Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: До veddaнови [re: Mpaвka]  
Автор MamaD (член)
Публикувано02.01.10 09:40



Мила ми Веда, с нетърпение чаках да пишеш как се развиват нещата при теб и синът ти. Щастлива съм, че така гладко са минали процедурите в Турция и ще стискам палци това да е финалът в лечението и Новата 2010 да е благословена с излекуването на момчето ти. Нашият проблем е друг, общото ни е, че децата ни са болни.
Това, което споделяш е наистина като приказка. У нас за сега няма как да се случи, особено с орязания здравен бюджет за тази година. Вярно е, че е криза, но здравеопазването не е нещо което след това може да се навакса. Не е инфраструктура, която след кризата да се изгради. Още повече, че здравните осигуровки се увеличават. Но това и аз незнам за коя тема е, но не е за тук.
Прегръщам те и ти желая 2010 наистина да е едно ново начало за теб и семейството ти, белязано с отлични резултати от лечението !



Тема Re: До veddaнови [re: MamaD]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано02.01.10 10:35



Благодаря на всички за милите пожелания и това, че ме подкрепяте в този момент.
Мила MamaD, наистина впечатленията ми не са за тази тема, но аз просто исках да споделя всичко това, защото на мен ми подейства шокиращо и искам всички да знаят, че могат да намерят по-добро лечение, защото парите с труд се печелят и връщат, но живота.......... Зная твоята история, мамаД, чета истрията на всеки в този клуб и съм съпричастна с мъката на всички, особено майките, защото тази болка не може да се опише с думи. Не пожелавам на никой да я изпита. Дано за всички новата година да е по-добра и всичко лошо да остане завинаги назад.
Диди, как е твоето малко слънчеце. В същата болница ли сте ходили или друга, защото разбрах, че в още една има гама нож.

Редактирано от vedda на 02.01.10 10:43.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано03.01.10 18:56



Веда мила здравей,
с нетърпение чаках да пишеш в клуба и да споделиш добри резултати за синчето си. Радвам се, че сте намерили там добро и мило отношение, профисионализъм и разбиране. Вярвам че лекарите там, ще са си свършили отлично работата и месец март резултатите ще са добри!



Честита Нова Година! Нека новата 2010 Ви донесе много здраве, усмивки и сила! Прегръщам те!



Тема Re: До veddaнови [re: nelly_83]  
Автор ana8 (минаващ)
Публикувано04.01.10 10:31



Веда, то се вижда че всички сме чакали добри новини от теб. Нямаш представа с какъв оптимизъм ме зареди. В борбата, която водим това е толкова важно. Една искрица надежда, може да направи чудеса. Както казваш сега и сина ти ще е по-спокоен, а може би и ти. Колко малко му трябва на човек. Възхитена съм от това, което си описала. За съжаление у нас няма такова отношение. Мъжа ме е на химиотерапия с темодал, но дори няма лекуващ лекар. Но да не задълбаваме тази тема.
Варвам, че през март пак ще ни зарадваш. Всичко е наред и така ще бъде.



Тема Re: До veddaнови [re: ana8]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано15.01.10 07:50



Веда, как вървят нещата при вас?



Тема Re: До veddaнови [re: Elinia]  
Автор vedda (непознат)
Публикувано15.01.10 10:48



Здравейте! Продължавам да чета в клуба, но не съм писала, защото при нас няма нищо ново. Опитваме се да живеем както преди, но не се получава съвсем, и никога няма да бъде същото. Синчето няма промяна, излиза с приятели, намира си занимания. Ще чакаме контролния преглед на 01 март. До тогава мога само да се моля. Ако нещо се промени, веднага ще пиша. Тук поне мога да споделя всичко, и за това съм безкрайно благодарна на всички.
Рени, какво става с Вас? Нали този месец сте на контролен ЯМР. Желая от сърце всичко да е супер. И непременно пиши.
Бъдете всички много, много здрави. Всичко друго е на заден план.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано15.01.10 11:42



Най - искрено ти пожелавам всичко да е наред.



Тема Re: До veddaнови [re: vedda]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано15.01.10 13:55



Здравей миличка,и при нас нещата са без промяна,след 20.01 ще правим контролен ЯМР и непременно ще пиша какъв е резултата.Знаеш как ни се свиват сърчицата преди това изследване

Ще чакам и се надявам нещата да са добре.Поздрави и прегръдки от мен!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: reni56]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано22.01.10 18:40



Здравейте,днес минахме на ЯМР.Резултатите според лекуващия лекар са добри,защото няма динамика в развитието,т.е. няма рецидив или метастази,но тъй като аз очаквах някакви по-съществени промени останах леко разочарована.Учудвам се ,че няма промяна след като химиотерапията ни продължава,продължава и приема на отровата от син скорпион.

Явно тези гадини растат с бясна скорост,но обратния процес на свиване е доста бавен.Е започва новият тримесечен период на чакане и надежди!До следващия ЯМР!

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!

Тема Re: До veddaнови [re: reni56]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано22.01.10 19:11



Рени, аз пък много се зарадавах като прочетох новината! Важното е че няма лошо развитие на нещата, значи ХТ или отровата действат, те блокират рака.... Рени а правили ли сте ПЕТ? Нали само той може да отчете дали тум.клетки са активни или умрели или спящи.... Може при дъщеричката ти да е останала предимно мъртва туморна маса.....След 3месеца ти пожелавам да ни се похвалиш в любимата на всички ни тема ....Ще чакаме добри новини нали знаеш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.