Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:51 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.11.19 14:46



Пиша по принцип, не се засягай. Както си забелязала доста от нещата не касаят теб, други може да си ги лепнеш в to do листата.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 14:47



Да, разбира се.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.11.19 14:50



Синът от 3 години живее отделно и самостоятелно.
Отдавна си е изял стандартния пакет мърморене на главата,
аз да не съм малоумна да третирам пълнолетен като бебе.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано27.11.19 15:44



Аз ще ти напиша това, което един приятел казваше навремето (сега е известен артист, водещ на предаване "Стани богат"). Когато бяхме студенти го попитах: "Как се бориш с депресията?" Той ми отговори: "С лицеви опори."

Не очаквах такъв отговор, но съм го запомнила, защото той беше много интелигентно момче. И до ден днешен, когато емоциите и излишните преживявания започнат да надделяват, започвам да спортувам (да правя упражнения). Всеки ден. Влизаш във форма, изтрезняваш. Тялото започва да говори и да се държи нормално.

Освен това винаги гледам да съм сред природата и да чувам гласа й, за мен това е много важно. Там е равновесието, познанието и живота.

Също напълно съзнателно сменям случайните негативни мисли с положителни. После си представям радостта и хубавите емоции, които ще изпитам при успеха (това затвърждава визуализацията) и нещата обикновено се случват точно по този начин. (Това е по книгата на Джон Кехоу "Подсъзнанието може всичко")

Разбира се, според мен, човек трябва да направи списък с конкретните си проблеми и да ги разрешава един по един. Сега в света на интернет има много алтернативи за всичко.




Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано27.11.19 15:56



"Криво ми е, че съм никоя. Просто се сринах по социалната стълбица на дъното. "

Ами ти може да си министър или депутат, с голяма пенсия накрая и пак да си никой. Социалната стълбица, йерархия и пари не дават стойност. Ако не беше така светците в пещерите, каква стойност имат?

Стойността си я даваш ти сама - какво добро ще направиш, как ще осмислиш живота си ... Пак ще напиша - сега в света на интернет възможностите са много големи - може сам да си бъдеш шеф (и изведнъж да хвръкнеш нагоре в социалната стълбица

), може да се организират и съгласуват много неща.




Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Luchezara]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 16:14



Мисля какво да отговаря и на двата ти постинга. Прочетох ги много внимателно няколко пъти. (Както и на всички писали по-горе до самото начало на темата.)

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано27.11.19 16:24



Да си самотен родител е трудно, независимо дали биологичен или не, във втория случай може би по-трудно, не знам. Няма ли мъже около теб? Приятели? Защо си толкова сама? Нямаш ли нужда от контакт, от удоволствие за теб само? Родителството няма нужда да се превръща в саможертва.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Quelle]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 16:39



Имам нужда от контакт, но не успявам да намеря. Но то на младите години не съм успяла, че сега ли? Откакто се помня, все рева че съм самотна и без партньор. Къде ли и какво ли не опитвах. По сайтове, запознанства чрез познати - не и не. Не, няма мъже около мен, в смисъл роднини, които да ми помогнат.

......................................................

Редактирано от Rosemary на 27.11.19 16:40.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано27.11.19 16:48



не и не

Какво значи туй? Не знаеш как да контактуваш? Външността няма значение, за всеки влак си има пътници. И не питам за партньор, туй е сериозен етикет. Питам те за любовници-приятели. Хора, с които делите приятни, зареждащи моменти.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано27.11.19 16:49



И как нямаш роднини? Каза, че семейството ти е било сплотено, няма начин да нямаш по-далечна рода.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.