Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Имате ли други профили в ДИР-а,  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:36



с които от време на време да пишете. (Въпросът не е отнасям само до еооа, по обективни или субективни причини.) Въпросът не е задължителен (то какво ли е) и за любимия на влюбчивите дами от клуба модератор Дарки, т.к..., абе пак по извинителни причини.


Въпросът ми е и пряко повлиян от подписа на любимата ми потребителка: tova sam az Ljo Kler (), който както ни известно гласи:

другите ми никове са

под възбрана за писане



Доколкото съм забелязал - обичайно не се гледа с добро око на създаването и поддържането на повече от един допълнителен 'акаунт' [профил] от/ на един и същ потребител. Тези екстра профили се наричат (доколкото знам) alts (от алтернативен + окончанието за мн. ч.) и според опита ми от интернет клубовете, [наричани също форуми] цялата тази работа често се приравняват към тролене.

Доколко това е така според Вас?

Аз лично съм хаптал и предполагам би било възможно на 100 % да се сдрапам с някой ник/ ничка [или да не си говоря с нея/ него]] и да се възхитя четейки друга нейна/ негова реинкарнация.

Това определено ще ме направи смешен, но и евенмтуално може да ми помогне да видя дребнавостта си. Та нали всички претендираме, че се драчим въз основа на принципни позиции и тъй нататък, а не заради това, че някоя/ някой не ни е симпатичен/ чна.

Да отговоря първо аз на въпроса -

Нямам други профили, не, че не бих искал да се преродя и да започна на чисто. Даже съм си го мислил много пъти. Но имам проблем с писането и грешките, които постоянно правя са прекалено характерни. Та за това:

+++

ВТОРИ ВЪПРОС:

Променяли ли сте ника си в рамките на един и същи Ваш профил и защо [не]?



Нанесена корекция за яснота в червен цвеят...

Редактирано от Nerv на 10.07.14 20:00.



Тема Азнови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:37



не съм променяла нищо от 2002-ра.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Азнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:39



А се водиш от 2006-та поради бъг в системата ли? (Аз съм ср. нов понеже и наистина не-знам)



Тема Единственото,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 19:41



което съм променяла, е надписа под ника, но и той от дълго време е постоянен. Не знам от кога си в клубовете, но първоначално там се появяваха надписи в зависимост от това колко мнения си пуснал. Първото май беше новак, после по някое време ставаше ентусиаст, имаше и старо куче. Другите съм ги забравила - скоро ли беше...





Тема Да,нови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:41



точно така. И никът ми е Разбирам, обаче не мога всеки път да влизам и излизам в профила си. Уф, че глупости пиша, ама ти ме разбираш.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Единственото,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:44



Пиша от началото на 2011-та. В началото бях новак, после нещо друго, накрая почнах сам да си го сменям. (т.е. полето 'вид потребител'.) Аз си го сменям относително често. В почти всички форуми има нещо подобно, което се нарича титла и в някои форуми може да я променяш стигайки определен бр. постове.



Тема Re: Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 19:52



Да разбирам, разбирам. Аз имах късмет с първоначалния си Ник, че си е на латиница.

Сбъгясването на кирилските прякори беше доста дразнещо в началото. Аз направих опит, за да съм солидарен с един два поста под кирилически Ник и принципно ти дава един пост да метнеш, като страховълк примерно, но после ставах Nerv-цифра,цифра, цифра, цифра..., цифра и реших да не се правя на кирилофил, ами да си върна привичния нерв. Англосаксонски, макар че си ми взела последното е за подписа си. (граматично правилната дума си е Nerve)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 19:57



Започнах да пиша през 2004 или 2005, но паради бъг регистрацията ми е от 2006. Бях с ник *Eва* , но миналата година се бъгна и ме изхвърля в такъв вид, затова се прекръстих на Лъки Ева - това го прие. Предишното име си го харесвах повече. Нямам други никове.



Тема Сеганови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 19:58



и на латиница да го напиша, пак го не ще.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:04



На твое място бих пробвал с нещо по-разчупено по същия смисъл. Примерно:



Разчитам на благоклонното ти отношение към опита ми да се пошегувам



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:09



Трябвало е да кръстят клубовете дир.бг
dir.b[u]g





Тема Re: Единственото,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:10



Каква беше преди да станеш 'весела'?, ако не е 'тайна'?



Тема В началотонови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 20:11



не можеше да се променя титлата, та минах през всички нива.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 20:11



А ти знаеш ли от какво се получават тези бъгове? Аз не разбирам защо става така.



Тема Re: Сеганови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 20:12



Разсмя ме!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 20:16



Аха, и като се сетя какъв радетел за писане на кирилица е Киро, което всъщност аз аплодирам ... ох, чакай, да не би да е заради връзката Киро - кирилица ...

, пък накрая да прецака кирилските никове така!
впрочем, в началото от незнание бях razbiram, после се покирилчих и бях щастлива и сега ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Не е тайнанови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 20:17



Сладурче.





Тема Re: Не е тайнанови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 20:19



Имах състудентка, която се казваше Весела Плачкова, без майтап!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:23



Дарк Сайд е по-компетентен, но грубо казано платформата на сървъра е писана/ предназначена да работи под MS-DOS (или IBM-DOS, което си е все тая).

Иска се сериозно пипане след всеки хардуерен ъпгрейд с нови платформи, нови сървъри с нов напълно непригтоден към старата система софуер.

Освен това абсолютно всеки програмен продукт без изключение, се пуска на пазара и в експлоатация с дефекти, които, ако всичко е наред с течение на времето се отстраняват от програмистите на първоначалния екип.

Говори се, че софтуера на дир-а е писан от Динозаврите, а те както знаем от палеонтологията са изчезнали.

Твърди се също, че собствениците на ДИР.БГ (цялата медия), не са особено заинтересувани от клубовете (просто фейсбук, туитър, tumblr и т.н ги изместват като медия за обмен на инфо. Тук остават само последните мохикани с чаша мохито в ръка и като я пресушим, ще се свърши и вдъхновението крепило толкова години дира...) и по тази причина не инвестират и стотинка за надграждане. IDK - както се казва в оня виц:

- Какво значи IDK?
- I don't know.
- Ще питам някой дето знае тогава;)



Тема Едно временови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.07.14 20:23



все се сърдех и майка ми каза, че ще ми сменят фамилията и ще се казвам Весела Кисела.





Тема Re: Не е тайнанови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:26



Тъкмо бях почнал да си мисля, че е 'тайна'.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 20:26



Да, може да сме последните мохиканки и мохикани.

Наздраве, черпя те едно мохито за подробния отговор.

Динозаврите са отдавна изчезнал вид, да.



Тема Re: Не е тайнанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:32



Пак че си нямала някой състудент дето се е казвал Дончо Ъндърстенд.







Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lucky Eva]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 20:33



Пиша го на сметката като се видим. Ти какво пиеш? От същото ли?





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.14 20:41



Според настроението. Мога и на безалкохолно.

Сега пия от същото, нали съм мохиканка.



Тема Re: Едно временови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 21:04





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Не е тайнанови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано10.07.14 21:04





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.07.14 22:45



Имам, обаче не ги ползвам за тролене. Всъщност изобщо не ги ползвам. Създала съм ги с еднократно намерение и така си и останаха. Дори пароли не помня.

Регистрирах се в дир като се разболях през 2006-та. Дълго време пишех почти само в КБР. Понеже знаех, че нашите ме четат в КБР и за това правих преди години една регистрация, защото не исках те да знаят всичко, което искам да коментирам или просто да споделя нещо за да ми олекне. Обаче бързо ми омръзна да сменям никовете. Дори не го помня този ник. По-късно правих още една регистрация. Писах съвсем за кратко чрез него по подобни причини.

Никога не съм имала намерение и не съм ползвала други никове за да се бъзикам или троля.
А този ник си ми харесва и изобщо нямам намерение да го сменям.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.07.14 23:03



Не. За чий да го променям.


Пиша с този от 2007.
Но и аз не разбирам причините за промяна - предполагам, че - ако някой нещо оака пейзажа - тогава го сменя. То не, че ако се зачетеш задълбочено - няма да го познаеш, де..



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.07.14 23:06



ко?
аз?
нье!



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Ekna]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 23:55



Няма много връзка с темата, но когато започнах да чета в дира (в началото само в клуб литература), попаднах на някакъв твой пътепис или нещо такова. Бяхте ходили в някакъв уикенд из България, даже не помня къде, Златоград ли, Чепеларе ли - нещо Родопско трябва да е било... Имаше доста шеговити, даже хапливи коментари. Тогава в литературата пишеше един корифей с провокативния ник Дебелогъз Нинджа. Румен драскаше също от време на време и всякакви други лауреати се вясваха. После един по един се оттеглиха. Което е жалко. Аз драсвам по нещо трудно разбираемо и за самия себе си, понякога там, но като цяло клуба вече не е дори и в летаргия, ами напрова скоропостижно бере душа.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 23:57



Еми то всички дето са "честни" си казахте вече в темата, останалите дето не са се разписали почват да ме съмняват

.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:00



ТЦ! Нито профили, нито прякори.
Това, че сега съм с регистрирания си ник+концлагерния номер, вместо Алиса., ми е подарък от дира.
Даже сигнатурата си не мога да махна от години, ма няма и да се пререгистрирам, щото не могат да си оправят бъговете.

Не ме напъва да сменям имена и да правя емнайсет регистрации, що трябва?
Доста хора го правят при бан, за да се промъкнат обратно, заобикаляйки санкцията, някои толкова често си сменят прякорите, че настава пълна обърквация сред другите потребители - ми до вчера бях Пръцка, пък от днес съм Мимоза, това е новото ми амплоа, търся себе си, със стария ник да сменя и старата кожа, от днес съм нов човек - ей на, новият ми ник го доказва, бла-бла...излишни напъни и подскоци. За мен тая работа е малко "облякъл се Илия, огледал се - пак в тия". Не ме влече.

Но щом на други им харесва, какво толкова!



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: impulce]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 00:05



Не само о-таковането е основателна причина, предполагам. Мисля си, че има потребители, които просто искат да експериментират с двойствената си същност.

Или ей така - за майтап и разнообразие. Хората сме различни. Някои полигамни, дуги мононикови, серийно или не... трети остават по монокини. Пъстър свят.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:13



Да, хаха, Драгиново, едно помашко селце, май за него бях поствала. Имаше хапливи коментари, наистина, но научих някои конкретни неща. А и да ти кажа като минат няколко години и като си прочета стари неща и виждам колко съм израстнала в това отношение. Пътеписът (силно казано, просто изживяване на детайлите в един по-различен от светския свят) беше обсипан с усмивки и намигания - абсурд е, наистина, когато постваш в клуб Литература да ползваш такива неща. Така че ми е било полезно. Този нещо-като-пътепис все още го има в блога ми, дори със снимков материал. И има над 3000 отваряния (за няколко години де). Колко още наивни и глупави неща имаше в блога ми (има го в профила ми тук), но тях ги изтрих.

Но как си ме запомнил е интересно

Щото там рядко се вясвам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:16



Винаги съм се чудела какво точно идва да покаже сигнатурата ти

Сега разбрах



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 00:25



Това дали е номер по ред на регистрациите ни? На мен ми беше лепнало

, но това стана едва след като си промених оригиналния Nerv на инат - ей така да видя какво ще стане ако имам прякор с букви на кирилица. После разкарах цифрите и си отанах Nerv. В други форуми обаче (не дирски и даже не български имам съвсем различни прякори.) Така, че не бих съдил някой ако първоначално се е записал само за един клуб в дира пък после е отишъл в друг с друга регистрация. Структурата на дира си е малко крейзи по начало. Личен избор е, но може да е доста подвеждащо специално тук, понеже прескачането от клуб в клуб е доста често срещано... Това сравнение със пандизчийки номер не ми бе хрумвало. Добро е.



един очевиден трол. Не знам на кой от мъжките зевзек-никове в 40-50 хрумна идеята, но колкото и да е недоказуемо, че е алт - няма как да не е.

Това беше малко преди да се възвърнеш във въпросния клуб така, че най-вероятно не си го забелязала. То не че е нещо дето не е за изтърване де.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Ekna]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:42



Имаше портретна снимка детайл на една забулена ханъма с хубаво око, бях я постнала за малко за закачка с един клубар, като ми омръзна не можах да я махна, после свалили снимката от сайта, и пак не мога да я махна. Сега така си стои празно поле мороникакво.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:53



Не съдя. Немалко стари клубари си смениха никовете по разни съображения, обикновено пускат тема, обясняват, докато всички разберат кой пише с нов ник или отбелязват стария в скобите, или оставят част от стария прякор - в скобите.
Аз лесно различавам позната муцуна по стила на писане след няколко постинга, та и със зевзеците, дето се правят на интересни, нямам проблеми.

Тая Нептуния ми звучи познато, но прочетох само малко от темата и се отегчих, не ми се напъва ума да се сещам кой скучаещ майтапчия се прави на интересен.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:55



Това е много досадно и малко смешно





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.07.14 01:48



Да. Няколко месеца писах активно в един клуб с два ника. Или около две години беше....

Така и никой не разбра. Освен един приятел, де, ама това е друга работа. После почнах само да си сменям никнейма на същата регистрация, когато ми омръзне. Сега и с един не пиша, че повече... не ми се занимава.

Иначе по темата - щом го има като възможност, значи е разрешено. Въпросът е защо. При мен - за разнообразие и защото вкарвах различни подходи на един и същи човек. Абе... имах си основателни причини.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 11.07.14 01:51.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано11.07.14 09:28



НЕ.

Т.е. не се крия под два ника. Ако го сменя, то сменям името, с което излизам видима и то по начин, по който ясно да показва, че съм аз.
Пък и не го мога това с многото никове. Глупава съм

.

Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.

Редактирано от Rosemary на 11.07.14 11:31.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.07.14 09:52



Не, нямам.

Преди бях само LIRA.., после добавих Emerald.
Това е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор jjewel ()
Публикувано11.07.14 12:47



Имах само още един ник и го ползвах за други клубове, по-"весели". Но от много време не го използвам. Този съм го променяла няколко пъти в зависимост от настроението.
А, имах и един мноого стар, на който вече не помня паролата и не мога да го използвам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.07.14 15:43



Да, имам. Имам няколко профила за различните клубове. С всеки профил влизам в различна кожа и различни обувки, като че ли съм различен човек. Не мога да си го обясня как се получава. Например с профила, с който пиша в ГЗС съм съвсем друга. Пиша и в раково болните. Но както писаха и някои други,така и аз мога да кажа за себе си,че никога не съм използвала различните си никове, за да спамя или да пускам фалшиви теми, за да гледам сеир. Нито пък да си разигравам диалози сама със себе си

Просто ми трябват различни акаунти за всеки отделен клуб, за да не се смесва информацията за мен. Например в клуба на социалните работници ,където пиша чат-пат и то само по работа, не бих искала да знаят, че някога съм страдала от депресия и съм лежала в психиатрия.
Тук пиша много отдавна с известни прекъсвания и вече все по-рядко. В началото на два пъти опитах да си направя друг акаунт за този клуб. Първия път се наложи да пусна една много сериозна тема, за да търся лечение за проблема който имах. Но ме беше срам да пиша като Вида. Толкова силно се идентифицирах с клубния си образ,че чак ми се размиваше границата между виртуала и реала. Та пуснах темата под друг ник, но после си признах, че съм стара познайница.
Втория път по едно време тук бях съжалила,че съм споделила толкова много информация за моето злополучно минало и исках да си замразя този акаунт и да си направя друг, с който вече да внимавам повече какво пиша. Жжевел обаче ми каза- няма смисъл, всичко остава назад, всичко се забравя( и кой ли толкоз го чете, добавям аз,) и като ми каза това ,си останах така.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Amelia Pond]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 15:52



В отговор на:


Да. Няколко месеца .... Или около две години беше....




В кръга на шегата и лековития тон:

Как бързо лети времето. Между двата месеца и двете години може да е скрита истината за смисълът на живота. Това което прави разлика. Много хора са ми казвали, че два месеца е кажи речи горната граница, когато влюбването ти държи влага. След това любов ли идва, осмислена и велемъдра или безразличие и пошлота ли..., според случая било, но неповторимата тръпка, трепета, сладката болка в стомаха, подгъващитъе се колене, отмалата и унеса, блениката..., магията на пеперудките си била уж отивала по живо по здраво...

А друг ми разправяше, че и с най-хубавото гадже да си, две години ти стигат и хартисват, за да ти по-омръзне сексът. След това не бил вече съшият копнеж, неповторимата тръпка, трепета, сладката примала в и под стомаха се превъръщали в нещо далеч по- малко разтърсващо и разтрисащо...


А иначе поздравления за смелостта. Само ти си призна 'прегрешението' да водиш останалите клубари от един и същи клуб за носа..., заблуждавайки ги, въртейки ги на пръста си посредством двоица сили.

И казваш никой не разбра? Даже разбирам!?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: vida1929]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:01



Знаеш ли, мисля, че си спомням за тази тема за която споменаваш тук, че си писала в клуба с различен ник, по определени . Мисля, че някой/ някоя реши да е злостен и както се казва те 'разобличи'. Това беше нечестно и някак си ми беше тъжно, че те принуждават да го преживееш. Сякаш кой знае какво лошо нещо си направила. Ти си хубав и чист човек, чувствителна жена и приятен, добронамерен събеседник. Много смелост се иска да си такава, без значение с кой точно ник. Останалото както се каза - няма значение. Позволено е!





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lira Emerald]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:03



Добре поне, че някоя интрижка заформяш от време на време.

А то иначе и ти каст мен - само един Ник/ Профил/ Същина. Голема скука дето се вика...



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Rosemary]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:06



Открита си и не хитруваш за сметка на другите, а то е различно. Освен това не е много лесно една ярка личност да се преструванства. Концентрираните пластове същност винаги избиват. Предполагам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: jjewel]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 16:09



А, имах и един мноого стар, на който вече не помня паролата и не мога да го използвам.

Не съм сигурен, но ако помниш с каква поща е създаден този акаунт може и да можеш да го възстановиш. Няма ли опция 'забравена парола' в дир-ските форумни потайности?

А къде ти се скри аватара напоследък? (един шлифован диамант май беше.)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор jjewel ()
Публикувано11.07.14 17:01



Не ми трябва старият профил, може и да е изтрит, гледам, че броячът показва 0 мнения, а те са повече.
Хехе, помниш ми аватара? Не знаех, че някой въобще ми е гледал в профила. Ами сложих един друг, ама той нещо не излиза и хич и не ми се занимава да го оправям.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.07.14 19:47



мисля, че си спомням за тази тема ,



Сигурно си спомняш за една тема, в която ЕООА ме разобличи. Много се смях тогава. И не вярвам и тя да е влагала някаква зла умисъл. Но отстрани четено, може би е стряскащо. Бях си сменила екранното име на няколко пъти, но акаунта ми беше един и същ. Имената ми бяха Иванка или Петранка, или нещо подобно.Не знам как са ми дошли на ума.

Хич не съм се сетила, че въпросната госпожа може да ме разпознае, или просто да ми погледне профила и да види, че всите иванки и петранки съм все аз

А пък защо човек иска да си смени виртуалната самоличност, ти го каза ясно . Но не мислиш ли,че така действа човек,който не се харесва . И си воъбразява,че в нова дрешка -тоест с нов акаунт, ще е по-хубав. Или пък писал е нещо или някак, от което другите са си извадили мнение за него, което той смята за грешно. Така разсъждават хора,които са зависими от мнението на другите .
Аз всъщност имах предвид една друга тема, но както и да е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано12.07.14 00:35



Никой без един, който обаче беше на моя страна и дискретен.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 12.07.14 00:36.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Not a VIP (HomoLudens*)
Публикувано12.07.14 00:45



не ползвам други профили, за да пиша от друго име, но ползвам други потребители, които пишат от мое име (в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)



The best place to find God is in a garden.
George Bernard Shaw


Тема Сеганови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 01:36



вече ме изненадА! Например с профила, с който пиша в ГЗС съм съвсем друга.

Вече нямам мира, докато не разбера коя си там. С толкова стаж - от февруари 2002-ра и да не те разпозная хич ... абе всъщност какво толкова чудно има, но наистина ще пукна от любопитство.

Може да ми пишеш на бележка, ако прецениш. Ами тъй де, ще ми спасиш живота.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема О-о,нови [re: Not a VIP]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 01:43



и теб ли не те пускат при нас, ВИП-овете?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Защонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 02:16



се учудваш ?

Какво може да ни даде един градинар...



Тема Освеннови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 12:36



градините, които на мен, както и на други тук, ми дават душевен покой и радост, още много неща ни дава - например, позитивизъм и толерантност на практика, а те са лечебни.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 16:41



Да на пръв поглед - някак си като бяла вранка би контрастирала нашета, познатата ни от тук, сериозна Вида в иначе майтапчийското ви клубче. (С пълното ми съзнане, че понякога водите доста по-задъбочени и смислени разговори от много други клубове на дир-а, все пак основната аура на клуба е веселба и шеговитост. Доколкото съм съумял да преценя, минавайки понякога от там де.) Ама пък защо не. Някои хора умеят да приемат роли или просто влизат в етикецията на определен колектив или среда по-бързо.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Not a VIP]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 16:50



(в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)

Въпрос към всички:

Ако не сте ВИП, не е ли най простото нещо да посикате ВИП достъп от клубната модерация.

Нали така пише в същата книга към която прави алюзия Шоу:

Похлопайте и ще ви се отвори, поискайте си и ще ви се пусне. (НА простонароден-български "Срам **тка не е*е!"

Чудя се понякога, колко от тези, които се жалват, че не са ВИП са си правили устата (добре де са правили свирка на модератора), за този преекспониран ВИП достъп?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Not a VIP]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано12.07.14 16:57



(в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)

това затруднение е лесно решимо с молба за ВИП достъп до админа във Въпроси и помощ.
Освен , ако не страдаш от извратена потребност да ползваш други хора за свои цели



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано12.07.14 19:33



не изневеряваш на стила си


ще ти отговоря аз защото не знам дали той ще иска да ти отговори,
и защото аз съм ползваната, и аз го предложих,
защото беше шега точно заради тази тема, и още защото не виждам нищо нито извратено, нито лошо, а ти къде го видя, не знам.., ама всеки с възгледите си
поемам вината..с мезетата

това затруднение е лесно решимо с молба за ВИП достъп до админа във Въпроси и помощ

преди да ти изясня моята позиция да те питам,
ти разбра ли/и някой изобщо/ защо клуба стана VIP?
на теб харесва ли ти клуба в този вид?
какъв е смисъла Дарк да развява това жълто знаме щом клуба е станал нечия обетована земя и вече никой не може да ви пречи?

аз не съм писала молба до админа, просто написах на Дарк едно гневно "защо не мога да пиша?!" и веднага получих достъп,
какво следва от това?...че не е необходимо да се пише молба до админа/с копие до собственика на Дир-а, до омбудсмана и до ЕС/, а по преценка и усмотрение на модератора всеки може да получи достъп
направих си труда да питам и в други VIP клубове, оказа се така,
дори и Киро да дава достъпа, модератора решава на кого да се даде достъп, и може да предлага
от тук нататък сама си отговаряй "що така бе, Миме?"

за мен е смешно, и малко обидно клуба да е само за да чешете крастата на знаеш коя VIP кукувица, а хора, които са добронамерени, с който можем да се забавляваме, от които можем да научим нещо, и които никога не биха осрали/с извинение/ клуба, да трябва да се помолят много за достъп...
още повече, че знам, че HomoLudens няма да го направи защото е против модерирането дори, а не защото някаква гордост му пречи
Дарк като разбра, че модераторството му идва в повече не можеше ли да каже, да предложи на втори човек да му помага, и не да си прави каквото му скимне, а после да ходи по други клубове защото в този клуб вече почти няма живот?
това че някой си митичен Киро е казал, че клубовете трябва да стават VIP защото на него така му харесва, и някаква луда за връзване му помага активно съвсем не означава, че това трябваше да се случи и тук
и те тека...

този мой постинг е изключение, не ми е интересно да се изживявам като VIP персона, даже ме е срам
сега дори и някой да има нужда от помощ, не би могъл да я потърси тук

хайде, със здраве

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.07.14 20:49



Да, разбира се. Може да има много причини.
Честно казано, мисля, че тези потребители не искат да експериментират със своята същност, а по - скоро с чуждата.


Или просто им омръзва - и се преобличат.



Тема Киронови [re: repose]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано12.07.14 20:54



това че някой си митичен Киро е казал
Киро не е митичен,
той е симпатичен и въртигъзичен.



Извинявам се, че влизам с лигня в - инак - сериозния пост - ама не можах да се въздържа. Изплува ми таз рима..



Тема Киронови [re: impulce]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:05



Тази рима е специално прдназначена за дакела (нашия естествено). Няма друго куче което да го умее това така добре още с посрещането.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:18



какво следва от това?...че не е необходимо да се пише молба до админа/с копие до собственика на Дир-а, до омбудсмана и до ЕС/, а по преценка и усмотрение на модератора всеки може да получи достъп

Предполагам причината клубът да стане ВИП е Роксана или невъзможността на форумната администрация да се справи с нея.

Но веднага с правенето на клуба ВИП, модераторът трябваше да даде равни права на всички - достойни и нормални участници в клуба. Не е необходимо да се налага редовни и активни доскоро клубар(к)и да молят специално, защото в малък клуб като този, никовете, които пишат и винаги са писали тук би следвало добре да се познават от модератора. Това значи, че Джъмби, Ау Ти (нищо, че е алт), цар Изрод (не съм сигурен дали няма перманентен бан всъщност), за Блъд не знам, мисля, че той ще има достъп като му изтече бана. Лично аз Блъди-Флъди не го чета - обикновено, защото винаги забива към една две опорни точки. Просто е железен и навит като пружина, но виждам, че доста други клубар(к)и си го харесват.

С две думи, когато заради Роксана (примерно) отрежеш достъпа на Джъмби (непримерна) , цар Изрод и не знам още на кого под формата, че не си ги флагирал като Вип-аджии - това си е удобен начин и използване на повода за саморазправа или пълна липса на несъобразителност (неподобаваща за добър мод).

В същото време, мисля, че ако си надделеят на срама и си поискат Дарк ще им даде права. Обаче явно те се оказаха много горди. (Това е по-скоро повърхностно мнение отколкото сериозен анализ разбира се.)

И слуховете за смъртта на клуба са преждевременни.



Тема Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:19



не разбра иронията ми.

От HomoLudens* можем да се научим на толкова много неща, но за съжаление атмосферата в този клуб явно не му понася, та толкова рядко го посещава.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:26



Нямах си и най-малката напредстава какво се случва. Даже още недоумявам. Аз не се чувствам ВИП, нито пък съм се чувствал някога... До този момент не ми се е налагало да искам позволение да пиша в клуба - просто не е имало разлика от преди и сега - ама никаква. Нямам идея защо - не търся и отговора... просто си пиша и това е... за мен клубът е станал ВИП поради некви набези на тролове. Нямам против никой - удовлетворява ме сегашното положение... никога не съм търсил под вола теле... В настоящия момент не мога да те разбера нито теб, нито Homo Ludens... наистина не усещам проблем - вие явно имате някакъв - може би имате някакво право или не... наистина не усещам какво се случва... може и за добро да е, може и за лошо... Ако имате лично нещо спрямо мен примерно - ИЗВИНЯВАМ СЕ... От мен към вас единствено уважение и добро отношение - но просто не разбирам КАКВО НАИСТИНА СЕ СЛУЧВА - ако може някой да ме светне - щот просто са ми чужди разправиите и неуредиците. Когато ги има се чувствам като риба в мътна вода - нищо не виждам - просто се движа по течението. Това са фактите и самата истина от моя страна. Винаги съм се опитвал да бъда честен и да има точни взаимоотношения - не винаги съм успявал... но сега просто не разбирам какво става наистина. СОРИ. Надявам се да ме осветли някой.





Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:29



Я ми кажи защо продължаваш да търсиш диалог с Рокси, при положение, че тя не спира да те обижда доста безцеремонно и грубиянската? Какво научаваш от нея?

Да ако се абстархираме от податливостта и към флъд, предразпологжението и да обижда и дрънка клиширани безумия си има и интересна страна. Неподправен стил в т.ч. с грешките и т.н. (почти копира Глигор, но на друго ниво - анти-бълХарско). Но определено не става за нормална комуникация. Или греша?

Извинения на вскички, на които този начин на разговора не им харесва, но темата която пуснах си беше клюкарска по начало.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:31



Ама наистина съм силно объркан





Тема Искахнови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:36



да видя дали изобщо чете какво пише някой друг освен нея, но се оказа, че не чете. Повече не смятам да й пиша, пълна загуба на време. Тъжно ми беше, когато гледах, че никой не й пише и си говори сама, но явно така й харесва и ще я оставя да се радва сама на себе си.


От друга страна не бях срещала в живота си толкова груби хора като нея и Алиса, та исках да видя как бих се справила при подобен тип общуване. Вече няколко пъти писах тук, че ползвам клубовете като тренажор. Дано не обидя някого с тези си писания.



Тема Стига бе,нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:40



човеко ! Не се връзвай толкова, това е само един клуб. Е, тук яко ни манипулират и използваха Роксана да направят клуба VIP, но нали сам каза, че тук сме на гости и трябва да спазваме правилата, ако искаме да останем. Проблемът поне според мен е, че Дарки не може да се справя с модерирането, но кой ли пък ме пита.





Тема Re: Искахнови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:42



Тъжно ми беше, когато гледах, че никой не й пише

Това ти прави чест и ми хареса. Мило е някак си.

не бях срещала в живота си толкова груби хора като нея и Алиса,

Вероятно си им аш основанията да е чувстваш наранена от Алиса, но не може да става никакво сравнение.

Вече няколко пъти писах тук, че ползвам клубовете като тренажор.

Не съм чел предишните ти постове по този мисъл, но според мен е доста надменно да се говори така. Или по детски. Предполагам за това и има доста хора, които ти се дразнят.



Тема Re: Стига бе,нови [re: nbb]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:45



Абе това наистина е само клуб, в който прекарвам свободното си време - учуден съм, че Хомо Луденс и на Сънчо им се е наложило да искат позволение да бъдат тук - а пък към мен нямаше подобно нещо - те винаги са били част от този клуб, за разлика от мен... присъединявам се тук доста след създаването му... и съм просто в някакво неведение и объркване... и все още съм напълно объркан в това какво да си мисля по въпроса...





Тема СОРИ АКО ИМА НЕЩОнови [re: Nerv]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:59



Напускам клуба за известно и неопределено време. Извинявам се ако съм наскърбил някой. Това е моето лично решение.



Тема Re: СОРИ АКО ИМА НЕЩОнови [re: osvoboden pich]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 23:04



Хм...,

Съжалявам за решението ти, надявам се да се върнеш скоро.



Тема Виж,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:15



не съм тук, за да се харесвам на някого. Който иска да общува с мен - добре, който не иска - да не го прави. Това съм аз, не смятам да стана друга, за да ме харесат.





Тема Не сме писалинови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:18



по времето, в което клубовете са започнали да стават VIP и затова не сме имали достъп. Аз също до скоро не можех да пиша в такива клубове, но никога няма да тръгна да се моля за достъп. По-скоро ще си тръгна, отколкото да се помоля за такова нещо.





Тема Приятна почивка !нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:19



И да се върнеш скоро тук. Дано не съм допринесла с писанията си за решението ти, но наистина ми се иска тук да се забавляваме, а не да се нараняваме.





Тема Re: Виж,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 23:26



Не е въпрос дали сме тук или там, за да ни харесват. По-важното е защо трябва да сме някъде, ако ядосваме другите с високомерие, надменност, демонстрация на това, че не ни пука от чуждото мнение (нещо, което перфектно се вписва в профила на низвергнатата клубарка, която обсъдихме(да използваме този добър евфемизъм на поклюкарихме за нея), по горе...

Но да: - ти решаваш!



Тема Моженови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:30



така да изглежда, но не съм нито надменна, нито високомерна. Напротив, обичам да се смея и да се закачам с хората, но тук нещо не ме разбират. Поради тази причина безброй пъти решавам да се махна, но все не се получава.





Тема Re: Моженови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 23:42



Е извини ме, не исках да се чувстваш упреквана. Просто си помислих, че твърдения от рода на (цитирам по памет):

- тук съм за екпериментирам [с опитни зайци/ мишки/ жабета...]
- хич не ме интересува какво другите си мислят/ ще си помислят за мен.
,

ако се спестяват или, ако поне не се афишират със задоволство, (щото са едва ли 100 про истина) - ще помогнат да не ти се наемат останалите клубари.



Тема Тованови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:47



не е задоволство. Винаги казвам какво мисля, за да не би да заблудя някого в намеренията си. Не се чувствам упреквана. Предпочитам хората да бъдат искрени с мен, а не лицемери.


А експериментите ги правя със себе си, защото се оказва, че от край време не приличам на повечето хора, които съм срещала в живота си на живо, а и тук също.



Тема Re: Тованови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано13.07.14 00:03



Винаги казвам какво мисля,

Я накой дето е чел и знае повече в психологията и анализа да каже:
- Това възможно ли е изобщо?



Такива хора не може да има. Освен в приказките на Джани Родари, примерно.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.07.14 00:10



преди да ти изясня моята позиция да те питам,
ти разбра ли/и някой изобщо/ защо клуба стана VIP?
на теб харесва ли ти клуба в този вид?
какъв е смисъла Дарк да развява това жълто знаме щом клуба е станал нечия обетована земя и вече никой не може да ви пречи?


Само кьоравите не разбраха, ти ако си бляла, не са ти криви дарк, ни дарковица.
роксана се доразтролила и друго решение, освен ВИП няма. Админът ги решава тези неща, както и факта, че всеки ВИП клуб има модератор, някои по 2-3.

Ку не ти харесва, при арменския поп. Дирските правила не са от вчера, пък това, че се прайте на вчерашни, е ваш проблем.

За използвача на машинописки, щото голям тежкар да си задейства процедурата по ВИП достъп: Ми смешно, та чак тъпо, ма ми дреме кой на какъв шут се прави. Закачих го, щото пробутва разни "ах и ох, ощетеният аз".

този мой постинг е изключение, не ми е интересно да се изживявам като VIP персона, даже ме е срам

Тая пък! Така наречените ВИП клубове са с ограничен достъп заради тролове като Роксана - ДИРът може да обезпечи само такава защита. Пък като не ти харесва термина, не си на заплата в дира, изходът е отворен.



амааааааа, това що си го насипала в постинг до мене?

Дарк като разбра, че модераторството му идва в повече не можеше ли да каже, да предложи на втори човек да му помага, и не да си прави каквото му скимне, а после да ходи по други клубове защото в този клуб вече почти няма живот?
това че някой си митичен Киро е казал, че клубовете трябва да стават VIP защото на него така му харесва, и някаква луда за връзване му помага активно съвсем не означава, че това трябваше да се случи и тук
и те тека...


Я да не ме занимавате с интригите си, баси мрънкалниците! Каквото имаш - направо към мода и админа. Оревахте клуба със селски изпълнения, после що нямало живот. Ми няма. Седмица не минава, без някоя ощипана кокошка да се развряска по дарковци и ръководства. От изтъпяване и скука нямате други теми, щото.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.07.14 00:17



Но веднага с правенето на клуба ВИП, модераторът трябваше да даде равни права на всички - достойни и нормални участници в клуба. Не е необходимо да се налага редовни и активни доскоро клубар(к)и да молят специално, защото в малък клуб като този, никовете, които пишат и винаги са писали тук би следвало добре да се познават от модератора.

То пъ, трета световна настанала, че някой писал на бележка за ВИП и почакал няколко часа. Аз като пратих, докато си изпия кафето, Дарк я препратил на Киро, админът дава достъп до ВИП, ако не знаете, не модовете, и вече можех да пиша.

Големи драми без грам информация! Ако някой не е получил достъп - да бие чело ЛИЧНО пред Киро.
Баси, от сто години се знаят тези неща, ма все някой заспал ще врътне интригата за спорта.



Тема Re: Стига бе,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.07.14 00:21



Е, тук яко ни манипулират и използваха Роксана да направят клуба VIP

това е сценария на ХААРП, ама не казвай на никого, за да не изчезнеш безследно при неизяснени обстоятелства. Първо ни атакуваха с Роксана, после пуснаха градушка над София, за да доразбият клуба и дира.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано13.07.14 01:05



Не, че е особено важно по същество. Духът на това, която казваш е вярно, но в буквите имаш поне 2 грешки (или поне така изглежда.)

1. админът дава достъп до ВИП, ако не знаете, не модовете,

Дори да е така етикета изисква (или поне позволява) писане до/ правене вятър първо на мода:



2. секи ВИП клуб има модератор, някои по 2-3.

Групата на отцепниците (во главе с Балд Риан, цар Изрод и С-ие.) пишат в другия випосан наскоро клуб (на Купонджиите), където за сега няма модератор. Иронично Рокси оправда изтрещяването си с благовидния предлог, че Лъки Евала ламтяла за модераторския жезул на този клуб. Засега там мод няма обаче, макар да е ВИП.

Но това са детайли да. При положение, че имаше служебна тема пусната от модератора е странно, че има толкова много ощипани...



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано13.07.14 06:37



Като гледам, на двама-трима им е особено съществено да теоретизират, ръчкат мрънкат, интригантстват и измислят конспиративни теории.
Фасоните и превземките - ама защо автоматично нямам достъп, пък иванчо има, ах, колко съм подценен, ма е под достойнството ми да действам по правилата са вече лошо възпитание - зел се пръдльо насериозно и си въобразил, че това интересува някого.
Нямам грешка, пиша отдавна в клубове всякакви, вкл. и за взаимопомощ, още от времето, когато течаха бурни спорове около задължителната регистрация, после се разтролиха разни - небезизвестните Роксана, Джейми и гаджето на Джейми, вършаха, обръщаха теми наопаки по клубове, заобикаляха банове, сигурно е имало и други троли и дирът измисли това с вип достъпа. И то се обсъждаше надълго-нашироко до последната техническа подробност. Та, положението е такова - модът на съответния клуб представя на админа ник или списък с никове, желаещи достъп до клуба и той одобрява или не, предвид това, кой потребител иска достъп и дали вече му е отнет или има основания да не му бъде даван. ВИП достъпът до един клуб дава такъв и до всички ВИП клубове. Които са ВИП заради троловете. Дарк на уши да се изправи, ако Киро не даде ВИП на джъмблес или блъд, няма да имат достъп до тук.

Абе старите дирски потребители са наясно, минавали сме през тези процедури, известни са, като гледам, траят си. Тук - врясъци разни. Нито пита, нито се интересува, ама да се изкаже.

п.п. всяка коза - за свой крак - относно как е в този клуб, пък как в комшиите.



Тема Re: Ах, недей...:)))нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано13.07.14 09:52



Моля ви се...





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: osvoboden pich]  
Автор jjewel ()
Публикувано13.07.14 16:43



Ти пък защо толкова се впрягаш в един клуб? Има хора с реални проблеми, а според мен да се вживяваш толкова в това тук значи, че животът ти е скучен и дори че нямаш достатъчно социални контакти. Мен ми е гадно само ако някой ме обиди и то въз основа на нещо, дето съм споделила... ама кой какви интриги плетял и кой бил ВИП и кой кого изтрил - слабо ме интересува.



Тема Re: Стига бе,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано13.07.14 17:44







Тема Еднонови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.07.14 19:54



време беше суперинтересно в ГЗС, пишеха много, много интелигентни хора, сега се случва рядко да е забавно, затова се преориентирах тук. Ама като се почнат и в този клуб едни смешни войни, обиди, сръдни ... замълчавам си, оттеглям се за малко и чакам да поумнеят хората.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Ченови [re: impulce]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.07.14 19:57



кога се видяхте, че и гъза си въртяхте?

Тъй, де - да не остана назад с лигните и аз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема "Убийтинови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.07.14 20:00



мъ, убичам въ" е твойта работа!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Внови [re: Nerv]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано13.07.14 20:20



случая проявяваш мнителност.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Ха де !нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.07.14 23:23



И аз това се чудя. Хем написах неколкократно тук, че единственото, което осъзнах, е, че не съм дала достатъчно любов на хората, които обичам.





Тема Аминови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.07.14 23:25



ето ме тук. Непрекъснато чувам, че съм паднала от Марс, че съм глупава, наивна, даже тъпа, но аз съм такава и не смятам да се променям. То и няма за кога вече.





Тема Ох,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.07.14 23:27



тук е нищо. На живо да видиш какви сапунки заформям, където се появя.





Тема За коенови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.07.14 23:29



по-точно ?





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.07.14 10:09



идеята на ВИП-а е че за потребителите всичко си е както преди, с изключение че в началото има леко неудобство, което се решава с една бележка до модератора, а след това клубът е защитен от тролове - дребното неудобство в началото (и то само за част от потребителите) е цената за защитата от безнаказаното тролене ... но щом някои юзери искат да използват това дребно неудобство за да гъделичкат величието на егото си, това е техен избор ...

... ВИП е просто дума - наименование (изключително неудачно избрано от някой дир-ски инженер, който си е нямал и хабер какви психологически драми ще предизвика с избора на това съкращение) на система за достъп до клубовете - това е дума за едно техничеко решение и това техническо решение на технически проблем изобщо не означава че някой е станал специален и че някой е станал по-специален от някой друг, учуден съм че толкова голяма част от клубарите възприеха неудачно избраната дума ВИП дословно и взеха да се тръшкат и пъшакт колко им било под достойнството да се числят към богоизбраните и прочие лигавщини и щуротии - ми лигавете си се колкото искате, но не си мислете че писането във ВИП клуб означава че сте миропомазани от някакво митично божество Киро, чийто пророк е модератора





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано14.07.14 12:09







Тема Re: Еднонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 14:17



В отговор на:


пишеха много, много интелигентни хора, сега се случва рядко да е забавно, затова се преориентирах тук.




Ако бяхме във ФБ ( и ако имах акаунт там де), щях да почна да те следвам. (та да съм все закачен за интелигентното, беклим прифана нещо си и аз ...)



Тема Re: Аминови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 14:25



Непрекъснато чувам, че

А защо не си настроиш пеленгаторите и на другата честота, на която ти казваме колко си умна, добра, чувствена и т.н.?

Искам да кажа, че донякъде чуването е двустранен процес.



Тема Да винови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.07.14 14:26



събера с мъжа ми, от глад ще умрете.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 14:45



(и то само за част от потребителите)

Да се абстрахираме от конкретиката - прилича малко на онази приказка на Оруел. За равните и по-равните:)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.07.14 14:55



ми кат ще се абстрахираме от конкретиката - не беше ли на киплинг онази приказка?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 15:01



Аз визирам "Фермата на животните". За Киплинг не мога да се сетя.





Смятам, че всеки уважаващ себе си ВИП клуб е достоен за алегорията Животинска менажерия, не е ли?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.07.14 15:33



както вече писах, ВИП е неудачно избран термин за техничеcко решение на технически проблем, нямам идея по какъв критерии е станало изготвянето на първоначалните списъци и защо някои са се окзали "ВИП" по подразбиране (на английски бай дифолт, на руски по умолчания), а за други се налага да се вкарват допълнително в списъците ... това първоначално вкарване в списъците най-вероятно е станало на повече или по-мaлко случаен принцип и не е имало черезвичайна комиссия (ЧеКа), която да преценява моралната устойчивост на всеки клубар преди да го включи в списъка, затова горкия плач на юзерката че "видната кокошка енбиби" е ВИП, а готиния отвсякъде пич Хомо Луденс не е ВИП, е напълно погрешно адресиран към мен и към митичното същество Киро - сигурен съм че тук няма никаква задна мисъл и шуробаджанащина, просто е станало така по технически причини и може да се реши елементарно с технически средства (поискване на включване в списъка), а не с емоционални обвинения и протести и стачки и манифестаци и тръшкания и вопли за справедливост и обвинения във властоопияняване и корупция ... по светлия пример на роксана, която даже на съд тръгна да дава дир-а

митичното същество Киро най-вероятно и хабер си няма нито коя е енбиби, нито кой е Луденс, той просто е копи-пейстнал един списък от няколкостотин юзера във ВИП списъка и е казал, че останалите ще ги включва при поискване, защо енбибито е била в този списък, а луденс не е - това едва ли някога ще го разберем, а и едва ли е от такава животрептяща важност, та за него да се чупят стойки на обиденост и прочие ...



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 15:50



И понеже постоянно се споменава за Киро, митичното същество - не мога да не отбележа, че по една или друга причина определени клубари обидени от него го алегоризират именно с прасе. Животното представител на висшата "раса" от споменатата книга, раса самоиздигнала се на върха на пирамидата във въпросната Ферма, която накрая се изражда дотолкова, че еволюира до стъздания с досущ човешки вид.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано14.07.14 16:03



Това принципно е вярно.

Има и нещо друго обаче:

когато един режим е позволителен (достъпът е правило, ограниченията са единици) - улеснява се народа (ползватели, данъкоплатци и т.н.)

Когато е забранителен (забрана е правило, позволението е изключение) - улеснява се бюрокрацията.

Да вземем ДДС (не, че знам за какво говоря, но да се направя на сведущ)

Ако ми позволяват да не го плащам в случаите, когато имам право по закон, а само да го декларирам правото си с документи ще е едно (и само ако проверяващия орган установи нарушение тогава ме санкционирят със цялата строгост на закона), а ако ми удържат ДДС, пап после ме карат да пиша декларации (ако искам да си получа полагащото ми се по право) па накрая на годината (я ми) го върнат (а не), е различно.

Постарах съм да съм ясен в твърденетио си, че модератор, добре познаващ някои клубари, които отдавна драскат тук, може да прати списък до митичното прасе във фермата на животни по Оруел и без да е получил специален рикуест, а за ползу роду психарского.

(Всъщност ако клубарите на които се даде такъв ВИП-достъп не се възползват или не дай си Киро, злоупотребят с него - нищо не пречи в последствие да им резнете главите на дръвника - показно и как си требе за назидание. Просто полемика...)



Тема Re: Ченови [re: crazymonkey-126377]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано14.07.14 20:13



Любопитството погубило е котката,
затуй не чакай резултат от сводката.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.07.14 20:18



първо, приписваш ми телепатични способности, защото няма как да знам кой е в списъка и кой не е ... и май както виждам, луденсът, заради когото стана голямата исто(е)рия, всъщност си е в списъка и си пише съвсем спокойно

второ, не съм аз измислил режима, не нося отговорност за него и нямам никаква възможност да го променя дори и да искам

трето, принципно не прояввам инициатива за подпомагане спрямо пълнолетни лица, които не са поискали помощта ми



Тема Защонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.07.14 23:10



реши така ?





Тема Re: Ченови [re: impulce]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.07.14 23:21



Знам, ама рекох да се примоля. Не съм се напънала, не съм познала коя е, но май вече ме домързя. Нали ме знаеш, че съм ченге от класа?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Аминови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.07.14 23:22



защото сте наивници, бе!

Ти поне така разправяш, него го знам наизуст, на него на челото му пише "Ела ме излъжи!"

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема И каквонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.07.14 23:33



от това ?

Нали знаеш, че който лъже, в крайна сметка лъже себе си.
Мъжът ми казва същото за мен. Чуди се как мога да вярвам на всякакви безумия. И какво като ме излъжат ? Сега тези, дето са ме лъгали, се чудят къде да се крият, когато ме срещнат, пък аз си вървя с вдигната глава.



Тема Майнови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано14.07.14 23:40



не те разбирам какво ми казваш.





Тема Мълчинови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано14.07.14 23:42



сега, ще ти напиша бележка с един пример от днес.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Майнови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 00:06



Хитруша си ти. Литна ме в първия момент

.



Тема Кажи минови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 06:43



кое ми е хитрото. Аз съдя за другите по себе си, а явно не трябва да бъде така, защото вече безброй хора ми казват, че от това си патя.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.07.14 09:38



понеже получих поредната гневна бележка как съм лъжел и колко съм бил властовоопиянен и как съм убил клуба и съм изгонил най-качествените потребители - налага се поправка в написаното от мен, значи излиза че луденсът не бил в списъка, ами бил писал от профила на възмутената потребителка ... било за майтап, само че аз не съм внимавал достатъчно кой, какво, къде, как и с кого и не съм разбрал майтапа и си помислих че това е писано от него и че той е в списъка, а пък той горкият не бил в списъка и само си бил правел майтап като пишел от друг профил ...

еми хубаво, направиха си майтапа, надявам се да им е било барем смешно, щот на мен взе сериозно да ми писва от безкрайните подмолни интриги, хленчове и обвинения и разяснения колко съм лош и болен и луд и безработен и нещастен и властовоопиянен и нечестен и треперещ за едната дирcка заплата и фаворизиращ незнамси кого и убил клуба и изгонил най-добрите и кчествените и незнамсиоще какво и незнамсиоще що ... и така до края на света!





Тема Дарки,нови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 09:53



надявам се сега ще ме разбереш защо не пиша бележки, а пиша само в клуба.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 09:55



Дарк, кой е авторът на тези бележчици?

Важно е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 10:10



Спокич, и по други клубове не са доволни от модовете си:)...е ся пак грачат по Анбра от КНР. Действай си там, кой си грачи не е важно. Важно е спокойствие и уравновесеност по клубовете да има.

п.с. Хе хе...и на мен ми е любопитно кой толкУз гнервиран ве?

п.с.2 Ми дай му на Хомо Луденс достъп, то па грандиозен проблем от някой пропуснат в калабалъка.
Наистина какво ги стряска някои това ВИП, правилно-не е най-удачното определение за клубове. По-скоро май трябва да се наричат-"защитени клубове". Ама ей на, нали пак трябва да има поводи за "размисли и страсти" на някои скучаещи





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.07.14 10:38



излиза че на повечето хора им е необходим конкретен враг за да се чувстват прави и справедливо възмутени и ако този враг не съществува, те ше го измислят - модераторът, администраторът, вегетарианецът, тъстът, братчедът, алчните работодатели, мързeливите работници, неебаващите служители, корумпираните политици, катаджиите, циганите, черните, арабите, китайците, системата, лошото време, лошите пътища, лошите хора, международното положение, путин, обама, бразилците, германците, извънземните, слънчевата активност, черните дупки, вселената ... цялата вселена нон-стоп, денонощно и неуморно крои пъклени планове как да ни обърка живота





Тема Така си енови [re: DarkSide]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 10:40



Трудно е да признаеш, че има само един враг и той е вътре в теб.





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 10:47



Защо е важно? Ако не е самият H.L. или СЪНчо (чиито профил бе ползван от хомо луденс, за да се пошегува - беше повече шеговита игра на думи, а не дарк саракзъм ин дъ класрум) то ще покаже, че някой от невипосаните ни стари колеги в клуба (от опозицията на Дарк - Джъмби, цар Изрод, Блъди) или дори такива, които имат ВИП достъп (пак от опозицията на Дарк, Балди, Ева и др.), но се цупят на клуба (по причина, че модераторстването им бърка в здравето) - чете тази тема и се вълнува от клубните интриги.

И в двата случая е голям праз. То не че големият праз не е важен, но все пак...





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 10:53



излиза че на повечето хора им е необходим конкретен враг за да се чувстват прави и справедливо възмутени и ако този враг не съществува, те ше го измислят

Не точно прави, а значими и забелязани.



Тема Re: Абсолютли!нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:03



Считай се привилигерован





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:05



Тамън да те закача, че аха и да обидиш -"големият праз", гледам поправил си се





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 11:08



Важно ми е заради гнусотиите, които се въртят на бележчици и подмолно.
Необходимо ми е да си наложа игнор на потребители с подобно поведение, вместо да отделям време и внимание да контактувам човешки с тях в публичните теми.

С две думи, подобни изцепки ме отвращават дълбоко и не желая да забелязвам авторите им. Зловиди ми се вниманието към тях. Дарк ще ми направи услуга, ако ги разкрие, да не се набутвам излишно в некачествени контакти.



Тема Re: Кажи минови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:09



Определено е погрешно да съдиш за другите по себе си:))...но щом те влече, кои сме ние да ти пречим





Тема Така де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 11:10



нали затова съм тук на поправителен.





Тема Re: Така де,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:12



Това "тук" няма с нищо да ти помогне. "ТУК" е вече за тези,които са си взели изпитите. На грешно място си според мен, но ти си знаеш:)





Тема Re: Кажи минови [re: Lira Emerald]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 11:13



Определено е погрешно да съдиш за другите по себе си:))

Що бе не ви ли се прави секс на всеки 17 сек.?





Тема Помага минови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 11:15



Тук ми е тренажорът. За най-полезен учител обявявам Алиса.

И СъН не пада по-долу, но в друго отношение.



Тема Re: Кажи минови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:23



Не бе, не ми се прави секс и на всеки час



Егати смешните движения

п.с. Упс, доколкото знам баш начесто им се прави секс само на умствено там тирилирихей дето са особено по специализираните заведения:)))))))))))))))))))))))))



Тема E, кой не знаенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.07.14 13:16



Кирцата, кой не е чувал за него.


Иска ли питане, пък ти?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано15.07.14 14:06



е вече прекали отвсякъде
написах бележката, и то с единствената мисъл да не руша авторитета на "принципния" модератор пред малкото му останали привърженици,
а той, ревельото си го изпроси с оплакванията и инсинуациите си,
и в името на истината...,
защото той твърди, че ХЛ можел да пише навсякъде, а само се "правел", и както винаги е казвал "личните изясняваници - на лични бележки" - това е лично.., а според вас правя интриги..., къде тук е интригата? на кого, за кого, как... не е ясно

я да видим кой прави интригата, М?!?

ето я бележката:

да лъжеш на тези години, и да манипулираш хората от клуба, които няма да тръгнат да проверяват не е грозно.., смешно е, жалко е, и е много тъжно...
няма да гадая дали от непознаване на възможностите в Дир-а го правиш или съзнателно..., все едно, това си е твой проблем,
но HomoLuden не е писал от 26.06 нито буква..., и не само в нашия клуб не може да пише, но и във Въпроси и помощ също..., както съветва ревностната ти защитничка Алиса

и никаква истерия няма както пак се опитваш да го изкараш...
въпрос на принцип и почтеност е,
нямахме никакво намерение да влизаме в такива драми, нито да продължаваме да пишем в клуба, просто с HomoLudens се пошегувахме с конкретната тема, и пуснахме отговор от моя акаунт,
това съм го болднала след изцепката на Алиса.., и ако тя не се беше намесила с неподръжаемия си чобански стил и интерпретации, така и щеше да си отмине,
ама тя явно е имала нужда да си разтовари отрицателната енергия ей тъй на, на който и падне,
а да говори простащини по адрес на човек когото не познава, и който няма възможност да се защити ме накара да и отговоря

аз все пак научих нещо.., колко лош психолог съм,
и с неудоволствие трябва да призная, че тези, които бяха против твоето самоназначение са били прави, и много съжалявам, че тогава те подкрепях, явно те те познават по-добре

все пак ако това дребнаво началническо поведение ти помага с нещо ще се радвам да ти реши проблемите

сега се любувай на тишината в клубчето, приятно забавление



П.П. това, което касае теб го мисля, но няма да ти давам повече възможност да изливаш самосвалите с помия върху мен, а който иска нека ти благодари...
съчувствам ти

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: repose]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 18:14



Благодаря за изложението, с тебе и хомолуденс няма какво да си кажем повече.

със здраве



Тема когато няма дрехи, и никовете са дрехинови [re: Nerv]  
Автор tova sam az Ljo Kler ()
Публикувано15.07.14 20:43



доста по-забавно е с много никове, все едно да имаш различни тоалети за всеки случай, като ти омръзне червения, да го смениш с тюркоазен; да си сложиш зелено парео на цветя за пембените джапанки, а когато ти стане едно такова курфюрстно, какво по-подходящо от кринолин и ник Кунигунда фон Куплунг /К. фон К./ ? А за настоящия клуб - от ник Хухавелка :) или пък за литературните клубове - Граф.Оманска? Или пък като те потегли към /почти/ абсурдното - Йонеска Достоевская. Или пък да избъзикаш лееекинко клубар с ник Новагодин, като се кръстиш Новагадина? Или да се пошегуваш с мъдреците от един друг клуб, от векове замръзнали в интервала 40-50, като се наречеш МЪДрец /на дядо си Мъдьо/ и съчиняваш "серенади" на случайно попаднала сред "дъртаците" мацка? А с кого ще би си хортувал особено фамилиарно Глигор, ако не със своята благоверна Глигорица или със съседа си Петърчо с ник Пъпката? Или малко солидарност с Гетсбито - под ник хинаус/хиатус? Или пък ако ти писне от кринолини и костюми, да си разпашеш пояса в Пороци като

и ?
А когато вземат да ти скачат по любимите мазоли с разни модератски врътки и хитрувания, няма ли да се озззлобиш и да се превърнеш от просто стрина в Ззззлата стрина? Накрая да го удариш петзашес… Повечето пишех нерегистрирана и бих предпочела да не се налага да се регвам, макар че имах 3 акаунта /за щастие/. Защото си е трудно да сменяш ниците с един акаунт в една тема - да си веднъж Глигорица, веднъж Петърчо :)

П.П. Не съм използвала множеството никове за интриги, за да спамя и троля /език свещен на моите деди, от теб останаха сал наставките!/. Смятах, че е повече от ясно, че съм аз /затова се учудих, когато клубарката, на която МЪДреца посвещаваше дитирамби :), не го разпозна/
П.П.П. Като ми сецнаха другите акаунти и ми остана само този /харизан от хакера Пешо/, се почувствах сякаш от двата ти панталона единият вече е неизползваем, защото циганин те е повалил на асфалта, за да ти вземе чантата.
... E, май веднъж никът хиатус поспами… ама то беше със стихове на Ф. Лорка, така че не се брои… щото е било на ползу роду


след такава изповед май само номера на сутиена не съм си написала?

Редактирано от tova sam az Ljo Kler на 15.07.14 20:57.



Тема Re: когато няма дрехи, и никовете са дрехинови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 22:19



поклон!



Междувпрочем, мярнах, че си използвала фигурата "шменти капели"(шменди и капели!) дори преди най-великия литератор на всички врена и народи.

Нямам думи.

А кой е тоз хакер Пешо?

(Кажи само, че ти трябва още един акаунт и ти го прайвам! )



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано15.07.14 23:57



Аз 6ъм с много никове които сменям.
Според настроението.
Колкото са по-мили хората с мен тук,пък и в реала толкова ще са по-мили и никовете

.
Като гледам...не им се отдава на повечето доброто отношение,щом нося такъв мракобесен ник.
Всичко си зависи от вас спрямо мен.
Оправяйте се.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!

Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.07.14 08:00



...хехе, сега ли го разбираш... това е много тонизиращо и подтикостимулиращо, даже обединяващо... и кофти като те изберат за враг, по скоро за враг-ът,но трябва да го приемеш, иначе къв „враг ” си... приемането на ролята е част от играта, ама ти се дърпаш, Дарк...



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: когато няма дрехи, и никовете са дрехинови [re: tova sam az Ljo Kler]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано16.07.14 08:17



...еееее, ми напиши го и него де, баси... за пълнота ... хахаха, инак си е писаното направо: ааа, какво става тука, бе?.... братчед ?.... Теменужке? ... алелеле, майкоооо, оооо....



Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: sladunka medunka]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано16.07.14 09:27



викаш че съмтаймс ит'с гуд ту би бед:



Sometimes it's good to be bad
Bad to the bone
Sometimes it's good to be bad
Baby, bad to the bone



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: DarkSide]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано16.07.14 09:52



Мдааа...с което ставаш още по-сеХи





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Lira Emerald]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано16.07.14 09:55



мда, вече и номера на сутиени взеха да се споменават, положението става ситуация






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.