Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: до Thea - ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: ggs]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано08.11.10 20:31



мой познат разполага с 2 опаковки ИСКАДОР М -донесени от Германия. Ако на някой му трябват ще се радвам, че съм помогнала



Тема Re: до Thea - ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: lenkatag]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано08.11.10 20:32



пропуснах да си дам имейла lenkatag@abv.bg



Тема Re: до Thea - ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: lenkatag]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано09.11.10 17:49



Мен ме интересува Искадора, кои серии е и колко струва? Писах ти и мейл.





Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: ggs]  
Автор TheaO5 (другата аз)
Публикувано09.11.10 19:37



Освен цената, важно е да се знае дали е съхраняван на хладно.
Предполагам, че е в срока на годност.



Тема Re: ИСКАДОР и рак на гърдатанови [re: TheaO5]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано09.11.10 22:41



Да, просто не мога да допусна, че някой ще го съхранява неправилно и после ще го продава....


Аз действам да си го поръчам от чужбина също.



Тема ИСКАДОР - координати на лекар в Софиянови [re: ggs]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано05.01.11 08:06



Здравейте,

Интересувах се доста по темата, писах си на лични с Тhea и Миа, писах на клиниката в Швейцария. Тъй като Септември-Октомври маркера ми се качваше, нямах време да ходя до Швейцария за консултация. Явно съм имала късмет и от клиниката ми отговориха. Благодаря също и на Тhea и Миа, сигурно им се налага да обясняват тези неща не за първи път. Не съм сигурна дали може да се пишат телефони тук, но зная,че модераторите ще ги изтрият ако не може. Ето координатите, всъщност от клиниката ми дадоха домашният адрес и телефон на лекарката, но тъй като вече моя позната ходеше при нея като сравних имената веднага се свързах. Преписвам всичко от визитката:

Д-р Калина Костова МД
Магистър по хомеопатия; специалист хирургия; магистър фамилна терапия; антропософска медицина; природна медицина; лечение по д-р бах
София, жк „Гоце Делчев”, бл. 14, вх. Офиси, ет.1, офис 4; 02/958 7997 – часове записват в понеделник за през седмицата.

Мобилният не го пиша, защото не съм сигурна дали не е личен, но това е телефона на който отговаря секретарка или асистентка /не зная как е правилно/.

Много съм доволна от Д-р Калина Костова. Жената която познавам ходеше вече при нея, но на нея й я бяхапрепоръчали познати. Аз исках да ходя до клиниката в Швейцария и когато те ми я препоръчаха съвсем си дойдоха на мястото нещата. Моят съвет е да не се предприема самолечение с Искадор, както вече разбрах те са различни видове и лекаря преценя кой да се приложи.

Ще ви кажа какво се случи. Преди да имам отговор от клиниката аз поръчах с рецептата на моята приятелка да ми купят Искадор от Австрия, защото там имам познати, които можеха да ми го донесът възможно най-бързо. Не го бях получила още, но вече беше взет в Австрия, когато беше консултацията ми при докторката и на мен ми изписа друг вид. Привидно и аз и приятелката сме с еднакви раци. Оказа се, че има значение кога е възникнал рака, освен това какъв е. При мен е на 29 години, а при нея по-близо до менопаузата. Така в момента имам нейният Искадор в повече. Ще пиша за това в отделен пост, че трябва да ставам за работа. Отдавна отлагам да пиша, а както Миа скоро ми писа една жена е търсила също като мене лекар. Това ме подсети, че отдавна трябваше да го направя.



Тема ИСКАДОР - видове - имам излишеннови [re: ggs]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано05.01.11 20:07



Здравейте,

Както писах днес по-рано искадор е различни видове и лекар преценява за кой какъв вид е подходящ, или поне трябва да се има това в предвид и да се проучи.
Тъй като поръчах от Австрия с чужда рецепта, а после на мен ми изписаха друг вид, имам излишен Iscador M c. Hg - Serie I - 14 ампули /две кутии с по 7 ампули/ и Iscador M c. Hg - Serie II - 14 ампули /две кутии с по 7 ампули/. Тъй като обясних на лекарката веднага какво е станало, го оставих при нея в хладилник да го съхранява.
Купен е от Австрия, оказа се че там цената е най-скъпа - четирите кутии са 295 евра, имам касова бележка и ако някой има нужда може да ми пише.
В Германия една кутия е 61,50 евра, или около 246 евра за 4 кутии.
В Швейцария е най-евтино.
Всъщност навсякъде явно варират цените, но акщо е там човек да обикаля....
За съжаление се наложи аз бързо да си купя още 4 кутии, пак от двете серии по 14 ампули, но Iscador M c. Arg. Въпреки че знаех, че в Австрия цената е най-скъпа, към онзи момент това беше най-бързият и възможен начин да ми донесът го донесът. Тези видове се поръчват в Австрия от Германия и предполагам затова е оскъпяването.
Аз го започнах моя някъде от 15-16 Декември.



Тема Re: ИСКАДОР - координати на лекар в Софиянови [re: ggs]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано05.01.11 20:37



ggs благодаря за информацията.





Тема ИСКАДОР Продавамнови [re: ggs]  
Автор ggs (Survivor)
Публикувано27.01.11 23:42



Здравейте,

Както съм обяснила в поста по-горе, тъй като избързах, имам в повече - купен по грешка Искадор, а именно:
Iscador M c. Hg - Serie I - 14 ампули /две кутии с по 7 ампули/ и
Iscador M c. Hg - Serie II - 14 ампули /две кутии с по 7 ампули/.

Купен е от Австрия, имам касова бележка за 295 евра, съхранява се в хладилник.

Продавам го за 500 лева. През март ще трябва да си купувам нов от моя вид, добре е да продам този все пак и затова така реших.



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: humanimal]  
Автор nadia_O6O6 (позитивна)
Публикувано12.05.11 14:16



Здравейте, както писах вече в друга тема, от около месец вече използвам Искадор. Преди това от м.ноември м.г. съм използвала австрийския еквивалент Исорел, но цената му е значително по-висока. Малко ми е сложничко да си набавям Искадора от Швейцария, малко хора пътуват до там, затова молбата ми към тези, които го използват е, да си сътрудничим взаимно, ако някой ваш близък пътува и е удобно разбира се, да се комбинираме, за да можем да си го доставяме по-лесно и навреме.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.