Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор jjewel ()
Публикувано11.07.14 17:01



Не ми трябва старият профил, може и да е изтрит, гледам, че броячът показва 0 мнения, а те са повече.
Хехе, помниш ми аватара? Не знаех, че някой въобще ми е гледал в профила. Ами сложих един друг, ама той нещо не излиза и хич и не ми се занимава да го оправям.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор vida1929 ()
Публикувано11.07.14 19:47



мисля, че си спомням за тази тема ,



Сигурно си спомняш за една тема, в която ЕООА ме разобличи. Много се смях тогава. И не вярвам и тя да е влагала някаква зла умисъл. Но отстрани четено, може би е стряскащо. Бях си сменила екранното име на няколко пъти, но акаунта ми беше един и същ. Имената ми бяха Иванка или Петранка, или нещо подобно.Не знам как са ми дошли на ума.

Хич не съм се сетила, че въпросната госпожа може да ме разпознае, или просто да ми погледне профила и да види, че всите иванки и петранки съм все аз

А пък защо човек иска да си смени виртуалната самоличност, ти го каза ясно . Но не мислиш ли,че така действа човек,който не се харесва . И си воъбразява,че в нова дрешка -тоест с нов акаунт, ще е по-хубав. Или пък писал е нещо или някак, от което другите са си извадили мнение за него, което той смята за грешно. Така разсъждават хора,които са зависими от мнението на другите .
Аз всъщност имах предвид една друга тема, но както и да е.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано12.07.14 00:35



Никой без един, който обаче беше на моя страна и дискретен.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 12.07.14 00:36.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Not a VIP (HomoLudens*)
Публикувано12.07.14 00:45



не ползвам други профили, за да пиша от друго име, но ползвам други потребители, които пишат от мое име (в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)



The best place to find God is in a garden.
George Bernard Shaw


Тема Сега [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 01:36



вече ме изненадА! Например с профила, с който пиша в ГЗС съм съвсем друга.

Вече нямам мира, докато не разбера коя си там. С толкова стаж - от февруари 2002-ра и да не те разпозная хич ... абе всъщност какво толкова чудно има, но наистина ще пукна от любопитство.

Може да ми пишеш на бележка, ако прецениш. Ами тъй де, ще ми спасиш живота.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема О-о,нови [re: Not a VIP]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 01:43



и теб ли не те пускат при нас, ВИП-овете?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Защонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор nbb (весела)
Публикувано12.07.14 02:16



се учудваш ?

Какво може да ни даде един градинар...



Тема Освеннови [re: nbb]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано12.07.14 12:36



градините, които на мен, както и на други тук, ми дават душевен покой и радост, още много неща ни дава - например, позитивизъм и толерантност на практика, а те са лечебни.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Сеганови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 16:41



Да на пръв поглед - някак си като бяла вранка би контрастирала нашета, познатата ни от тук, сериозна Вида в иначе майтапчийското ви клубче. (С пълното ми съзнане, че понякога водите доста по-задъбочени и смислени разговори от много други клубове на дир-а, все пак основната аура на клуба е веселба и шеговитост. Доколкото съм съумял да преценя, минавайки понякога от там де.) Ама пък защо не. Някои хора умеят да приемат роли или просто влизат в етикецията на определен колектив или среда по-бързо.



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Not a VIP]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано12.07.14 16:50



(в клубовете, в които нямам право да пиша, защото не съм VIP)

Въпрос към всички:

Ако не сте ВИП, не е ли най простото нещо да посикате ВИП достъп от клубната модерация.

Нали така пише в същата книга към която прави алюзия Шоу:

Похлопайте и ще ви се отвори, поискайте си и ще ви се пусне. (НА простонароден-български "Срам **тка не е*е!"

Чудя се понякога, колко от тези, които се жалват, че не са ВИП са си правили устата (добре де са правили свирка на модератора), за този преекспониран ВИП достъп?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.