Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: дИДИ]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:14



Диди, те са наистина ужасни!
Аз 4 месеца ги заливах с мейли, по пощата, та накрая ми определиха час за преглед.
Ще се опитам да намеря един познат, който много бързо беше се свързал с лекар на Weleda от Австрия.
Не ми е познат вашият проблем, затова така се паля да намерите специалист.
Дано, мила, намерите и други средства, които да използвате!



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: Thea]  
Авторchr (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 01:22



Благодаря за уточнението, че Искадор не е хомеопатично средство и не му е работа да се предписва и проследява лечение от хомеопати. Преди време бях писала това, но ме изтриха. Важно е да се знае, информацията е половината оръжие :-)
Късмет на всички!



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: Thea]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 16:49



Благодаря ти,Thea.Засега се справяме някак си,борбата продължава.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: Диди]  
Автор zariO3 (непознат )
Публикувано28.01.09 09:38



Здравейте, майка съм на 10 год. момиченце с мозъчен тумор. Направихме една операция през 2006г и есенте още една за поставяне на клапа в мозъка. Тумора е първа степен и затова за момента не препоръчват друга операция , докато не почне да расте. Разбрах за Искадора от моя близка , изписан на неиното дете от немски онколог. Консултирах се с доктор Пачова и от 26.01.2009 започнахме с 7 капки, като увеличаваме с по 1 на ден до 14 и после обратно до 7капки. Тя ни предопреди ако започне главоболие или повръщане, веднага да спрем. Ако някои е употребявал по дълго време Искадор на капки, моля да пише. Иначе ние поръчахме Искадора от международната аптека в Мюнхен от там го доставиха.



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: zariO3]  
Автор ana8 (непознат)
Публикувано30.01.09 12:57



Съпруга ми също взима искадор на капки. При нас тумора е 3-та степен. Започнахме от 15 капки /3 пъти на ден/, като увеличавахме с по 1 капка до 21 капки и обратно. Аз също много се притеснявах за странични ефести. И нас ни предупредиха за евентоално главоболие или повръщане. Слава Богу до този момент всичко е наред. През тези 2 седмици съпруга ми се оплака само 2 пъти, че му "тежи" главата, но не сме спирали искадора. От това, което съм прочела, стига да съм го разбрала правилно, искадора на капки е някакъв по-лек вариант. Стискам палци за детенцето ти.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: zariO3]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано31.01.09 10:05



Здравей zari03,моето дете го пие вече близо 7 месеца,започва от 6к. и стигаме до 16к.,после връщаме от 16 до 6 капки,след което правим почивка 15 дни.Засега нямаме оплаквания,но ни е доста трудно намирането на Искадор,в момената вече 2месеца не го приема защото не можем да го намерим.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: Диди]  
Автор zariO3 (непознат )
Публикувано01.02.09 12:55



Здравей Диди, искам да те питам, при твоето детенце какък е здравословния проблем, и наблюдаваш ли подобрение вследствие употребата на Искадор. При нас дъщеря ми сега е на 13 капки, трябва да стигнем 14 и после да намаляме. От 2, 3 дни се оплаква от време на време че я боли главичката, но после минава и аз незнам дали да спра искадора или да продължа.Ако някои е имал такива симптоми , моля да ми кажа - просто незнам как да постъпя.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: zariO3]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано01.02.09 14:24



Здравй zari03,моето дете е със мозъчен тумор.Да ти кажа ние пием толкова много неща,че не мога да кажа точно ,че е от Искадора.Тя никога (слава Богу)не ми се е оплаквала от главоболие,по време на приема имам предвид.Най-добре питай този който ти го е изписал,дали е нужно да го спираш.Късмет.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: Диди]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 15:46



Здравейте,
Признавам, че не бях чувала за Iscador на капки.
Направих запитване до някои от компаниите от групата Weleda за Iscador на капки.

dialog@weleda.de

След като се произвежда само във Великобритания, предлагам да направите запитване като изпратите епикриза и да помолите специалисти от UK да предпишат точната доза. Това е важно, за да има наистина полза от това доказало се от дългогодишни клинични изпитания средство.

Дано съм била полезна.

Редактирано от Buba67 на 04.02.09 13:48.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: zariO3]  
Авторaniani (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 16:39



здравей, zari03, и аз да попитам, защото съм пред решение за искадор,
ако настъпи главоболие или повръщане, трябва да се прекрати изцяло лечението или да се намали дозата му, какъв съвет са ви дали? доста изчетох за искадор и освен, че не винаги е ясно какъв тип да се изпише, страхувам се да не се насити прекалено много организмът с него, а все пак съставката е отровна и дори не зная ако такова нещо се случи, как да облекча евентуално повръщане или главоболие?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.