Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:Искадор(BiVi)нови [re: mia]  
Автор BiVi (hope)
Публикувано24.07.07 17:10



Надявам се, че не сме станали досадни на другите четящи и пишещи в клуба.


Аз се опитвам да не комбинирам добавките, които избирам да пия. Не съм специалист, но от това, което съм чула, комбинациите са за знаещите...
От инструкцията си спомням, че при реакция от искадор над 5 см и съответните съпътстващи неразположения /температура..../ трябва да се прекрати приема за известно време. Аз си го следя. Искам дебело да подчертая, че не препоръчвам начина по който ми се слага искадора на никого. Всеки носи отговорност за себе си.
Инфото, което аз имам е, че ябълка ашлъдисана с бял имел "дава" Искадор М, което се използва при рак на гърдата....
Относно добавките и хомеопатията. Направих си едно изследване с нелинейна компютърна диагностика, т.нар. "подвижна лаборатория", продукт на студената война, на базата на което се установиха някои неща и ми бяха предписани тези добавки и хомеопатия. Те касаят конкретно моя случай /който няма общо с гърдата/, за това не смятам, че е редно да коментирам повече.
Ако имаш въпроси - насреща съм.
Пожелавам на всички прохладна вечер!!!!!!!!!!!
БиВи



Тема Mia - Obadi mi seнови [re: миa]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 17:22



Миа,
Търсих те днес по телефона.
Моля спешно ми се обади!



Тема Re:Искадор(BiVi)нови [re: BiVi]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.07.07 22:02



Въобще не сте станали досадни

Това, което обсъждате е важно за прилагането на Искадора

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Различни Дози, лекари Re:Искадор(BiVi)нови [re: миa]  
Автор Dimana64 (оцеляла)
Публикувано25.07.07 16:55



На мен д-р Пачова ми предписва един цикъл (10-12 инжекции) годишно. Не съм го взимала като активно лекарство по време на заболяването или химиотерапията.

За редовна и продължителна употреба трябва наистина лекарски надзор.

Искадорът не е невинна добавка!!!!!(най-малкото - на базата на белия имел е, който е силна отрова).

Това, че има некомпетентни лекари не значи, че трябва да се отказваме да търсим "своя" лекар. Аз Пачова я търсих една година - през това време минах през няколко хомеопати, които не бяха изобщо на висота (знание, интелект), но това не ме отчая. Имам и много добри отзиви за д-р Атанас Гълъбов (но може би е малко по-скъп).
А за Пачова мога да кажа (не е изобщо реклама), че е на висота - хуманен лекар е, постоянно чете и се образова; наясно е както с класическата медицина и лечение така и с много други алтернативни методи (цветя на Бах (билки); аюрведа, акупресура; енергийна медицина). Като хомеопат е може би малко по-предпазлива, но основното при нея е да не се вреди. Изкара тази година и магистратура по семейна психология и психотерапия към СУ-то защото има много пациенти идващи с цялото си семейство.

На мен лично много ми допадат лекари, които постоянно се образоват и не се придържат към една назубрена през студентските години догма. Не ми допадат и лекари, които забравят, че така наречената сега класическа медицина е тръгнала от метода на пробите и грешките (както всичко в медицината - тя не е наука в истинския смисъл на думата) - ако не е имало "революционери", които тайно да режат трупове с цената на отлъчване от църквата, днешната анатомия нямаше да я има. Да споменем само, че акупунктурата и акупресурата са били "изпробвани" и "изобретявани" на базата на (наистина) милиони опити с военнопленници в Китай. Много от така наречените алтернативни методи са на практика известни и прилагани от бащата на класическата медицина - Хипократ и ги има в трудовете му - не само лечение с билки, но и много други неща (дори психотерапевтични методи към всяко заболяване).

Разбира се, на никой не му се иска да е опитно зайче. За това се вслушайте във вътрешния си глас и той най-добре ще ви подскаже кое е "вашето" лечение и "вашия" лекар. Не бъдете жертви на вашата болест, а нейни палачи.

Така, че дами и господа - търсете своя лекар и му помагайте с активна позиция. Сега поне информация има бол.

Поздрави,
Д.

ПП. По повод на информацията - една най-най-класическа лекарка в онкодиспансера отказа да ми предпише Фемара, защото тя се давала само при разсейки!!!!!! Когато и казах, че в Интернет пише, че Фемара е превенция, тя каза, че това било раклама........Така, че "мистификатори" има и в класическите лекарски среди, не само сред хомеопатите. За мен основното е невежеството, където и да е то. Знанието е сила. В закона за здравето пише, че лекарят е длъжен (!!!!) да обясни на пациента лечението - защо се предприема; плюсове и(!!!) минуси. Повечето лекари се отнасят към пациентите си като към малоумници.



Тема Re: ИСКАДОРнови [re: миa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.02.08 21:53



Искадор се продавал и по интернет? Вижте какво открих:



Нема начин да нема начин

Тема Re: ИСКАДОРнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.02.08 22:16



Още един сайт, но на руски, поне е по-разбираемо - в онкологията видовете искадор, схемите на прилагане и т.н.



Нема начин да нема начин

Тема Re: ИСКАДОРнови [re: vesela.bg]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:04



Весе, виж още един сайт, виж и държавите - интернешънъл





Тема Lektinolнови [re: Kaлoянa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:11



За това лекарство съм чувала много положителни отзиви, но нищо не разбирам от немски, а на друг език не го срещам Ако те интерисува виж това да не се окаже, че е едно и също със Искадора





Тема Re: Lektinolнови [re: Kaлoянa]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:07



Весе,
Информацията на руски е точен превод на листовките от Лукас Клиник - Арлесхайм - Швейцария.

А линкът на Калояна е за препарата Лектинол, който на същата основа, но произвеждан от друга фирма.
Винаги има някаква разлика в съставите на лекарствата, както и особености при прилагането им.
При всички случаи обаче, положителният ефект не се оспорва.



Тема Искадорнови [re: Thea]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано19.02.08 10:50



http://iscador.de/
Тук може да видите и цените на Искадор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.