Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 18:16



Добре. Купувате книгата "Приятелят на Дядо Коледа" от Мария Пеева.
Нея ще я приема, а да си призная, щях да я спестя.
Да, книгите и т.н. Това на мен ми е единственото ценно нещо, останало от баща ми. Дъщеря ми все още не иска да чете. Има книжки, така си стоят.
Но тази ще я приема. Коледна е. Пък може да стане чудото и малката да почне да чете.
Кажи за котешката храна и котката.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 18:20



Мда, това говорене не винаги ми се получава.
Всъщност - аз я уча тя да не нагрубява че всички са красиви и прочие...И тя е добра и учителите я хвалят. Но когато тя получи удар, не съм я научила да се отбранява и я обиждат. Уж и казвам, че са такива деца са невъзпитани, но просто в един момент ми идва в повече и се изморявам.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: T a n y a]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 18:23





......................................................

Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 18:24



Хубаво е, че си ги бил.

.

......................................................

Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 18:33



Е, те не са им нови колите, втора ръка са. Но си карат отрочетата на 500 м от квартала до училището.
А по отношение на възпитани деца и възпитани родители - а бе тегаво е, сестро, много е тегаво. Големи усилия ми коства да разговарям и с родители, и с деца. Не е като да не се опитвам, нали, държа се възпитано, то тука ми избиват балансите. Моето възпитано държание ги кара да ме гледат неразбиращо. Не съм груба, коректна съм...Но нещата са трудни. Добре, разбирам. Разбирам те.
Децата са жестоки едно към друго, бият се, нараняват се непрекъснато. Вербално и физически. И повсеместно е така.
А бе нашите и те с несключили брак бащи, ама идва той и си взема детето от училище с таралясника. И мойто гледа и преглъща. И обяснявам и обяснавам, ама се изморявам понякога. Като сега.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.11.19 18:44



Добре. Купувате книгата "Приятелят на Дядо Коледа" от Мария Пеева.

Имаш я. От мен. Драсни на бележка адрес за доставка.
А бартерът за котешка храна важеше само срещу лего.



Гадинките хич не обичат да четат. И Липарското беше зле, а малките ми племенници - още по-зле. Как да я накараш - не мога да ти дам акъл.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 19:02



А ти чела ли си им като са били малки деца?
Дъщеря ми много чете, често в градския транспорт или на касата в супермаркета, кано нърд.

Обаче до ден днешен, ни точка, ни запетая признава!

Поне като чете, да им обърне малко внимание и като пише сама да ги ползва. За правописа същото важи.

Най-екстремно беше в основното училище. Имаше една поредица Дневника на Грег ли беше, нещо подобно. За коледите си пожелаваше по 6 книги от тях.
Добре че отмина и тая лудост.

Преди малко писа е-майл на учителката си, закачила проекта от незнамколко страници. Аз само го скролнах набързо, и тая работа с формата на мейлите и начина на писане, всеки път едно и също повтарям, омръзна ми.

Само четене не стига.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано26.11.19 19:16



И аз искам да се включа, я книжка я нещо друго, ти казваш с какво!

Не е помощ,! просто искам да направя за коледа нещо добро.







Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 19:37



и на мен..
две са ми в къщата, още една храня навън..
ноо дребното ме побъркваа..: ))



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 19:37



Отминавам евентуалния ти намек - осинових детето си без да дам и един бонбон подкуп.
После се почерпват хората, които са се грижили за детето.
Законът при осиновяване допуска осиновяване от самотен родител.
И не се опитвай, моля, да ме заплашваш за рискова група, ОК? Ако държиш, мога да ти пратя адреса си и името си на лични, за да сезираш социалните.
Извини ме, може би тонът ми не е бил подходящ.



......................................................


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.