Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: .mitko.]  
АвторГpeзo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 17:24



аз засадих 90 000 борчета и брезички... за съжаление в Швеция :(



Тема чуствам се добренови [re: Гpeзo]  
Автор Mиcлeщ (имам мнение)
Публикувано10.12.07 09:16



Чуствам се добре, като и аз засадих една елхичка до блока. Макар и малко, това е много. Мисля си как децата от блока (малките особенно) и се радват и чакат да я украсят за Коледа, Е, тази Коледа може би не, че е още малка но следващата...стига да оцелее разбира се - защото малоумници колкото си щеш !!!

Да се учим от миналото, живеем с настоящето и мислим за бъдещото !!!


Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: Гpeзo]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано10.12.07 09:20



Е, че Швеция да не би да е на друга планета


Пък и да беше, даже още по-радостно щеше да бъде
Поздравления!



Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: Гpeзo]  
Авторropckия (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 11:55



Като бях ученик съм засадил стотици борчета. Сега ги секат! Вчера засадих една дива круша, която след година-две смятам да ашладисам, /облагородя/! И това си го правя в БГ, където са моите деца и внуци, моите приятели, моята природа! Все пак, пожелавам ти много щастие и късмет в Швеция!



Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: .mitko.]  
Автортypиcт (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 16:34



Засадил съм много, не им зная броя, но ето това ми е най-скъпо, дано оживее!
[image]http://i41.photobucket.com/albums/e286/geometre/Picture152.jpg
[/image]



Тема Re: посадих дъбнови [re: Bacил]  
АвторДидaka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 23:02



Чудех се как се сади дъб, но от твоето мнение разбрах, че се хваща от жълад! Ако може да ми кажеш колко време трябва да го отглеждам и кога е подходящо да се сади? Пиши ми кратък отговор на имейл: k1_warrior@abv.bg Благодаря



Тема 22 Март - 22 Април Градска инициатива ЗаПриродатанови [re: Дидaka]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано18.03.08 09:55





Национален пролетен конкурс
2008 03 12

Доброволци България и Граждани за Рила, с подкрепата на Коалиция „За да остане природа в България”, обявяват национален пролетен конкурс за най-красиво околоблоково пространство „Красива среда за хармоничен живот”.

Продължителност на конкурса: От 22 март, първа пролет, до 22 април, международен ден на земята, в който участват над половин милиард хора от цял свят.

Каним от цялата страна всички, които са в пролетно настроение и желаят да живеят в хармония с природата, включително и домашните им любимци, да се включат в конкурса.

можете да намерите повече информация за конкурса, както и помощни материали за тези, които желаят да поемат отговорността да координират облагородяване на зелени площи в техните квартали.


Условия
1. Почистването и озеленяването да се състоят между 22 март и 22 април 2008 г.
2. Да участват самите жители на квартала, а не да се плаща на ландшафтна фирма да извърши работата.
3. До 30 април 2008 г. да се изпратят по имейл или по пощата 3 снимки преди, 3 - по време, и 3 - след завършването на дейността, заедно с кратка история на инициативата.

...

Повече информация -
Както и на други места в сайта на

Успех на всички в това и във всяко подобно начинание! (Не става дума за печелене на конкурси, а за това да направим нещо хубаво - всеки сам и всички заедно)



Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: тypиcт]  
Авторpetya (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 17:59



Аз не съм засадила нито едно дръвче:( От 3 години, ако не и повече, искам да го направя, но нито зная къде, нито как, нито кога. Благодарение на тази тема научих доста.
Искам да кажа, че още не съм прочела всички мнения в темата-ще го направя, но нямам търпение да дам следното предложение:
Не зная от кои краища на света сте(хората които четете това), но предлагам да организираме една среща някъде в България. Дори и 5 човека да сме можем да се повеселим садейки дружно дръвчета.
Надявам се, че не съм твърде наивна, но бих се зарадвала на такова мероприятие.



Тема 6 април 08, Игликини поляни, Витошанови [re: .mitko.]  
АвторU. (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 20:01



ако сте си взели коледна елха в саксия, елате да я засадим с WWF.

мястото е недалеч от Дендрариума, преди разклона за Копитото.



Тема Re: Засадих дръвче!нови [re: petya]  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано03.04.08 10:51



Миналата седмица участвахме в залесяването на опожарените гори в старозагорско. За инициативата разбрах от този клуб. Повече инфо тук:


Тази седмица ще продължи залесяването на същото място. Транспортът от София е уреден от организаторите, минава и през Пловдив. Не знам ти откъде си.
Ето снимки от миналата седмица:




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.