скоро май трябва да се наричат-"защитени клубове". Ама ей на, нали пак трябва да има поводи за "размисли и страсти" на някои скучаещи





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.07.14 10:38



излиза че на повечето хора им е необходим конкретен враг за да се чувстват прави и справедливо възмутени и ако този враг не съществува, те ше го измислят - модераторът, администраторът, вегетарианецът, тъстът, братчедът, алчните работодатели, мързeливите работници, неебаващите служители, корумпираните политици, катаджиите, циганите, черните, арабите, китайците, системата, лошото време, лошите пътища, лошите хора, международното положение, путин, обама, бразилците, германците, извънземните, слънчевата активност, черните дупки, вселената ... цялата вселена нон-стоп, денонощно и неуморно крои пъклени планове как да ни обърка живота





Тема Така си енови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 10:40



Трудно е да признаеш, че има само един враг и той е вътре в теб.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 10:47



Защо е важно? Ако не е самият H.L. или СЪНчо (чиито профил бе ползван от хомо луденс, за да се пошегува - беше повече шеговита игра на думи, а не дарк саракзъм ин дъ класрум) то ще покаже, че някой от невипосаните ни стари колеги в клуба (от опозицията на Дарк - Джъмби, цар Изрод, Блъди) или дори такива, които имат ВИП достъп (пак от опозицията на Дарк, Балди, Ева и др.), но се цупят на клуба (по причина, че модераторстването им бърка в здравето) - чете тази тема и се вълнува от клубните интриги.

И в двата случая е голям праз. То не че големият праз не е важен, но все пак...





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 10:53



излиза че на повечето хора им е необходим конкретен враг за да се чувстват прави и справедливо възмутени и ако този враг не съществува, те ше го измислят

Не точно прави, а значими и забелязани.



Тема Re: Абсолютли!нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:03



Считай се привилигерован






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.