Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 14:52



Помагала съм. Не защото е красива кауза, а защото хората бяха зверски бедни и с болни деца. И майка ми е помагала. Могли сме, дали сме. От почти нищото си. Като Нюкът сега.
И през тези 5 години какво яде, ако не е тайна? Как оцеля физически? Кой те взе на работа такава?

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 14:52



Психиката е да повярваш в себе си..че правиш най-доброто в даден момент.
Зарежи подаръци и успехи..тя има неща, които другите нямат.
а ако темата беше да си виси празна..или пък да се подкрепи на база...горката тя..съжалявам но това не мога да направя.
наистина ми пука за хората..и гледам какво може да се направи, за да се промени това..тя да не е в депресия..



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано26.11.19 14:49



И аз искам тунингована кола от Брабус, но мисля че това ще е нещот, което никога през живота си няма да си купя.

ей ги за ептен без пари, автентични брабусчета:





или пък този еS еL Къс :




Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 14:53



Ааа значи ти можеш да помагаш..и другите не приемат помощта ти ..като просяци..нали?
Да красива кауза е..носи уют, топлина и то не само заради подаръците..а заради това че не си сама..че хората са добри, че помагат.
Ми хранеха ме...майка ми..не ставах от леглото..светът беше съсредоточен само в моето АЗ..АЗ как се чувствам, аз горката, аз не мога, аз ще умра..аз аз аз
но когато се появи детето вече нямаше това аз..беше ТЯ..защото тя не е длъжна да има слаба и депресирана майка, която не може нищо..защото щеше да стане като мен..личният пример е възпитанието..



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 14:53



Много смешно хахахаха тоя вариант не ми е идвало в акъла хахахха





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 14:58



Вероятно децата ти са големи вече, но сега това са подаръците. И според мен консуматорското ни общество е престъпно, но не мога да се противя. Нямам смартфон, нямам скп телевизор, скъп компютър, нямам излишни екстри. Пестя от ток, от дрехи разбира се, от храна, от всичко.
А наистина, благодаря ти, че ме нарече "тъпа". Всъщност, аз обиждала ли съм те някога, би ли ми припомнила? Лично теб? Ако да, то ме извини. Но държа да ми посочиш точно кога и с какви думи. Благодаря.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.11.19 14:58



Като не приемаш милостиня, се отърси от чувството че трябва да доставяш най,-най-скъпите пожелани подаръци.

Именно.

Разбира се, че има вариант детето да си получи скъпото лего, ако толкова много му е легнало на сърце. Нюк предложи и аз съм готова, още 1-2 ако решат да се включат, ще съберем НЕДОСТИГАЩИТЕ на Розмари до 100 лева пари и ще бъде един приятен групов подарък от мама и съклубарите за едно детенце.

Този тръш, че няма как да извади такава сума от джоба си, но и не приема подарък от сърце заради детето, никак не го одобрявам.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 15:00



Как стана така, откъде намери сили да станеш от леглото и да излезеш? (Била съм по два месеца така и беше ад). Как отиде на интервю, каква заплата ти дадоха? Разбираш ли, интересува ме на практика как стават нещата. Като си с депресия ,как успя да завършиш добро образавоние? Такива неща те питам. Практически.

А да, и съм помагала и във виртуала. Но няма да споделя как.

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 15:00



Сега..давай да действаме по същество..
дай банкова сметка..или нещо..на което може да ти помогнем реално..за да се почувстваш добре..
и не го приемай като милостиня..а като помощ от сърце..никой не е длъжен да помага..доброволен акт е.
Старият ми андроид..така стои в нас..не е пускан от месеци с удоволствие бих ти го дала..да се ползва...имам и други неща..и дрехи..и знам ли..
просто повярвай че хората помагат...защото искат..а не защото те смятат за еди каква си..



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 15:05



Не приемам пари.

......................................................



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.