Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Искахнови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:36



да видя дали изобщо чете какво пише някой друг освен нея, но се оказа, че не чете. Повече не смятам да й пиша, пълна загуба на време. Тъжно ми беше, когато гледах, че никой не й пише и си говори сама, но явно така й харесва и ще я оставя да се радва сама на себе си.


От друга страна не бях срещала в живота си толкова груби хора като нея и Алиса, та исках да видя как бих се справила при подобен тип общуване. Вече няколко пъти писах тук, че ползвам клубовете като тренажор. Дано не обидя някого с тези си писания.



Тема Стига бе,нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 22:40



човеко ! Не се връзвай толкова, това е само един клуб. Е, тук яко ни манипулират и използваха Роксана да направят клуба VIP, но нали сам каза, че тук сме на гости и трябва да спазваме правилата, ако искаме да останем. Проблемът поне според мен е, че Дарки не може да се справя с модерирането, но кой ли пък ме пита.





Тема Re: Искахнови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 22:42



Тъжно ми беше, когато гледах, че никой не й пише

Това ти прави чест и ми хареса. Мило е някак си.

не бях срещала в живота си толкова груби хора като нея и Алиса,

Вероятно си им аш основанията да е чувстваш наранена от Алиса, но не може да става никакво сравнение.

Вече няколко пъти писах тук, че ползвам клубовете като тренажор.

Не съм чел предишните ти постове по този мисъл, но според мен е доста надменно да се говори така. Или по детски. Предполагам за това и има доста хора, които ти се дразнят.



Тема Re: Стига бе,нови [re: nbb]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:45



Абе това наистина е само клуб, в който прекарвам свободното си време - учуден съм, че Хомо Луденс и на Сънчо им се е наложило да искат позволение да бъдат тук - а пък към мен нямаше подобно нещо - те винаги са били част от този клуб, за разлика от мен... присъединявам се тук доста след създаването му... и съм просто в някакво неведение и объркване... и все още съм напълно объркан в това какво да си мисля по въпроса...





Тема СОРИ АКО ИМА НЕЩОнови [re: Nerv]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано12.07.14 22:59



Напускам клуба за известно и неопределено време. Извинявам се ако съм наскърбил някой. Това е моето лично решение.



Тема Re: СОРИ АКО ИМА НЕЩО [re: osvoboden pich]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 23:04



Хм...,

Съжалявам за решението ти, надявам се да се върнеш скоро.



Тема Виж,нови [re: Nerv]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:15



не съм тук, за да се харесвам на някого. Който иска да общува с мен - добре, който не иска - да не го прави. Това съм аз, не смятам да стана друга, за да ме харесат.





Тема Не сме писалинови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:18



по времето, в което клубовете са започнали да стават VIP и затова не сме имали достъп. Аз също до скоро не можех да пиша в такива клубове, но никога няма да тръгна да се моля за достъп. По-скоро ще си тръгна, отколкото да се помоля за такова нещо.





Тема Приятна почивка !нови [re: osvoboden pich]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 23:19



И да се върнеш скоро тук. Дано не съм допринесла с писанията си за решението ти, но наистина ми се иска тук да се забавляваме, а не да се нараняваме.





Тема Re: Виж,нови [re: nbb]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 23:26



Не е въпрос дали сме тук или там, за да ни харесват. По-важното е защо трябва да сме някъде, ако ядосваме другите с високомерие, надменност, демонстрация на това, че не ни пука от чуждото мнение (нещо, което перфектно се вписва в профила на низвергнатата клубарка, която обсъдихме(да използваме този добър евфемизъм на поклюкарихме за нея), по горе...

Но да: - ти решаваш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.