Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано27.11.19 12:12



Може да се съжаляваш, не да съжаляваш. Насаме. Намираш някакво време, когато детето спи или не е наоколо, сядаш и започваш да си даваш цялата жал на света. Сама на себе си. Реви, вий, крещи, негодувай, ожали се едно хубаво, а после се изправи, избърши сълзите и поеми ангажиментите си отново.
Повтори го толкова пъти, колкото е нужно.

Научи се да не отказваш помощ. От мен да знаеш, лош съветник е гордостта, когато такава всъщност не ти е останала.

Нито те съдя, нито ти правя забележки.
Минала съм през какво ли не, знам колко е зверско понякога.

Ако не ти се споделя пред всички, пиши ми бележка, няма нужда и да те съветвам, ако искаш просто разкажи, понякога това помага най-много, ей така, да го изхвърлиш от себе си.

Човешко, ей, недей се кри се, нищо не е станало, какво толкова?! Розмари се сринала, че кой не се е сривал понякога, кога повече, кога по-малко. Стига, ела да поговорим.



Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Sgraffito]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано27.11.19 12:17



Розмари се сринала, че кой не се е сривал понякога, кога повече, кога по-малко.

Така е, всеки в някакъв момент се срива, не е важно как и колко пъти си се сринал, важното е как си се изправил след това - то май всъщност това е и целта на сриването, за да можеш да се изправиш след това по-силен от преди срива.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Sgraffito]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 12:17



И помощ не отказвам, и подаръци приемам. Ще видя, ако, и когато ми се пише, ще ти пиша. Ти терапевт ли си?

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано27.11.19 12:38



тук съм, имаш рамото ми, кажи каква помощ търсиш?



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: snowprincess]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 12:41



Психологическа, най-общо казано.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано27.11.19 12:55



Благодаря ти. За мен ще е огромно удоволствие да ти изпратя енциклопедията и се надявам твоето момиче да има вълшебни преживявания с нея.

След като я взема, ще те попитам на бележка за адреса и ще се постарая да я изпратя така, че да я получиш на 21.12 или 22.12, за да пристигне в почивен ден. Другият вариант е да ми изпратиш адрес на удобен за теб Еконт офис и тогава аз ще я изпратя по-рано, пък ти само ще трябва да минеш през офиса им да я приемеш като пристигне, когато на теб ти е удобно. Всички разноски ще бъдат за моя сметка и ти само ще трябва да си вземеш колетчето и да се разпишеш където ти кажат, че си го получила. Ще трябва да ми напишеш и телефон и име, на който да ти се обадят, след като пратката бъде доставена в техния офис или до вашия блок. Не се притеснявай, няма да те безпокоя на него и твоето име и телефон никога няма да споделя с никого, всичко ще е наред.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано27.11.19 12:53



Не, не съм терапевт. Като човек и майка мога да те изслушам. Като осиновител мога да ти дам някои идеи при специфични проблеми или поне да те разбера. Толкоз. Когато и ако желаеш.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Sgraffito]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 13:03



Просто питах, така някак си ми прозвуча последният ти постинг, професионален. Но трябва да събера желание да ти пиша. То е в сферата на личната ми история. Ще видим.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано27.11.19 13:12



Мислех че твоя син е на 20+, явно още се развива в това отношение



Важното е да им се мърмори над главата, убедих се че това функционира, даже когато човек мисли че им минава през едното ухо и излиза през другото



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано27.11.19 13:50



Катке, Катке



всеки път, като се реша да отворя твой пост, ми става едно такова...конфузно Чак да се изчервям, не се, но ми става едно криво

Дето вика един популярен форумен герой, как успяваш да си връзваш обувките?

Та, ти, дори, човекът с който делиш дни и нощи, да не говорим за телесни сокове, наричаш МЪЖЪТ. Какво, срам ли те е да го наречеш мъжът МИ?! Или не го приемаш за такъв? Съдя само по начинът, по който го представяш тук, във форума, като някой абсолютен шматарок Катката му била купила кола, Катката това, Катката онова...пък, ние сме ти виждали обувчиците и отгоре на всичко знаем, че не готвиш, не чистиш и си переш зимното яке през 3(три) години!!!! Но! Някои хора обичат да си живеят в гняз и пичи въшки.

Та, за какво мърмориш на главата на детето ти, не разбрах? Все едно му пука




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.