Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.03.23 10:01



Ми ако не пиша, такива като теб, къде ще си тренират злобата??
Да речем, от години изучам сарказма, иронията и подигравката .


Ох, милата. Тя ми правела услуга, докато извършвала нАучни наблюдения.



И докъде я докара от години този твой нАучен проект?
До "мразя изрусени жени, защото като си разбих брака, бившият се хвана с такава"?
"Ох, май ше взема да полудея, абе, я кажете как се полудява, че да изиграя новия си образ на полудяла от тежки несправедливости и страдания по-убедително."

Остава ти само да зарибиш балъците по пейките. След такива задълбочени и целенасочения проучвания би трябвало да ти е лесно.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.03.23 10:59



Вместо забранените никове, щото те ще продължават да се увеличават и след година-две няма да ти стигне мястото, по-добре си сложи си подпис:

Издавам присъди и ги изпълнявам с настървение.



Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано20.03.23 06:53



Ах, ама ти не знаеш ли? Забраните отпаднаха преди месеци и сега пак се дърлим с тях право куме в очи, вместо да се злобкаме зад гърбовете си. Нося си подписа само за спомен.



Времената се променят непрекъснато, скъпа и животът продължава.
За някои.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.03.23 13:25



сред приятелите ти няма. цени ги, щом са до теб

но приятелите ти имат, с описаите от теб качества персона за приятел, в твое лице





Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.03.23 09:11



Не знаех.
Аз предпочитам да не се дърля с никого.
Първо, нямам такава нагласа.
Второ, нямам време за губене.



Тема Re: Много се дразнянови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.03.23 09:13



ок





Тема Re: Много се дразнянови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.03.23 12:05



Аз предпочитам да не се дърля с никого.
Първо, нямам такава нагласа.
Второ, нямам време за губене.


Мадабе, вярвам ти. Всички ти вярваме.




ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.03.23 23:02



В 10.



Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано27.03.23 12:51



За мен няма значение дали ми вярвате. Това, което сте писали, не е свързано с това коя съм аз.
Дори, когато казвах истината, някои ми вярваха, други-не.
и да се съглася с вас и да не се съглася- все тая, злобата на някои от вас няма да миряса.


Редактирано от vida1929 на 27.03.23 14:46.



Тема Re: Много се дразнянови [re: alisalisa]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано28.03.23 20:03



изприкажеш всичките чувства и антипатии пред слушател на живо, който няма нищо общо с тях. Слушателят не ти е важен, важно ти е който и да е под ръка, да играе ролята на ухо. Наричаме такива потърпевши "кошче за душевни отпадъци". Предполагам, така се е почувствала Холи. Отделила ти е специално време, проявила интерес към теб, очаквала реципрочен интерес към нея, а вместо да усети такъв, ти й губиш времето с одумване на някакви други хора, защото антипатиите ти към тях са по-важни от човека, с когото си в среща.

Ей такава една ми се навря един път в един форум. Познавам на живо само една съфорумка, пишеше едно време тук, после писахме в един друг форум, та, тази, дето ми се натресе...форумно сичко ногу убаво, ама тя реши, че ще се виждаме на живо, и докато се усетя, получавам събщения как си поръчала самолетен билет, па хотел...викам, басиму, аз си лакирам ноктите, тая за хотели ми говори...и нали, куртоазията е майка на тъпотията, позволих да се срещнем

Посрещнах я на летището, все пак имам добро възпитание, а от там във влака до центъра, тя ми обясняваше за тъпата си приятелка, която й била дошла на гости, за да си намери мъж. Драйфането как се обозначава тук?????

Та, така де, шут и вън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.