Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: aniani]  
Автор zariO3 (непознат )
Публикувано10.02.09 10:06



Здравей, ние сега почиваме. Две седмици приемаме от 7 до 14 капки, после намаляме до 7 и след това почивка. След няколко такива курса, лекарката каза, че ще увеличи дозата. Предопреди ни ако се появи главоболие или повръщане - да го спрем до отзвучаване на симптомите и тогава отново. При дъщеря ми имаше 2, 3 пъти оплакване от леко главоболие, но тя беше болна и предполагам, че може и на това да се дължи. Поздрави.



Тема Re: ИСКАДОР до zari03нови [re: zariO3]  
Автор ana8 (новак)
Публикувано10.02.09 14:05



На нас лекарката ни обясни също, че искадора се спира само докато отшуми главоболието. Слава богу нямахме проблем докато взимахме искадора. При нас е по-сложно, защото паралелно с него правим и ХТ с темодал. Zari вие колко време почивате и колко курса трябва да направите? Даваш ли нещо друго на дъщеричката си?



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: zariO3]  
Авторaniani (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 14:27



безкрайно съм ти благодарна за отговора. бях притеснена, тъй като инвестицията е сериозна, отделно ангажирам познати, сканирам рецепти, за да го купувам от Германия, а рискът да го отхвърли, особено при алергии, ме плашеше. ще действам. благодаря ти.



Тема Re: ИСКАДОР до Theaнови [re: aniani]  
Автор ana8 (новак)
Публикувано10.02.09 14:52



Ани, желая ти успех! При вас искадора на капки ли е изписан?



Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: aniani]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 20:39



aniani,здравей,би ли писала вашия искадор,как и от къде го поръчвате,за какви рецепти пишеш,защото ние вече 2месеца се опитваме да го намерим,но уви,не го намираме.Забравих да пиша,че ние търсим искадор на капки.



Тема Re: ИСКАДОР до ана8нови [re: ana8]  
Автор zariO3 (непознат )
Публикувано12.02.09 17:10



Здравей ana8, ние почиваме 2 седмици и пак. Няколко курса ще направим по тази схема(7-14/14-7) и след това ще увеличим дозата, но незнам по колко капки, нито колко курса - ще си говорим с Пачова. Дъщеря ми не пие нищо друго, дори и за Искадора , беше самоинициатива от моя страна, след ровене по форумите и консултация с Пачова. При нея тумора е първа степен, не може да бъде отстранен, защото е на лошо място. Неврохирурзите смятат да оперират , само при нужда т.е. ако започне да расте.

Редактирано от zariO3 на 12.02.09 17:14.



Тема Re: ИСКАДОР до zari03нови [re: zariO3]  
Автор ana8 (новак)
Публикувано13.02.09 13:01



При нас е същата схема - 2 седмици се пие, 2 почива. Само че в доста по-голямо количество. Тумора при нас е 3-та степен, което е много по-различно. Не съм говорила с лекарката да ли ще му увеличава дозата. Все пак той в момента е на химио. Аз също се ровя навсякъке. Опитвам се да се информирам. Нормално е човек да се притеснява. Желая мнаго здраве на дъщеричката ти. Дано никога тази "гадина" да не расте.



Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: Диди]  
Авторaniani (Нерегистриран)
Публикувано18.02.09 13:12



здравей, Диди, нашият е инжекторен. Прилагаме Искадор М. Моя позната пътува често до Германия и ни посъветва - стандартен лекар ни изписва дозата, след което тя се свързва с аптека онлайн и изпраща по факс рецептата. аптеката поръчва лекарството и на съответната дата отиваме и го взимаме. ще питам за подробности за коя аптека. българските рецепти се признават там. няма проблем. трябва да имате човек с немски език. ще питам за подробности и ще допълня.



Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: aniani]  
Авторaniani (Нерегистриран)
Публикувано18.02.09 13:52



и допълвам. има аптека онлайн, от която може да се поръча. трябва да се изпрати по факс рецепта. има контактна форма с аптеката за уточнения на нещата (хладилна чанта и прочие). другият вариант е просто познат, който минава през Германия - лекарството може да се закупи от всяка аптека, но трябва да се представи рецепта за него, подписана от лекар. ако в съответната аптека го няма, те го поръчват и доставката е от няколко часа до 24 часа.
успех!!!



Тема Re: ИСКАДОР до anianiнови [re: aniani]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано18.02.09 18:47



Здравей aniani,за съжаление този искадор който ние ползваме(на капки,през устата)не се намира никак лесно,преобърнали сме всичко,но уви не успяваме.Вашият, който се инжектирва го има навсякъде,почти във всяка аптека в Германия,Англия...Благодаря за отговора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.