Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 15:02




А!



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 15:07



Повторих и потретих. Не искам пари.
Ако можете да споделите КАК сте излезли от състояние на депресия, ОК. (Аз съм излизала, но вече не сработва). И за това е темата, а не за пари.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.11.19 15:04



Да, точно така, само като подарък и в никакъв случай не като милостиня. Пък тя не е необходимо да казва на детето откъде са парите, просто дядо Коледа е оставил подарък за нея, понеже е била послушна и добра ученичка. Дано се съгласи да приеме такъв подарък.

Впрочем детето кой клас е?





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.11.19 15:09



Алекс, Лего произвеждат стотици модели - най мъничките и най-евтините започват от 25-30 лева. Детето си е харесало конкретен модел - като на приятелката, който в магазина струва 100. За да схванеш, ще ти го обясня така: искаш пожарна количка за Коледа, вместо това ти подаряват кукла - ами нали все е играчка.

Сигурно не е проблем Розмари да купи някакво дребно изделие на лего по джоба си, но няма да е това, което детето си е харесало.

Розмари, моята приятелка с ограничен бюджет се изтарикатяваше да намира евтини китайски имитации на лего. Щото тя пък - с двама хлапаци и не можеше да им угажда на мераците на двойна цена.

Потърси някакво евтино подобие в по-обикновени детски магазини на този модел.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.11.19 15:10



Ми хубу де, ние ще го купим, а ти само ще кажеш на бележка адрес за доставка. Би ли приела такъв подарък от клуба?





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 15:11



Даже човек да има пари, не е разумно да купува всичко.

Дъщерята си пожела една тениска със суши! (Храната на картинка отпред и надпис) Виждала съм я май в Амазон Европа, но сега я има само в СаЩ и струва доста.

Това е едно от нещата които НЕ купих за Коледа





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 15:11



В депресия бях между 22 и 27-та си година. Наистина на легло..не живеех, съществувах..отделно натъпкана от лекари с лексотани..диазепами..иии..бях празна като пустиня..
но..си дадох сметка..така ли искам да живея..това ли е моя живот..
и казах ти..детето ме спаси..грижата за друг човек..


аа да не говоря за кошмара на паник атаките..ама и тях преборих..
всичко е в главата..: )



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано26.11.19 15:12



парцали и аз искам



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 15:13



Не ми отговяраш конкретно, разбирам.
Благодаря.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 15:14



Добре..ще променим нещата..
би ли отказала подарък на детето ти от нас?
а от депресията се излиза само по един начин..да спреш да мислиш за себе си..за живота си..за това каква си..да погледнеш света! Да повярваш на хората..да ги търсиш..да си сред тях..да виждаш доброто и красивото..
осмисли живота си..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.