Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: До veddaнови [re: EFO75]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано05.12.09 20:19



Здравейте! Дни наред се молех да имам добра новина след контролния ЯМР. Но уви- положението ни е ужасно. Шокирана съм, объркана, ужасена. Туморът на сина ми не само, че не се е повлиял от лъчетерапията, дори се е охранил и расте. Сега отново е 3.4 см. и не зная какво да правя. Не ни разрешават химеотерапия, защото заключението било втора степен. Проф. Бусарски ни предлага втора операция след нова година, но ние сами трябва да решим това. Моля Ви, помагайте със съвети.





Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор ivaceda (Тъгата е в мен)
Публикувано06.12.09 07:18



Мила Веда, ужасно ми е мъчно за теб и за сина ти! И аз съм майка и, повярвай ми, знам как се чувстваш и какво преживяваш! ОПЕРЦИЯ, ПО ВЪЗМОЖНОСТ НЕБАЗАБАВНО, а не след нова година чак! Нямате друга алтернатива, повярвай ми! Бог да е милостив към вас! Бързайте, Бързайте !



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано06.12.09 07:26



Здравей!Наистина тази новина не е добра,но моля те не падай духом.При нас веднага след лъчетерапията туморът не беше реагирал,но проф.Бусарски каза,че трябва време за да може кръвоносните съдове които хранят тумора да се калцират ,той да спре да се храни и да започне да се свива.Три месеца след това туморът се беше свил наполовина.Старай се да не показваш притеснението си пред сина,това ще го обезкуражи още повече.Днес към обяд ще ти се обадя по тел.Целувам те.Бъди силна!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re: До veddaнови [re: reni56]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано07.12.09 10:18



Веда, бъди силна и не падай духом. Какво означава, че за 2-ра степен не правят химио. Та това е млад човек. Може би трябва да говориш с доц. Тимчева. Чувала съм много добри отзиви за нея. Поне си направи консултация. Георгиев какво казва за тези резултати. Не че настоявам за тази химия, тя е ужасна. Но все нещо трябва да се направи. А и Рени е много права. Ще се моля за сина ти. А ти само се дръж. От сърце ти желая успех.



Тема Re: До veddaнови [re: ana8]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано07.12.09 15:31



Д-р Георгиев в онкологията ми съобщи, че няма да ни разрешат химеотерапия при втора степен. Това ми отговори и проф.Бусарски. Затова ни предложи ако се съгласим на нова операция през януари да изчистят каквото могат, защото е на много лошо място- в хипоталамуса, и тогава-химиотерапия. Недоумявам що за здравеопазване имаме, аз не съм медицинско лице, а трябва да реша такова нещо, както и това с какво да го ликуваме, защото сега никой с нищо не се ангажира. Мисля, че са ни отписали, още когато ни казаха диагнозата. Толкова ме боли.


Моля те ана 8, напиши ми коя е доц.Тимчева.
Моля и теб Диди /zvan-zvan/ - не мога да те открия, пиши ми с какво лекуваш твоето момиченце. Аз не мисля да се предавам, но точно в момента съм толкова объркана, не зная кое е правилно и кое не.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано07.12.09 16:31



Здравей миличка,отговарям ти вместо Ана,доц.Тимчева е началник клиниката по химиотерапия в онкологията.Може би ще мога да ти уредя още едно шишенце с отрова от син скорпион.Горе главата!Няма да се предаваме,ще се борим заедно!Целувам те!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: reni56]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано07.12.09 17:22



Ведда, миличка, направи консултация и в международния онкологичен център. Виж там какво ще ти предложат. Безумие е ти да решаваш как да се лекува детето.
Макар вече да е с друго име центъра ето линк с адрес и телефони.



Кибер ножа няма ли да помогне? Не се отчайвай и не падай духом. Не се предавай, продължаваме да търсим заедно с теб. Прегръдки.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: До veddaнови [re: Buba67]  
Автор kykлeнcka пиpaня (непознат)
Публикувано07.12.09 18:28



Мила Веда,
аз съм почти на възрастта на сина ти, изпращам ви много слънце.
Ето координати на центъра за кибер нож в Мюнхен, Германия, както и на ръководителя на клиниката им. Аз изпратих просто имейл, получих отговор на същия ден, немците са много стриктни в това отношение:


Prof. Dr. med. Berndt Wowra
Neurochirurg
CyberKnife Zentrum München
Max-Lebsche-Platz 31
D-81377 München
Tel: +49 89 45 233 60
Berndt.Wowra@cyber-knife.net

Отправете запитване, лека вечер!



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор мaмчe ()
Публикувано07.12.09 19:17



vedda, Инер ми напомни с темата за газта, ако искаш мажи главата на момчето с газ. Една суп. лъжица газ, една супена лъжица зехтин и една супена лъжица водка. Разбъркваш го и след това му мажеш корените на косата. Държи се час, час и половина и след това се измива. Прави се през 2 дни. Няма опасност от изгаряне на кожата.

"Здраве заслужава този, който умее да се бори за него."

Редактирано от мaмчe на 07.12.09 19:19.



Тема Re: До vedda [re: vedda]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано08.12.09 10:29



Здравей,ВЕДА,съжалявам за това което се случва,но това не значи ,че ще се предаваш.Аз мисля преди време съм писала за нас.Ние правихме гама нож в турция,след което ни пое един индиец(хомеопат),за сега се справяме,(слава Богу).Гама ножа ни струваше 7000 евро,доста скъпо,но предполагам е имало ефект.Ако имаш възможност направи го,дали в турция или някъде на по изгодна цена.Пожелавам ви успех ,вярвай много ,че твоето момче ,ще се оправи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.