Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 09:36



Алекс, Шоки, Квеле, не се карайте бе хора, моля ви

.

......................................................

Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: snowprincess]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 09:46



В 5 часа напускам работа.
В 5 и 15 хващам автобус.
В 5.30 съм в център на града - пазаруване, евентуално някаква задача - плащане на сметки, бърз преглед на някой магазин....покупка на консумативи за училище. поправка на уреди, поправка на обвки, попрвака на дрехи. Висене по аптеки. става 6.30 вечерта. автобус обикновено в 7 без нещо. у дожма - в 7 и трийсет. миене на съдовете от обяд, сервиране на масата, събиране на дрехи. детето и майка ми учат. майка ми е възрастна. вчера е отказал радиаторът. днес с един майстор ще го карат на техник. дъщеря ми се затруднява с четенето. сатава около 9 часа. понякога учим и до 10 часа. околбо 1 час ми е необходим по процедурата къпане. евентуално в 10 е в леглото. не запсива до 11 часа. аз трябва да съм до нея. около 11.30 е заспала. и така.

нямам с какво да ти снимам украсите, нямам смартфон, а батерията на фотоарапа ами даде фира и не може да се ползва. и той е отпреди 10 години.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 09:48



Направихте предостатъчно, Нюк. С индивидуалните подаръци.
Трапезата ще е като всеки път. Постна на бъдни вечер, на коледа - евентуално кървавица и пържолки. майка ми е именничка тогава.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Quelle]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 09:50



Въртя се в омагьосан кръг, вярно е.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Quelle]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 09:55



Всеки се е затворил в черупката си.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.11.19 10:49



ок, ако решиш да промениш графика си, след работа се прибираш директно вкъщи и изпълниш всички задачи заедно с дъщеря си, ми пиши



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 11:13



В отговор на:
За картичките на децата в класа от нея не знам, обаче силно се надявам за Коледа да имат богата и разнообразна вкусна трапеза и всички дружно да отрупаме мястото под елхата с вълшебни подаръци за малкото дете.



Хм странен пост.
Ние още не знаем какво да готвим. Повечето от фамилията искат пилешко, а малка част - телешко. За Нова година мислим да правим кренвирши (топли във вряла вода) и домашна картофена салата


ДРИСЛО!!!
ТИ СИ НАПЪЛНО ИЗЛИШНА В ТАЗИ ТЕМА!


ТЯ Е САМО ЗА ПРИЯТЕЛИ НА РОЗМАРИ.

БЕГАЙ ДА ЧЕКИДЖИЙСТВАШ ДРУГАДЕ, ЕГАТИ ДЕБИЛА!



ДРАСНЕШ ЛИ ОЩЕ САМО РЕД В ТАЗИ ТЕМА, ще стъжня живота и на мод, и на админ, докато не те разкарат от този клуб.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.11.19 11:44



първо ти се спри, това че според тебе тя не пише по темата, не ти дава право да я наричаш с обидни думи

за пореден, сигурно поне десети път се налага да повтарям, че хората са различни и се обиждат от различни неща и което за един е тежка обида, за друг изобщо не е, затова ако има някой обиден, то нека той лично да го съобщи, а не трети лица да размахват пръсти защото решили че А се обидил от нещо написано от Б

в случая е ясно че няма умисъл в поведението на визираната от тебе особа, тъй като въпросното й поведение е такова винаги и навсякъде - не е като да се държи по този начин специално за да обиди авторката на темата



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: snowprincess]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 11:40



Прибиране директно вкъщи - излизане от работа - 5 часа. автобус 5 и 15. друг автобус към къщи 17:45. пеша от спиркато до у дома - 15 мин. 18 часа. 18 часа - 18:30 часа - приготвяне и отиване до спирката. Автобус до центъра - в 18:30. Всички институции вече са затворили.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано28.11.19 11:41



не се карйте бе, хора, моля ви.



......................................................


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.