Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: искадорнови [re: mia]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 19:25



Попитах за отражението на Искадор върху черния дроб, тъй като точно днес ми се обади тази моя близка - така й казала лекарката от Онкологията. Това и на мен ми изглеждаше неправдоподобно.

По отношение на резултатите, аз направо копирах думите на лекаря от Е-мейла му. Предполагам, че това са вид характеристики на имунната система.

Иначе мили приятели, не можете да си представите колко много дължа на този клуб - не само заради директните съвети, но и за изграждането ми на една стратегия в борбата за здраве.
Лично за мен до сега е имало само положителен ефект.
Винаги следя дискусиите и се надявам да помогна както с това, което съм постигнала, така и с грешките си - да не ги повтарят други. Дано не съм била досадна.

Желая на всички вас много здраве и късмет!



Тема Re: искадорнови [re: Thea]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 20:30



Thea, радвам се за хубавите ти резултати!!!! Дано все такива новини има тук!!!
Искам да попитам дали някой знае, освен Лукас клиник в Швейцария, която прилага лечението с Искадор, дали и в Германия има такава клиника. В сайта на Лукас клиник има линк към някаква германска клиника в Хайделберг, но нищо не разбирам от немски език и не успях да разбера дали тази немска клиника прилага това лечение. Ако някой е разглеждал сайта и е наясно, ще съм благодарна ако ми отговори.



Тема Re: искадорнови [re: Juli7]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 15:26



това не е клиника а общество , дружество за лечение на рак с природни средства
ето тук са всички възможни клиники лекуващи с алтернативни методи рак в германия, най-отдолу в легенда са изнесени обозначенята на сигнатурите,тези които лекуват с mistel(т.е.това което ти търсиш),е обозначено е буква м(misteltherapy),така че подробно разгледай и ще намериш кои лекуват по този начин


успех



Тема Re: искадорнови [re: миa]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 16:13



за тези които ги интересуват другите търговски наименования на искадора
Abnobaviscum®, Helixor®, Iscucin® und Isorel® Cefalektin®, Eurixor® Lektinol®.



Тема Re: искадорнови [re: mia]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 16:28



а тук подробности относно всеки един препарат(продукт) - от какво дърво е извлека,през кой сезон е бран имела(както прочетох това се оказва доста важно за ефективността при различните видове рак), как е приготвен екстрата-т.е. чрез пресоване, ферментация или друг начин...дали е от сушен или пресен имел,така че всеки сам може да си прецени кой препарат е най-добре за него да ползва



Тема Re: искадорнови [re: миa]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 22:31



Миа, благодаря ти за информацията, която даваш!!!
Доста прочетох, но пък и попадайки от линк на линк се обърках съвсем. Не всичко мога да си преведа и ми е много трудно, но пък и време ми трябва. Аз исках ако може всичко за 2-3 дни да науча, ама не става разбира се.
Сега вече ще се ориентирам по-добре благодарение на теб.

Поздрави и най-добри пожелания





Тема Re: искадор и лъчетерапиянови [re: Thea]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 22:35



Привет мила Thea едва сега про4етох вси4ки постинги и се радвам много за теб /много пъти през това време се сещах за теб/. Дала си 4удесна инфо за което сърде4но ти благодарим. И ние сме склонни да тръгнем по твоя път/до Лукас Клиник/. Прегръщам те и ти желая от сърце пълна ремисия а също и на вси4ки останали.
P.S. Напоследък 4ета много за хранителните добавки джинджер, куркум и зелен 4ай.Какво е твоето мнение?



Тема Re: искадор и добавкинови [re: Пoля]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 11:27



Мила Поля!
Благодаря за добрите думи. Надявам се и ти да си добре.
Не съм вземала джинджер и куркум.
Зная за голямата полза от зеления чай, но нямам възможност да си правя в работата, затова си правя само в събота и неделя в къщи.
Иначе съм голяма "фенка" на Натанала. Както съм писала в други теми, убедена съм, че само той ми помогна да бъда здрава цялата минала година - аз ходех непрекъснато на работа по време на химиотерапията ми и то с транспорт, около мен кихаха, кашляха, но аз не се разболях.
Затова Натаналът си остава и нямам намерение да го спирам в близките години. Е, и Искадор... (За мен най-рискови били първите 5-6 години). Само през лятото го спрях за два месеца и направо психически се поболях...
Вземах два месеца Деодан, няколко месеца Саменто, два месеца мужик корен и два месеца Герисан - всичко това добавка към Натанала.
При всички случаи за поддържане на ремисията хранителните добавки са много важни.
Съветвам те да прочетеш мненията в тази тема, защото други имат по-богат опит и сигурно ще намериш много полезна информация.
Успех!



Тема Re: искадор и добавкинови [re: Thea]  
Авторdrio (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 10:40



аз имам спешна нужда от лектинол vasilrs@abv.bg 0898416995



Тема Re: искадор и добавкинови [re: drio]  
Авторdrio (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 23:42



моля помогнете
рак на пикочен мехур-опериран
местастази в кости бял дроб
висико ниво на левкоцити-над30
висока утайка 125
нисък хемоглобин 90
температура между 37.3 до 38.5
вероятен възпалителен процес
взема натанал и варумин алое котешки нокът и витамини
докторите не правят химиотерапия поради горе посочените показатели
видими състоянието се влошава силна отпадналост оток в кракът
единственото положително нещо е че досега обезболяващи вземахме на 4 часа и не помагаха а от 2 седмици ги пие на 12 до 24 часа а може и през по големи интервали
болките са в костите
моля ако някой може да помогне със съвет или личен опит да пише ще бъда благодарен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.