Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 19.04.21 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Not a VIP]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано12.07.14 16:57

(в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)

това затруднение е лесно решимо с молба за ВИП достъп до админа във Въпроси и помощ.
Освен , ако не страдаш от извратена потребност да ползваш други хора за свои цели

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано12.07.14 19:33

не изневеряваш на стила си

ще ти отговоря аз защото не знам дали той ще иска да ти отговори,
и защото аз съм ползваната, и аз го предложих,
защото беше шега точно заради тази тема, и още защото не виждам нищо нито извратено, нито лошо, а ти къде го видя, не знам.., ама всеки с възгледите си
поемам вината..с мезетата

това затруднение е лесно решимо с молба за ВИП достъп до админа във Въпроси и помощ

преди да ти изясня моята позиция да те питам,
ти разбра ли/и някой изобщо/ защо клуба стана VIP?
на теб харесва ли ти клуба в този вид?
какъв е смисъла Дарк да развява това жълто знаме щом клуба е станал нечия обетована земя и вече никой не може да ви пречи?

аз не съм писала молба до админа, просто написах на Дарк едно гневно "защо не мога да пиша?!" и веднага получих достъп,
какво следва от това?...че не е необходимо да се пише молба до админа/с копие до собственика на Дир-а, до омбудсмана и до ЕС/, а по преценка и усмотрение на модератора всеки може да получи достъп
направих си труда да питам и в други VIP клубове, оказа се така,
дори и Киро да дава достъпа, модератора решава на кого да се даде достъп, и може да предлага
от тук нататък сама си отговаряй "що така бе, Миме?"

за мен е смешно, и малко обидно клуба да е само за да чешете крастата на знаеш коя VIP кукувица, а хора, които са добронамерени, с който можем да се забавляваме, от които можем да научим нещо, и които никога не биха осрали/с извинение/ клуба, да трябва да се помолят много за достъп...
още повече, че знам, че HomoLudens няма да го направи защото е против модерирането дори, а не защото някаква гордост му пречи
Дарк като разбра, че модераторството му идва в повече не можеше ли да каже, да предложи на втори човек да му помага, и не да си прави каквото му скимне, а после да ходи по други клубове защото в този клуб вече почти няма живот?
това че някой си митичен Киро е казал, че клубовете трябва да стават VIP защото на него така му харесва, и някаква луда за връзване му помага активно съвсем не означава, че това трябваше да се случи и тук
и те тека...

този мой постинг е изключение, не ми е интересно да се изживявам като VIP персона, даже ме е срам
сега дори и някой да има нужда от помощ, не би могъл да я потърси тук

хайде, със здраве

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.07.14 20:49

Да, разбира се. Може да има много причини.
Честно казано, мисля, че тези потребители не искат да експериментират със своята същност, а по - скоро с чуждата.

Или просто им омръзва - и се преобличат.

Тема Киронови [re: repose]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.07.14 20:54

това че някой си митичен Киро е казал
Киро не е митичен,
той е симпатичен и въртигъзичен.

Извинявам се, че влизам с лигня в - инак - сериозния пост - ама не можах да се въздържа. Изплува ми таз рима..

Тема Киронови [re: impulce]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:05

Тази рима е специално прдназначена за дакела (нашия естествено). Няма друго куче което да го умее това така добре още с посрещането.

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Публикувано12.07.14 22:18

какво следва от това?...че не е необходимо да се пише молба до админа/с копие до собственика на Дир-а, до омбудсмана и до ЕС/, а по преценка и усмотрение на модератора всеки може да получи достъп

Предполагам причината клубът да стане ВИП е Роксана или невъзможността на форумната администрация да се справи с нея.

Но веднага с правенето на клуба ВИП, модераторът трябваше да даде равни права на всички - достойни и нормални участници в клуба. Не е необходимо да се налага редовни и активни доскоро клубар(к)и да молят специално, защото в малък клуб като този, никовете, които пишат и винаги са писали тук би следвало добре да се познават от модератора. Това значи, че Джъмби, Ау Ти (нищо, че е алт), цар Изрод (не съм сигурен дали няма перманентен бан всъщност), за Блъд не знам, мисля, че той ще има достъп като му изтече бана. Лично аз Блъди-Флъди не го чета - обикновено, защото винаги забива към една две опорни точки. Просто е железен и навит като пружина, но виждам, че доста други клубар(к)и си го харесват.

С две думи, когато заради Роксана (примерно) отрежеш достъпа на Джъмби (непримерна) , цар Изрод и не знам още на кого под формата, че не си ги флагирал като Вип-аджии - това си е удобен начин и използване на повода за саморазправа или пълна липса на несъобразителност (неподобаваща за добър мод).

В същото време, мисля, че ако си надделеят на срама и си поискат Дарк ще им даде права. Обаче явно те се оказаха много горди. (Това е по-скоро повърхностно мнение отколкото сериозен анализ разбира се.)

И слуховете за смъртта на клуба са преждевременни.

Тема Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:19

не разбра иронията ми.

От HomoLudens* можем да се научим на толкова много неща, но за съжаление атмосферата в този клуб явно не му понася, та толкова рядко го посещава.

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:26

Нямах си и най-малката напредстава какво се случва. Даже още недоумявам. Аз не се чувствам ВИП, нито пък съм се чувствал някога... До този момент не ми се е налагало да искам позволение да пиша в клуба - просто не е имало разлика от преди и сега - ама никаква. Нямам идея защо - не търся и отговора... просто си пиша и това е... за мен клубът е станал ВИП поради некви набези на тролове. Нямам против никой - удовлетворява ме сегашното положение... никога не съм търсил под вола теле... В настоящия момент не мога да те разбера нито теб, нито Homo Ludens... наистина не усещам проблем - вие явно имате някакъв - може би имате някакво право или не... наистина не усещам какво се случва... може и за добро да е, може и за лошо... Ако имате лично нещо спрямо мен примерно - ИЗВИНЯВАМ СЕ... От мен към вас единствено уважение и добро отношение - но просто не разбирам КАКВО НАИСТИНА СЕ СЛУЧВА - ако може някой да ме светне - щот просто са ми чужди разправиите и неуредиците. Когато ги има се чувствам като риба в мътна вода - нищо не виждам - просто се движа по течението. Това са фактите и самата истина от моя страна. Винаги съм се опитвал да бъда честен и да има точни взаимоотношения - не винаги съм успявал... но сега просто не разбирам какво става наистина. СОРИ. Надявам се да ме осветли някой.

Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Публикувано12.07.14 22:29

Я ми кажи защо продължаваш да търсиш диалог с Рокси, при положение, че тя не спира да те обижда доста безцеремонно и грубиянската? Какво научаваш от нея?

Да ако се абстархираме от податливостта и към флъд, предразпологжението и да обижда и дрънка клиширани безумия си има и интересна страна. Неподправен стил в т.ч. с грешките и т.н. (почти копира Глигор, но на друго ниво - анти-бълХарско). Но определено не става за нормална комуникация. Или греша?

Извинения на вскички, на които този начин на разговора не им харесва, но темата която пуснах си беше клюкарска по начало.

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:31

Ама наистина съм силно объркан

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.