Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Искадорнови [re: Лoли]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:56



Лоли и Веси, благодаря за сайта - доколкото видях в сайта цената на 21 ампули Искадор е около 130 евро, което е нормално - в сайта на руски пешеше, че първоначалната доза на вливания е 7 ампули за 7 дни и после 7 дни почивка - май че има различни схеми на прилагане според вида на рака има и различен вид Искадор, а и 2 вида терапия. Ще си поиграя и ще го преведа от руски цялата информация.
А има ли някой, който е прилагал Искадор в България - пишете и споделяйте!
Галя





Тема Re: Искадорнови [re: gali4]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано19.02.08 12:03



Имам приятелка която си слага - и то мисля втора година...
Само че аз така и не разбрах къде видяхте тази цена от 130 евро, а и видовете Искадор са толкова много - кака разбрахте кой за кой вид е


Помогнете, защото аз също искам след като приключа със золадекса да си слагам искадор.



Тема До Nova-Sнови [re: Nova_S]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 12:18



Привет!
Ами видовете Искадор са обяснени на руски - в сайта, който е приложила Весела по-горе на стр. 9 - има 2 вида терапия - стандартна и базова, както и няколко вида Искадор - според типа на рака, пола на пациента - описани са в таблица - пише вид опухоли - опухоль на руски е тумор. Има значение и дали се вземат предоперативно и следоперативно
А цената видях от немския сайт - Лоли го е посочила - не знам немски, но намерих цената - като отвориш сайта отляво има 3 иконки - мисля, че отваряш втората или третата - там има описани всичките видове Iscador - iscador M, Iscador P, Iscador QU и т.н. - доста са и като кликнеш върху някой вид ти излиза цена за 7 ампули и за 21 ампули - цената за 21 броя беше 128 евро
Може би Весето ще има повече информация, но това, което прочетох набързо на руски ми се стори добро



Тема Re: Искадорнови [re: gali4]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:06



Хора,
Прочетете поне началото на темата!
Светът не започва от вас!



Тема Искадорнови [re: gali4]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано19.02.08 14:10



Според мене е най-добре да се допитате към лекар-хомеопат!Той най-добре ще прецени точно какъв вид Искадор да се инжектира и на колко време.
Ние така направихме,въпреки,че тумора изчезна,той каза да не го спираме,и че той ще прецени кога да намалим дозата и кога да го спрем.



Тема До: Theaнови [re: Thea]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:32



Привет!


Нали темата е Искадор?!!
А иначе знам, че светът не започва от мен!



Тема До: Лолинови [re: Лoли]  
Авторgali4 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:34



лоли, моля те би ли ми дала координати на добър хомеопат - досега не сме правили консултация с такъв...

Трябва да опитам!
пусни го в темата или на имейла ми gali4pb@abv.bg
Благодаря ти! И поздрави дъщеричката си!



Тема Re: Искадорнови [re: Thea]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.02.08 15:10



Чукча не читатель, чукча писатель.



Наистина хора, преглеждайте темите на пълен преглед /горе в дясно имате пет бутончета - стрелки ляво, дясно, пълен, кратък преглед и т.н/ така ще видите какво сме писали по темата и няма да дублирате въпросите си

Понякога причината за липсата на отговор на ваш въпрос е, че сме писали многократно по въпроса в съответните теми, а вие просто не сте го видели.

Нема начин да нема начин

Тема Re: Lektinolнови [re: Kaлoянa]  
Автор vess8 (новак)
Публикувано21.02.08 20:54



Здравейте момичета. Лектионл е също извлек от бял имел.Но за разлика от Искадор е по-широкоспектърен и с е прилага за повече видове рак. Слагахме го на маика ми.Поръчвахме го от Германия ,идваше до тук по хора/наши познати/ Аз лично контактувах с фирмата производител,относно странични деиствия или алергични реакции.Ако имате запитване,те ще Ви отговорят и на англииски,както направиха с мен. Аз също не знам немски. Имам 18 ампули останали /цената/аптечната / на една ампула е 9,44 евро/ 25 ампули биаха 236 евро.Някои тук искаше да спечели явно и ги беше обявил 299 евро. Слагахме ги 2 пъти седмично.Задължително е нонстоп да са в хладилник.при транспортирането от Германия използвахме хладилни чанти. В годност са,взехме ги края на миналата година.Ако някой се интерсува от тези 18 ампули или от повече подробности за ваксината да ми пише на; vess_ilieva@yahoo.com



Тема Re: Искадорнови [re: Nova_S]  
Автор vess8 (новак)
Публикувано21.02.08 21:07



Здравейте,
аз също се лутах във видовете искадор и накрая решихме да използваме лектинол като по-универсален ,а и при него няма промяна в концентрацията.просто се слага подкожно 2 пъти в седмицата/през 3 дни/ Един курс/25 ампули е 3 месеца/После се почива 1 месец.Доколкото знам пълния курс е 2 години//3 пъти в годината по 3 месеца,след всеки 3 -почивка/Имаме останали 18 ампули от майка ми/мир на душата и/. Тиа така и не можа да направи пълен курс /беше в последен стадии на рак на бял дроб с метастази в мозъка. И все пак с този рак живя 3 години близо,при все ,че казват,че е най-нелечим и бързо развиващ се..Определено имаше полза от лектинола + натанал .И при химио и лъчетерапия показателите и винаги биаха в норма.За повече информация,можете да ми пишете на:vess_ilieva@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.