Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: До veddaнови [re: chocolate]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано18.11.09 20:57



Здравей chocolate , не се отчайвай. Добре е, че всичките ти близки помагат в грижите за татко ти. Желая Ви на контролния преглед всичко да е наред и да имаш добри новини. Трудно се крепи човек, когато вижда страшното в очите , но трябва да го направиш заради татко си. Сигурна съм, че той не иска да страдаш. Така, че имай кураж и вяра, че всичко ще се оправи. Желая Ви го от сърце. Пиши, ако има нещо ново.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано25.11.09 09:57



Ведда, извинявай, че чак сега ти отговарям, но ме нямаше. Стриите са вероятно от напълняването, няма връзка с другото. Това е кожен проблем, хич не му се притеснявай. Другото да е наред. Все пак, 25 килограма за кратко време не са малко. Нали знаеш как става при бременност, кожата не може де се разтегли и се получават стриите.



Тема Re: До veddaнови [re: Elinia]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано25.11.09 22:34



Зравейте на всички. Elinia, радвам се, че отново си тук. Стриите на сина вече не ме тревожат. Мажем с разни кремове, за да не го дразни опъването на кожата. Но идва по страшния проблем. От седмица-две е коренно променен. Затвори се в себе си, не общува с близките си, говори малко, усамотява се. Това много ме тревожи, страх ме е и не зная какво да правя и как да го окуража. Опитвам се да му вдъхна вяра, че трябва да се преборим заедно, че нищо не е свършило, но не успявам. Много е болезнено всичко.
Следващата седмица, на 3-ти декември ще правим контролния ЯМР. Дано всичко да е наред.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор EFO75 ()
Публикувано26.11.09 01:40



Ще бъде наред!Имай вяра!
Нека да се отдаде на любимите си занимания,или да опита нови



Да се разведри малко и да не си мисли за изследвания,болежки .....то ние голямите ,всичко ни се 'свива 'преди прегледи та децата,за нас вечно си остават' на мама детето'



Тема Re: До veddaнови [re: EFO75]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано26.11.09 10:29



Веда, не се тревожи. Може би реакцията на съна ти е въвсем нормална. Дай му малко време. Разбира се, че нищо не е свършило, винаги има шанс. Дано успееш да му вдъхнеш вяра. А за ЯМР - всичко ще е наред, ти само се успокой. Всички сме с вас. Ще чакаме да пишеш добри новини.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.11.09 13:51



Здравей,влизам във форума за да ти се скарам!Говорили сме с теб по този въпрос,те са доста умни хора и разбират сложността на положението,ние майките сме тези които трябва да им вдъхнем увереност в благоприятния изход на заболяването,в никакъв случай не трябва да униваш и да показваш пред него своето безпокойство.Трябва да се ангажира с нещо за да не мисли за болестта.Нека излиза с приятели,сега се задават коледните празници,младежите правят купони,не го ограничавай,напротив насърчавай го да се среща с повече приятели,това ще му е от полза.Знам,че сърчицето ти се свива винаги когато излиза,но ако се затвори в къщи е по-зле.Моля те вземи се в ръце,ти си силна жена и не трябва да униваш!Нещата ще са наред!Чакам да ми се обадиш като дойдете за ЯМР!Целувки и прегръдки от мен!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор MamaD (член)
Публикувано26.11.09 14:05



Мила Веда, ако усещаш, че момчето ти не успява да се справи с това което му се е случило, потърси помощ от психолог. При тези диагнози се минава през различни етапи - отричане, гняв, приемане на болеста. Някъде по този път може човек да изпадне в депресия. Не хубаво това, но се случва. При младите хора е много тежко - целият им живот е бил пред тях с много мечти и стремежи и изведнъж - коренна промяна. Нашите ценности - дом, семейство, деца, кариера при тях още не са осъществени и те се чувстват като изгубени. От значение е и промяната във визията му. За нас няма значение как изглеждат децата ни - важно е да оздравеят, но те преживяват и това, нищо, че не винаги споделят. Ако срещаш такава трудност, може да потърсиш помощ от АПОЗ. Там организират срещи с психолози и много хора са доволни. Синът ти е пълнолетен и сам трябва да пожелае консултация с психолог. Хората в АПОЗ са много отзивчиви и аз ги помолих те да се обадят с предложение на дъщеря ми, че тя не беше слконна на такива срещи. Просто не оставяй нещата да се задълбочат. Може пък той сам да се справи - ще бъде чудесно! И на нас ни предстои скенер в началото на декември - ще видиш, ще се оправят децата! Успех, мила!!!



Тема Re: До veddaнови [re: MamaD]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано26.11.09 17:00



Благодаря на всички за съветите и куража, който ми вдъхвате. Това означава много за мен. MamaD, желая и на Вас хубав резултат на прегледа. Мила Рени, ще ти се обадя. Благодаря и на теб Ана 8. А ти, скъпа Станислава /EF075/ с тези снимки си оцелила точно сина ми, дете на риболов- риболовът е любимото хоби на синчето, и щур барабанист- синът ми слуша рок музика и не обича чалга. Препратих ги в неговата поща. Мисля, че ще ги хареса.

Редактирано от vedda на 26.11.09 17:01.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано26.11.09 21:26



Така те харесвам!Горе главата!


Ще видиш,че резултата от ЯМР ще е супер!Целувки от мен!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор EFO75 ()
Публикувано27.11.09 10:10



Радвам се ,че без да искам съм уцелила-6 чувтво.
А с мойте синове,знам какво харесва младежтаУспех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.