Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: До veddaнови [re: ana8]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано26.10.09 08:18



Ведда, как сте? Защо никой не пише? Дано да сте добре и нещата да вървят на добре.





Тема Re: До veddaнови [re: Elinia]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано26.10.09 09:46



Благодаря за загрижеността. Приключихме лъчетерапията и сега ще чакаме контролния преглед. Няма нищо ново, освен това, че продължава да пълнее и пада косата, но това не го тревожи особено, поне не го показва. Започнахме да намаляме дексаметазона. Тази седмица е през ден, следващата през два и приключваме. Синчето се справя добре, няма влошаване на общото му състояние, но проблема със зрението си стои, страхувам се , че ще си остане. Но дори да е така, моля се поне вътре гадината да се стопи. Дано след месец да имам добри новини.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано26.10.09 10:03



Трябва време, за да отшуми всичко. Не се притеснявай постепенно всичко ще си дойде на мястото. Косата ще порасне, килцата ще се нормализират. Мисля че и проблема със зрението ще отмине. Все пак това е моз. операция, трябва време за възстановяване. Важното е, че сина ти се чувства добре. Ще видиш че всичко ще бъде наред. Чакаме с нетърпение добрите новини.



Тема Re: До veddaнови [re: ana8]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано28.10.09 16:05



Проблемът със зрението не го мисли изобщо. Дори да остане, не е беда.
Косата ще порастне, а и сега с тази мода да ходях с бръснати глави, мисля, че въобще пък не е повод за притеснение. Само че, при нас дексаметазона го вземахме непрекъснато. Но вероятно лечението в различните случаи е различно.
Дано всичко да е наред и за забравите за тази тревога.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Авторchcolate (Нерегистриран)
Публикувано03.11.09 22:12



Здравейте!
Веда,съжалявам,че и в твоето семейство има болен с мозъчен тумор!Бъди силна!
Рени,какво става при теб?Тревожа се.

А с баща ми,който напомням е с глиобластом,днес почнаха лъчетерапия.Всичко е нормално за сега.Процедурите ще са до петък включително,после ще се види какво ще решат.
Аз май вече казах за него,че много напълня,понякога говори несвързано,но това е рядко,а когато спи много бълнува.Оплаква се също,че сякаш му лепнат очите.



Тема Re: До veddaнови [re: chcolate]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано04.11.09 09:12



Благодаря, chcolate! Много е трудно да бъде човек силен, когато детето му страда, но се старая с всички сили. За сега се справям. Пред него опитвам да се държа, като че ли всичко е както преди и тайничко да поплаквам, макар, че това не помага на мъката. Аз също чакам новини от Рени, защото мисля, че започна да дава на дъщеричката си отрова от син скорпион. Дано всичко при тях да е наред. Желая и на Вас същото. На колко години е татко ти, защото някъде четох, че възрастните хора, ако преодоляват веднъж това коварно заболяване, после живеят дълго, макар че за глиобластома се пишат доста страшни неща. Дано всички обичани от нас имат шанс да оздравеят. Моля се за всички.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано04.11.09 15:49



Здравейте милички,Vedda на теб отговорих вчера с пост в "отрова от син скорпион",но ще пиша и тук.Пие препарата вече пет дни,чуства се добре ,за някакви резултати е рано да се говори,плюс това при нашите случаи резултата ще се види на ЯМР, а при нас той ще е през м.февруари.Като стане един месец от приемането ще направя кръвна картина да видя дали няма някаква промяна,дано да няма!Иначе тя си пие всички неща /чесън,пикногенол,герисан/ и си продължава химиотерапията с Темодал.Надявам се да има добри резултати от този препарат.
Chocolate радвам се ,че твоя татко е добре.Трябва силно да вярваш,че нещата ще се оправят!Целувам ви и двете!

Желая ви много вяра и кураж!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: Elinia]  
Автор vedda (непознат )
Публикувано13.11.09 11:33



Здравейте на всички. Не съм писала от доста време, защото при нас няма нищо ново. Приключихме лъчетерапията и сега чакаме контролния ЯМР в началото на декември. Elinia, искам да те попитам като лекар- на синчето му се появиха някякви петна по корема и краката над коленете. Не точно петна , а ивици като стрии, но синеят. Възможно ли е да е от заболяването ? Той не иска да ходим на лекар. Смята, че е от напълняването- качи 25 кг. за 3 месеца след операцията, а сега започна да сваля- 3 кг. за една седмица. Много ме е страх, да не би да е нещо от заболяването.
Рени, пиши какво ново при Вас, продължавате ли да пиете отровата от син скорпион? Има ли някакъв ефект?



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано13.11.09 12:46



Здравей! При нас нищо ново,продължава с "отровата",никаква видима промяна,няма оплаквания,към средата на декември ще пусна една кръвна картина,да видя дали там всичко е на ред и ще чакаме контролния ЯМР през февруари.Поздрави!Успешен ден!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Авторchocolate (Нерегистриран)
Публикувано17.11.09 20:27



Здравейте!
Веда и ние сме така,приключихме лъчето,в началото на декември ще има снимка.
Според мен това при сина ти са си стрии,заради рязкото напълняване.С времето от червени ще станат по-бели.
А при татко нещата се влошават.Вече е толкова тежък,че и майка не може да го повдигне да седне.Трябва си мъж и добре,че наблизо са роднините-вуйчовците ми,брат ми е с нас,мъжа ми също помага.Вечер татко също иска да става и всички дежурят.Краката му са много отслабнали,понякога дори не му се разбират думите.
Станал е много агресивен.
Всички виждат,че не е добре и всеки свиква с мисълта,че няма да оздравее.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.