Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Апропо,нови [re: Quelle]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 10:23



Не случайно пускам отговора си точно на този пост за белгиеца.

А по принцип съм възпитана така, както го описваш. И се надявах и аз да постъпвам по същия начин.
Но в новот време загубих ориентир. Не искам да споделям подробности от фамилната си история. Но е очевидно, че е преплетена с моите психо-проблеми. Не се е намерил човекът, пред когото да съм 100 процента откровена. да, вземам и медикаменти, и те овладяват положението, но не напълно. Комбинирах с всичко, с което можех - хрънене ,сдвижение, позитивна нагласа....и сработваше. Но...когато вътре в душата има малък абсцес навътре, той псотпенно става голям и гнойта избликва.
Съжалявам.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.11.19 10:28



разбирам





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 10:32



На 9 и половина. Ох, няма как да откажа, ще приема. Тя много обича енциклопедии.
Сега по-важно е ти да работиш спокойно. Успех!

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Sgraffito]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 10:38



Да, правя всичко, изброено от теб. Просто ми се скъса душата в един миг и клекнах.
И съжалявам за това. Защото от мен се очаква да съм силната майка. Никой не пита биолигчните родители силни ли са. Те по дифолт са най-добрите и най-хубавите. А аз трябва да съм Крали Мрако, тава е очакването на обществото. То Господ не ти дал БИлоги(чно ,ти си тръгнала да осинвяваш. кой ти е крив. И аз мълча и се боря , мълча и се боря. С всъчко. С материолнати неща, с психологическитке неща, с емоционалните и когнитивните на дъщеря ми. Давам любов, получавм любов.
Но просто се съборих за един миг. Отново съжалявам. Забрави, че си ми прочела постинга.
Когато осинових, бях добре финансово. После нещата тръгнаха не толкова добре.
Нима не може да се случи и с биологични родители.
Съжалявам за слабостта си, съжалявам, съжалявам.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 10:40



Моите спомени с близките ми ги няма. Аз съм в нищото. И от нищото създавам спомени за дъщеря им.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: holi_day]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 10:43



Напиши ми моля те, начините за справяне с депресията - ако искаш тук, ако искаш на лични. Това искам, това търся, за това е темата. За роклите и обувките забрави.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Sgraffito]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.11.19 11:00



+10



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано27.11.19 11:05







Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано27.11.19 11:21



Какви спомени можеш да имаш като си в депресия?
Какво си мислиш като си сама..и мислите ти напират? не мога, не искам, не става, няма как..света е несправедлив..
погледни как реагира на моята тема за Коледа..като хвалба..като надувки...а тя си беше напълно позитивна..
ето и аз не мога сега..мързелува ми се, не ми се излиза..но нямам избор. Оправих се, лакирах се..сега лек грим и излизам..защото хората не са длъжни да ме гледатт чорлава, отпусната и занемарена..независимо че точно в момента не ми се прави нищо..
Имаш ли идея през последните три години, колко пъти ми е идвало мисълта, да се метна отнякъде..но само мисълта, че ще оставя болна майка..и какво ще причиня на детето си..ме е спирала от раз. Т.е. пак мисълта за другите.

пп потупването по рамото и галене по главата и съпричастност няма да те спасят..сега я питам майка ми..защо тогава когато бях в депресия..не ме изгони навън..инстинкта за оцеляване е по-силен от депресията..знаеш ли колко бързо щях да се оправя, а не да губя 5 години от живота си...във внимание само за себе си и как се чувствам.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано27.11.19 11:57



Нямам как публично тук да го опиша, означава да се одера жива. Не мога.

......................................................



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.