Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.07.14 01:48



Да. Няколко месеца писах активно в един клуб с два ника. Или около две години беше....

Така и никой не разбра. Освен един приятел, де, ама това е друга работа. После почнах само да си сменям никнейма на същата регистрация, когато ми омръзне. Сега и с един не пиша, че повече... не ми се занимава.

Иначе по темата - щом го има като възможност, значи е разрешено. Въпросът е защо. При мен - за разнообразие и защото вкарвах различни подходи на един и същи човек. Абе... имах си основателни причини.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 11.07.14 01:51.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано11.07.14 09:28



НЕ.

Т.е. не се крия под два ника. Ако го сменя, то сменям името, с което излизам видима и то по начин, по който ясно да показва, че съм аз.
Пък и не го мога това с многото никове. Глупава съм

.

Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.

Редактирано от Rosemary на 11.07.14 11:31.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.07.14 09:52



Не, нямам.

Преди бях само LIRA.., после добавих Emerald.
Това е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор jjewel ()
Публикувано11.07.14 12:47



Имах само още един ник и го ползвах за други клубове, по-"весели". Но от много време не го използвам. Този съм го променяла няколко пъти в зависимост от настроението.
А, имах и един мноого стар, на който вече не помня паролата и не мога да го използвам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.07.14 15:43



Да, имам. Имам няколко профила за различните клубове. С всеки профил влизам в различна кожа и различни обувки, като че ли съм различен човек. Не мога да си го обясня как се получава. Например с профила, с който пиша в ГЗС съм съвсем друга. Пиша и в раково болните. Но както писаха и някои други,така и аз мога да кажа за себе си,че никога не съм използвала различните си никове, за да спамя или да пускам фалшиви теми, за да гледам сеир. Нито пък да си разигравам диалози сама със себе си

Просто ми трябват различни акаунти за всеки отделен клуб, за да не се смесва информацията за мен. Например в клуба на социалните работници ,където пиша чат-пат и то само по работа, не бих искала да знаят, че някога съм страдала от депресия и съм лежала в психиатрия.
Тук пиша много отдавна с известни прекъсвания и вече все по-рядко. В началото на два пъти опитах да си направя друг акаунт за този клуб. Първия път се наложи да пусна една много сериозна тема, за да търся лечение за проблема който имах. Но ме беше срам да пиша като Вида. Толкова силно се идентифицирах с клубния си образ,че чак ми се размиваше границата между виртуала и реала. Та пуснах темата под друг ник, но после си признах, че съм стара познайница.
Втория път по едно време тук бях съжалила,че съм споделила толкова много информация за моето злополучно минало и исках да си замразя този акаунт и да си направя друг, с който вече да внимавам повече какво пиша. Жжевел обаче ми каза- няма смисъл, всичко остава назад, всичко се забравя( и кой ли толкоз го чете, добавям аз,) и като ми каза това ,си останах така.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 15:52



В отговор на:


Да. Няколко месеца .... Или около две години беше....




В кръга на шегата и лековития тон:

Как бързо лети времето. Между двата месеца и двете години може да е скрита истината за смисълът на живота. Това което прави разлика. Много хора са ми казвали, че два месеца е кажи речи горната граница, когато влюбването ти държи влага. След това любов ли идва, осмислена и велемъдра или безразличие и пошлота ли..., според случая било, но неповторимата тръпка, трепета, сладката болка в стомаха, подгъващитъе се колене, отмалата и унеса, блениката..., магията на пеперудките си била уж отивала по живо по здраво...

А друг ми разправяше, че и с най-хубавото гадже да си, две години ти стигат и хартисват, за да ти по-омръзне сексът. След това не бил вече съшият копнеж, неповторимата тръпка, трепета, сладката примала в и под стомаха се превъръщали в нещо далеч по- малко разтърсващо и разтрисащо...


А иначе поздравления за смелостта. Само ти си призна 'прегрешението' да водиш останалите клубари от един и същи клуб за носа..., заблуждавайки ги, въртейки ги на пръста си посредством двоица сили.

И казваш никой не разбра? Даже разбирам!?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: vida1929]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:01



Знаеш ли, мисля, че си спомням за тази тема за която споменаваш тук, че си писала в клуба с различен ник, по определени . Мисля, че някой/ някоя реши да е злостен и както се казва те 'разобличи'. Това беше нечестно и някак си ми беше тъжно, че те принуждават да го преживееш. Сякаш кой знае какво лошо нещо си направила. Ти си хубав и чист човек, чувствителна жена и приятен, добронамерен събеседник. Много смелост се иска да си такава, без значение с кой точно ник. Останалото както се каза - няма значение. Позволено е!





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:03



Добре поне, че някоя интрижка заформяш от време на време.

А то иначе и ти каст мен - само един Ник/ Профил/ Същина. Голема скука дето се вика...



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Rosemary]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:06



Открита си и не хитруваш за сметка на другите, а то е различно. Освен това не е много лесно една ярка личност да се преструванства. Концентрираните пластове същност винаги избиват. Предполагам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: jjewel]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:09



А, имах и един мноого стар, на който вече не помня паролата и не мога да го използвам.

Не съм сигурен, но ако помниш с каква поща е създаден този акаунт може и да можеш да го възстановиш. Няма ли опция 'забравена парола' в дир-ските форумни потайности?

А къде ти се скри аватара напоследък? (един шлифован диамант май беше.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.