Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Ekna]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 23:55



Няма много връзка с темата, но когато започнах да чета в дира (в началото само в клуб литература), попаднах на някакъв твой пътепис или нещо такова. Бяхте ходили в някакъв уикенд из България, даже не помня къде, Златоград ли, Чепеларе ли - нещо Родопско трябва да е било... Имаше доста шеговити, даже хапливи коментари. Тогава в литературата пишеше един корифей с провокативния ник Дебелогъз Нинджа. Румен драскаше също от време на време и всякакви други лауреати се вясваха. После един по един се оттеглиха. Което е жалко. Аз драсвам по нещо трудно разбираемо и за самия себе си, понякога там, но като цяло клуба вече не е дори и в летаргия, ами напрова скоропостижно бере душа.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: aiumi]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано10.07.14 23:57



Еми то всички дето са "честни" си казахте вече в темата, останалите дето не са се разписали почват да ме съмняват

.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:00



ТЦ! Нито профили, нито прякори.
Това, че сега съм с регистрирания си ник+концлагерния номер, вместо Алиса., ми е подарък от дира.
Даже сигнатурата си не мога да махна от години, ма няма и да се пререгистрирам, щото не могат да си оправят бъговете.

Не ме напъва да сменям имена и да правя емнайсет регистрации, що трябва?
Доста хора го правят при бан, за да се промъкнат обратно, заобикаляйки санкцията, някои толкова често си сменят прякорите, че настава пълна обърквация сред другите потребители - ми до вчера бях Пръцка, пък от днес съм Мимоза, това е новото ми амплоа, търся себе си, със стария ник да сменя и старата кожа, от днес съм нов човек - ей на, новият ми ник го доказва, бла-бла...излишни напъни и подскоци. За мен тая работа е малко "облякъл се Илия, огледал се - пак в тия". Не ме влече.

Но щом на други им харесва, какво толкова!



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: impulce]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 00:05



Не само о-таковането е основателна причина, предполагам. Мисля си, че има потребители, които просто искат да експериментират с двойствената си същност.

Или ей така - за майтап и разнообразие. Хората сме различни. Някои полигамни, дуги мононикови, серийно или не... трети остават по монокини. Пъстър свят.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:13



Да, хаха, Драгиново, едно помашко селце, май за него бях поствала. Имаше хапливи коментари, наистина, но научих някои конкретни неща. А и да ти кажа като минат няколко години и като си прочета стари неща и виждам колко съм израстнала в това отношение. Пътеписът (силно казано, просто изживяване на детайлите в един по-различен от светския свят) беше обсипан с усмивки и намигания - абсурд е, наистина, когато постваш в клуб Литература да ползваш такива неща. Така че ми е било полезно. Този нещо-като-пътепис все още го има в блога ми, дори със снимков материал. И има над 3000 отваряния (за няколко години де). Колко още наивни и глупави неща имаше в блога ми (има го в профила ми тук), но тях ги изтрих.

Но как си ме запомнил е интересно

Щото там рядко се вясвам.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:16



Винаги съм се чудела какво точно идва да покаже сигнатурата ти

Сега разбрах



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано11.07.14 00:25



Това дали е номер по ред на регистрациите ни? На мен ми беше лепнало

, но това стана едва след като си промених оригиналния Nerv на инат - ей така да видя какво ще стане ако имам прякор с букви на кирилица. После разкарах цифрите и си отанах Nerv. В други форуми обаче (не дирски и даже не български имам съвсем различни прякори.) Така, че не бих съдил някой ако първоначално се е записал само за един клуб в дира пък после е отишъл в друг с друга регистрация. Структурата на дира си е малко крейзи по начало. Личен избор е, но може да е доста подвеждащо специално тук, понеже прескачането от клуб в клуб е доста често срещано... Това сравнение със пандизчийки номер не ми бе хрумвало. Добро е.



един очевиден трол. Не знам на кой от мъжките зевзек-никове в 40-50 хрумна идеята, но колкото и да е недоказуемо, че е алт - няма как да не е.

Това беше малко преди да се възвърнеш във въпросния клуб така, че най-вероятно не си го забелязала. То не че е нещо дето не е за изтърване де.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Ekna]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:42



Имаше портретна снимка детайл на една забулена ханъма с хубаво око, бях я постнала за малко за закачка с един клубар, като ми омръзна не можах да я махна, после свалили снимката от сайта, и пак не мога да я махна. Сега така си стои празно поле мороникакво.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано11.07.14 00:53



Не съдя. Немалко стари клубари си смениха никовете по разни съображения, обикновено пускат тема, обясняват, докато всички разберат кой пише с нов ник или отбелязват стария в скобите, или оставят част от стария прякор - в скобите.
Аз лесно различавам позната муцуна по стила на писане след няколко постинга, та и със зевзеците, дето се правят на интересни, нямам проблеми.

Тая Нептуния ми звучи познато, но прочетох само малко от темата и се отегчих, не ми се напъва ума да се сещам кой скучаещ майтапчия се прави на интересен.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.07.14 00:55



Това е много досадно и малко смешно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.