Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано13.12.09 09:46



Пожелавам ви много,много късмет.



Тема Re: До veddaнови [re: Диди]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано13.12.09 14:22



И от мен - успех. Дано с този гама-нож да може да се ликвидира основното огнище. Според мен, това е важното. Веда, като казах, че само Бусарски може да помогне, имах предвид тук, у нас. Много добре си решила да отидете в Турция, те са далеч по - напред в много неща от нас. Особено в медицината, разполагат и с апаратура, и с подготвени лекари, работещи с нея. Дано се обадиш с добри новини!



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано13.12.09 16:08



Здравей миличка,стискам палци!Аз също бих постъпила като теб!
Бъди сигурна ,че Господ и вашият Ангел спасител ще е с вас!Целувам те и чакам хубави новини!Успех!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: reni56]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано14.12.09 09:54



Ще се моля за вас! Всичко ще бъде наред! Успех! Чакаме хубавите новини с нетъртение.



Тема Re: До veddaнови [re: ana8]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано14.12.09 11:19



Vедда, изпращам ти цялата енергия на китайския символ за късмет! Стискам палци и чакам добри новини!



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: До veddaнови [re: Buba67]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано17.12.09 23:04



Здравейте! Не съм влизала тук няколко дни и сега виждам страхотни пожелания и подкрепа, за които безкрайно благодаря. Страхотни сте- всички. Накратко- нещата при нас се развиха много бързо. Прегледа и новия ЯМР в Търция показаха възстановяване на същия тумор- 33 мм. без нищо ново. Педложиха ни кибер нож по най-бързия начин. Приехме без да мислим, защото гадината расте. И така в неделя пътуваме пак за Турция и от понеделник- 5 дни процедури по 40-50 минути. Отново имам надежда, защото видях излекувани от същата гадост. Сега събирам пари от приятели, роднини, колеги. Ще се справя. Няма да е предам така лесно, макар, че сърцето ми плаче. Синчето ще си вземе лап-топа. Ако мога да вляза в клуба, ще пиша от Турция, ако не - като се върна. За коледа ще бъдем там, затова още сега желая на всички весели празници, бъдете здрави, щастливи, усмихнати. Още веднъж- безкрайно благодаря за заинтересоваността и подкрепата.

Редактирано от vedda на 17.12.09 23:08.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано17.12.09 23:14



Здравей,радвам се,че така бързо сте се спарвили.Ще успеете!Сигурна съм!Стискам палци!Наистина по Коледа стават чудеса и аз вярвам,че ще си дойдете с една чудесна новина!Прегръщам те ,стискам палци и се моля всичко да мине добре!Лек път и успех!Когато можеш пиши!



От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До vedda-Успех!нови [re: reni56]  
Автор EFO75 ()
Публикувано18.12.09 10:29



''ЧУДОТО'' ще стане,имай вяра.





Тема Re: До vedda-Успех!нови [re: EFO75]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано18.12.09 12:42



Веда, желая ви успех. Всичко ще се оправи. Нека Господ бъде с вас.



Тема Re: До vedda-Успех!нови [re: ana8]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано18.12.09 23:27



Веда Успех мила от сърце! Стискаме палци!Всичко ще е наред. Смело напред!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.