Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: Elinia]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано04.03.10 10:15



Веда, новината е страхотна. А надежда трябва винаги да има. Като човек борейки се за любим напълно те разбирам. Тази буца в гърлото трудно се преглъща. И много трудно се свиква с нея. Но не трябва да се предаваме.
За два месеца резултатите найстина са чудесни. Ще видиш, че след още два гадината вече няма да я има. А сега празнувай и отпусни свитата си душа. Знай че много хора празнуват заедно с вас.





Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано04.03.10 11:40



Миличка,тази новина е прекрасна,трябваше да я напишеш в Кутия " добрата новина"!Ще се справите,сигурна съм.Щом е започнал да се свива,процеса ще продължи,не се притеснявай.Отпусни се и си мисли само хубави неща !Прегръдки и целувки от мен!!!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: ana8]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано04.03.10 16:06



Здравей Ана,

Четох във форума, че мъжът ти е на Темодал. Моят съпруг /34 г./ е също с диагноза глиобластом. Направени са му 2 операции, бъхме също така в клиниката в Турция, от където са и страхотните резултати на Ведда. След 3 дни облъчване с кибернож, му предписаха химиотерапия - 5 дни да пие Темодал х 400 мг. Против повръщане - Китрил. Вчера беше 5-ят ден от първия прием. Не е повръщал, но искам да те питам през колко месеца правите кръвна картина и калка дълго продължава приемат на Темодал. Какво даваш на съпруга ти от алтернативните неща за засилване на имунната система - билки,сокове или нещо друго. Много ще съм ти благодарна, ако ми отговориш, тъй като вие вече сте поели по този път и знаете повече.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: Elinia]  
Автор vedda ()
Публикувано04.03.10 18:21



Здравей Elinia, няма да има други процедури с киберножа. Професорът, който го лекува ни обясни, че действието му е продължителен процес. Вече се виждали мъртви клетки и намаление, което ще продължи и занапред. Важното било, че е подействала терапията и процесът на разпад е започнал. Смята, че при нашия случай /богато кръвоснабден тумор/ стопирането и намалението на размера му още на втория месец е много добър резултат. След 4 месеца сме отново на преглед.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: reni56]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано04.03.10 18:48



Мила Веда,
специални поздрави и от мен за страхотната новина!!!!Браво!Стискаме палци след 4м, да се запишеш с още по-хубава новина, че тумора намъпно е изчезнал!!

Поздрави и прегръдки



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: vedda]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.03.10 23:09



Веда, сигурно знаш какви рискове крие самият разпад на туморната маса.
Говорихте ли с лекаря за някаква превенция на евентуална интоксикация?
Или във вашия случай рискът е сведен до минимум? Дано да е така!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 04.03.10 23:10.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: *jull**]  
Автор vedda ()
Публикувано04.03.10 23:17



Въобще не съм наясно *jull**
така, че помагай със съвети.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: vedda]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано04.03.10 23:44



Разбира се, има алтернативни методи, но човек трябва много внимателно да подхожда и към тях. Доколкото знам, онова откритие за лечение на рак с билката "котешка стъпка" все още не се прилага, защото неговият откривател проф. Янчев не може да реши именно въпроса с детоксикацията при разпада.

Затова, според мен, разговаряй най-напред с лекуващия лекар! Нашият МД също би могъл да помогне.

УСПЕХ и ни дръж в течение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: nelly_83]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано05.03.10 10:28



Ася, ужасно съжалявам за съпруга ти. Той е толкова млад човек. Относно темодала и моят съпруг е на същата схема - 5 дни по 400 мг., след това 23 дни почива. В началото пиеше по един зофран от 4мг. един час преди темодала и се чувстваше ужасно. Повръщаше, беше много отпаднал, дори и дни след приема на темодала се чувстваше така. Говорих с Рени, тя ме посъветва да взима по 2 зофрана, като дъщеричката й, за което съм благодарна. Както виждаш повечето неща научаваме от хората около нас, от колкото от лекарите. Сега понасяме по-лесно темодала. До колкото знам китрила е много добър и щом съпруга ти се чувства добре от него нека си го взима. Кръвната къртина трабва да се следи всеки месец. Хубаво е преди да вземе темодала да я пускаш. Макар че аз да си призная, не винаги я правим точно тогава, а както дойде. Пак от хората от клуба - хубаво е да правиш на няколко месеца чернодробни изследвания. Поне 6 курса темодал трябва да се направят. Но ако го дават и по-дълго не го отказвай. До колкото съм чела на запад се препоръчва като поддържаща терапия. Но с нашето МЗ е трудно.
Давам на мъжа ми сок от черен бъз, червено цвекло и моркови - всеки ден, освен когато е на темодал. Тогава спираме всичко, защото му е гадно. Давам герисан - 3 х 1, много помага за кръвните показатели. Също така пие искадор на капки. От скоро започнах и прополис, четох много добри отзвуци за него. За всички тези неща съм разбрала от този клуб, затова съм много благодарна на всички. Така че ако мога да помогна с някакъв съвет съм на среща. Минала съм по този път и те разбирам.
Веда, много добър антиоксидант е пикногенола. На нас ни го препоръча хомеопат. Като четох за него - той може да премине прословутата кръвномозъчна бариера. Мъжа ми го пи около 3 месеца. Ако искаш консултирай се. Аз го копувах от "Лечител", но го има и от други фирми, но е по-скъп. Пиши ти какво даваш на синчето, освен тези билки от тибетският лечител. Аз не успях да обедя мъжа ми да отидем при него, но се надявам май месец вече да е готов. Изобщо за всички "илачи" съм водила борба с него да ги взима, но слава Богу, вече почна да ме слуша.



Тема Re: БОРБА С ГЛИОБЛАСТОМ № 2нови [re: ana8]  
Автор asya79 (непознат )
Публикувано05.03.10 16:12



Здравей Ана, много ти благодаря за отговора. Колко време мъжът ти се бори вече с болестта? Туморът намаля ли? Ще потърся информация за този Герисан от къде мога да го закупя. И мъжът ми също е много опърничав и много трудно успявам да му дам нещо от алтернативните илачи. Въпреки това, не се отказвам. Благодаря ти пак. Можеш да ме намериш и в скайп: asya_videva
Целувки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.