Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.03.23 15:46



За мен няма значение дали ми вярвате. Това, което сте писали, не е свързано с това коя съм аз.
Дори, когато казвах истината, някои ми вярваха, други-не.
и да се съглася с вас и да не се съглася- все тая, злобата на някои от вас няма да миряса.

много свикна да бъдат подминавани подмятанията ти
в един момент на човек просто не му се занимава, както като види кварталния особняк, да го наречем - било той някой пияница, луд или др.
в един момент всеки го подминава
като цяло, има моменти, в които се държиш идиотски, за да предизвикаш внимание
лично аз се радвам, ако нещата, които си писала за промяна при теб в добра и желана от теб посока, са истини
но ти пак си на фаза как изглежда казаното, а не каква е реалността
"Дори, когато казвах истината..." - докато си потънала в драматизации, истинският живот не е отражението на света ти у другите, а това, което се случва на теб и това, което наистина изпитваш, а не което показваш....
някаква извратена суета е да живееш и съществуваш някъде, само за да се любуваш на отражението си
но... ти си знаеш



Тема Re: Много се дразнянови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.03.23 16:34



Ти най-накрая май ще загрееш,че тук аз играя роля на луда, психично болна.
Да речем искам на собствен гръб да изпитам стигмата, която тегне върху психично болните.
Някой класик беше казал: предпочитам да ме изкарат престъпник отколкото луд. Сега вече го разбирам.
Много е грозно това,което правиш:видяла си ме един път и сега ще изпишеш сто фермана. Но и това ще понеса в името на експеримента докъде можете да стигнете. Можете и повече. Дотук не прочетох нещо умно, но почувствах нещо, ме изюмява.
Ами, аз мирно и кротко си пишех моите тъпи романчета.
В един момент и в другите ми теми вие защо решихте, че лъжа? Аз си признах несъществуваща вина само и само да ви олекне на душите жадни за стръв


Е повече няма да се обяснявам,защото не съм виновна за нищо, никого не съм измамила, нито съм навредила.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.03.23 16:49



де да играеше



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано29.03.23 17:50



Много се дразня от изрусени жени.
Помня, че като бях малка, баща ми се беше заплеснал по една изрусена.

тука Фройд поклаща одобрително с глава.

Сега и бившият ми се размотава из квартала с една изрусена. Гледам да не се дразня. И въпросът ми е, как да спра да се дразня?
вариант1. - кажи на бившия да си намери чернокоса.
вариант2. - кажи му, че какъвто и секс да получава от русата, може да го получи по- качествен от теб

И си викам, чакай сега, да се вгледам малко по-внимателно в изрусените и мога ли да проумея, защо мъжете си падат по тях ?
ехеееее навремето, преди много, много еони, когато бях млад и имах приятелка - баси кога станах дърт чикиджия - тя един път отиде на гинеколог, за първи път посещаваше този кабинет. Та да ти кажа какво ми рече, като се върна, попита ме: а бе имали нещо, което мъжете да не ебете.

п.п. жените с лилави коси са най- перверзни.

Редактирано от Exaybachay на 29.03.23 17:53.



Тема Re: Много се дразнянови [re: Exaybachay]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.03.23 18:04



Та да ти кажа какво ми рече, като се върна

Ами правилно ти е рекла и това се отнася за една част от мъжете. Руси, червенокоси, лилави-не подбират.
На мен пък един мъж ми рече,че за него външността на жената не му била толкова важна, нито пък цвета на косата, а енергията, женската енергия.
Мисля,че това са най-перверзните мъже.
И аз исках нещо по Фройд да се напише в тази тема, но уви. Само ти се сети.
Знаеш ли какво казах на бившият ми: Скъпи аз изтеглих дългата клечка като те изгоних. Сега ще ти харча парите които ми остави по екскурзии и почивки по морето и в чужбина, а русата ще те гледа на дърти години като вземеш да се напикаваш. А то ще стане много по-скоро отколкото си го представяш.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор Exaybachay (мъглата)
Публикувано29.03.23 18:46



На мен пък един мъж ми рече,че за него външността на жената не му била толкова важна, нито пък цвета на косата, а енергията, женската енергия.
да бе знам, а по някакви необясними причини, най му допада женската енергия на млади, руси, синеоки девойчета, със сочни цици, плътни устни и стегнати дупета.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.03.23 07:43



Това, което сте писали, не е свързано с това коя съм аз.

Амчи то, и тоето си писала за мен няма нищо общо с това коя съм аз, ама много те напъва, гледам. Ръчкаш ли, ръчкаш, белки ти се вържа.



злобата на някои от вас няма да миряса.
ТукА няма злобни хора, съчиняваш си.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: Trickyyy]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.03.23 07:49



Гадничко е за слушателя, нали?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано30.03.23 08:24



На мен пък един мъж ми рече,че за него външността на жената не му била толкова важна, нито пък цвета на косата, а енергията, женската енергия.
Мисля,че това са най-перверзните мъже.


Аааа, тези са най-добрите любовници, нЕма перверзия в тая работа.



Знаеш ли какво казах на бившият ми: Скъпи аз изтеглих дългата клечка като те изгоних. Сега ще ти харча парите които ми остави по екскурзии и почивки по морето и в чужбина, а русата ще те гледа на дърти години като вземеш да се напикаваш. А то ще стане много по-скоро отколкото си го представяш.

Голяма грешка, много голяма грешка да изгониш от къщи мильонер, който има толкова пари за подаряване на бившата си, че да й стигнат за скъпи удоволствия чааааак, докато той грохне в дълбока старост и почне да се напикава.
Защото - където е текло, пак ще тече. И за мъж, който може да прави пари, мелаклийките на тълпи ще се редят дори да му сменят памперсите, ама за жена на 60, която може само да харчи наготово, няма желаещи. Е, ако не броим младите секси мошеници, за които наивни баби с готови парици за издояване и зор голям да им свалят звезди от небето, докато ги източват, са фасулски лесна плячка.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.