Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано06.02.23 19:21



Аз харесвам русите хора, защото са слънчеви. Поне на външен вид е така. Предполагам повечето хора ги харесват заради това.

Докато завърша училище винаги съм била русолява, тъмноруса. Сега съм светлокестенява.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.02.23 07:26



Усещам се какво правя, но не мога да се спра.
Понеже мъжът ми ми изневери с една изрусена, намразих всички изрусени жени.
Ако ми беше изневерил с китайка, сигурно щях да намразя целия китайски народ.
Това в психологията мисля,че се нарича пренос. Когато това е започнало да се случва в детството и в семейството, под влияние на родител– както е при мен, е много объркващо за малкото дете и трудно се преработва от порасналото, вече възрастен, дете.
Имах учителка по химия,която се държеше много гадно с мен и намразих химията за цял живот.

Когато човек започне да осъзнава тези преноси, те са не толкова опустошителни .

Мисля,че почнаха да ми минават тези емоции на гняв и тревога, но ме държаха около половин година от първия път,когато видях мъжа ми да върви на улицата с една изрусена жена, да се държат за ръка,да се целуват и хихикат. В интерес на истината, аз го бях изгонила от къщи няколко месеца преди тази случка. Но въпреки това изревнувах.Слава богу, не се пропих от мъка и не изкарах картечница да трепя русите жени по улиците


Разбирам колко ненормално е да чувствам и премислям всичко това, като въртележка, отново и отново, вместо да продължа напред и да се радвам на живота си СВОБОДНА

Редактирано от vida1929 на 07.02.23 07:32.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929 ()
Публикувано07.02.23 10:53



Теб те харесвам въпреки че си руса


Защо си потъмни косата?



Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано07.02.23 22:48



Е, аз бях светла по рождение, не съм се изрусявала.
Не съм я потъмнявала, косата ми потъмня сама с годините. Но на слънце или от морската вода пак е леко златиста понякога.





Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано12.02.23 11:49



Аз пък не понасям светли коси и миналата седмица даже за умувах какво ще правя когато остарея и косата ми побелее, така че да не мога да смогвам да я боядисвам.

Без майтап



В края на годината и началото на тая година, покрай празниците нямах много време за фризьор и косата ми беше в много голям нюанс с естествения цвят (кестенява) — иначе е боядисана тъмна кафява, но не черна, защото с покриването на цвета става сложно.

В последните мийтинги на работа (с камера) лампата на тавана светеше точно в главата ми и цвета на косата ми се виждаше на камерата с 3 нюанса по-светла.

Даже колегата в моето бюро към края на мийтинга стана и отиде в коридора и изгаси лампата, да се види “преди” и “след”. Това толкова шокира другия колега, че дойде до нашето бюро 2 дни по-късно да се увери че изглеждам както обикновено.


Мисля че след 35г на мъжете и на жените цвета на косата е като цвета на пуловера — ирелевантен.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.02.23 08:08



Понеже мъжът ми ми изневери с една изрусена, намразих всички изрусени жени.

Мисля,че почнаха да ми минават тези емоции на гняв и тревога, но ме държаха около половин година от първия път,когато видях мъжа ми да върви на улицата с една изрусена жена, да се държат за ръка,да се целуват и хихикат. В интерес на истината, аз го бях изгонила от къщи няколко месеца преди тази случка. Но въпреки това изревнувах.Слава богу, не се пропих от мъка и не изкарах картечница да трепя русите жени по улиците
Разбирам колко ненормално е да чувствам и премислям всичко това, като въртележка, отново и отново, вместо да продължа напред и да се радвам на живота си СВОБОДНА


Щом съпругът е бил изгонен от семейното ви жилище и съвместния ви живот като двойка, и то, от месеци, той не ти дължи физическа вярност. Следователно, не ти е изневерил нито с изрусена, нито с никаква.
СВОБОДНА ще бъдеш чак когато се отърсиш от илюзиите си, че последствията от твоите собствени действия всеки път ще бъдат в твоя полза, каквито ги искаш в представите си и имаш контрол над тях. А поводи за мразене на целокупното човечество човек винаги си намира, докато мрази себе си.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.02.23 08:37



Да, права си, щом сме разведени, той не ми дължи вярност и това не е изневяра. Но аз го преживях много тежко. Исках да го разкажа, за да си дам сметка какво става с мен. Ми- ревнувах,мразех, завиждах. Поне пред себе си и сега и пред вас, го признавам и преживявам. Пък на всичкото отгоре през всичкото време си имах приятел и любовник, но въпреки това завиждах на бившия . Сигурно си права,че не обичам себе си.
Преборих се с тези чувства на ревност, омраза и завист, но ми беше много трудно. Осъзнавах, че не съм права. Разбирах, че си вредя. Зациклих, но малко по малко излизам от тази яма и си поемам по пътя.
Правеше впечатление не само на мен, но и на другите около мен,че той това го прави много демонстративно, като че ли нарочно. Остана да живее на квартира точно срещу мен и всеки ден да минава под прозорците ми със своята "любима". С щастлива, нахилена физиономия вървеше с нея хванати за ръка и точно когато минавах покрай тях, решаваха да се спрат за да се натискат и целуват и целувайки я, той поглеждаше към мен, за да види дали ги гледам. Да, влюбени са ,но защо трябва да ми навират под носа тяхната влюбеност? Освен това мисля,че истински щастливият човек няма нужда да показва своето щастие.
Аз мисля, че всяка жена би се почувствала така както се чувствах аз-наранена. Все пак съм била трийсет години с този човек .

Както и да е, преминах и през това.
Но продължавам да се дразня от изрусени жени


Редактирано от vida1929 на 19.02.23 10:49.



Тема Re: Много се дразнянови [re: Deern]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.02.23 08:42



Фризьорката ми ме боядиса огнено-червено, но като ми израсте мисля да се пострижа много късо и да се боядисвам сама.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.02.23 23:29



Правеше впечатление не само на мен, но и на другите около мен,че той това го прави много демонстративно, като че ли нарочно. Остана да живее на квартира точно срещу мен и всеки ден да минава под прозорците ми със своята "любима". С щастлива, нахилена физиономия вървеше с нея хванати за ръка и точно когато минавах покрай тях, решаваха да се спрат за да се натискат и целуват и целувайки я, той поглеждаше към мен, за да види дали ги гледам. Да, влюбени са ,но защо трябва да ми навират под носа тяхната влюбеност?

Естествено, че е нарочно, ти си го изгонила след дългогодишен брак. Какво очакваше - да се свие в някой ъгъл с подсмърчане, да се влачи безутешен и да те моли да се върне ли? Докато си развяваш гъзеца с новото гадже.


Тя, и изрусената е подбрана нарочно, щото знае, че ги мразиш.

Аз мисля, че всяка жена би се почувствала така както се чувствах аз-наранена. Все пак съм била трийсет години с този човек .

Сигурно. Щото хем боли, хем сърби. Аз идея си нямам от какъв зор се развеждат хората след 30 години взаимно изтърпяване на характеропатията на другия, но да изриташ човека, за да си рахат, пък после да се тръшкаш, че и той си е намерил начин да е рахат, си е чисто злобеене, че не става по твоята. Сигурно си твърде привикнала да го третираш като твоя собственост. Ако беше ревност от любов, изобщо нямаше да го пуснеш да си ходи. Ревнивите са лепки.

Нищо де, щом си даваш сметка, че дяволчето те ръчка, а не някаква вселенска несправедливост спрямо невинната ти ангелска душа, бой по рогите на дяволчето до посиняване, и ще ти мине.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор METHOD ()
Публикувано21.02.23 09:58



Аз пък се дразня от жени с очевидно мръсни коси, вързани на опашка - уж да не личи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.