Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано26.11.19 14:36



Моля? Знаше ли ти какво е депресия, а?
Знаеш ли? Знаеш ли? Знаеш ли?
Не съм просякиня бе, не го ли разбрахте.
Като спечеля като теб, ще дойда да се фукам с подаръци. Тогава ще съм ти приятелка.
Нали?

......................................................


Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 14:32



Като не приемаш милостиня, се отърси от чувството че трябва да доставяш най,-най-скъпите пожелани подаръци.

Това може и да е чувството ти на вина, за всеки случай трябва да го овладееш, а не то теб.

Другия вариант е да подшушнеш на детето че тоя подарък не е възможен в сегашния момент.
Сценария можеш да измислиш сама - да е сборен подарък като спестяваш по-дълго за него и тн.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано26.11.19 14:37



Виждам, че споделяте упехите си и щастието си. Няма лошо. Но в този клуб специално аз търся някаква съпричастност към проблеми на психиката ми. Та моля ви, ако нямате желание да ме подкрепите, то не ми спамете темата. А ако случайно ви дойде ей така отвътре, да ми дадете едно рамо, то няма да го откажа. Но хвалби за коли, скъпи подъръци и прочие, моля ви, нека бъдат на друго място. Вероятно темичката няма да събере хиляди реплики, но не това е важното. Имам нужда от някого, който да ме насърчи, да ме подкрепи, а бе просто да бъде приятел, а не надменен горделевец. Благодаря

МОЛБАТА!





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано26.11.19 14:38



Всяка майка иска за детето си най доброто!

И ти спри!





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Alleks]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.11.19 14:42



Всяка майка трябва да е с акъла си, че всичко е въпрос на статус и възможности.

И аз искам тунингована кола от Брабус, но мисля че това ще е нещот, което никога през живота си няма да си купя.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано26.11.19 14:44



Спри...





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано26.11.19 14:43



5 години съм била на легло от депресия..
перфектно знам какво е..но се появи детето и оттогава нямам право на депресия..
кой те има за просякиня бе..благотворителността е по цял свят..това е красива кауза, да помагаш да другите..помагаш! Ти някога помагала ли си..независимо с какво..
фукам се с подаръци?..ти познаваш ли ме въобще..
съжалявам ама това за което ме мислиш не съм аз..
приятели са ми всички които имат сърце....



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Deern]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано26.11.19 14:47



Една минута ми отне да намеря линк, само минута! а вие кво направихте при изрично че е помолила нещо, захапахте я като хиени нали?





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Rosemary]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.11.19 14:45



Иска Лего и то от големите. По около 100 лв. които са. Видя го в Хиполенд в Мол-а. Ще й го купя няма как да я разочаровам. Иска го, приятелката й има.

Постът ми е бунт срещу несправедливостта, да съм с тъпата депресия, която ми пречи.
Не искам пари от никого повече. Това е унижение за мен. Не искам.


Щом си глупава да купуваш тъпа играчка за 100 лв, тегли кредит и купувай. Приятелката имала и 7-8 годишното да не остане по-назад.
Да беше нещо полезно, щях да ти вляза в положение и да те подкрепя. Но скъпарско лего, дето ще поиграе с него няколко месеца, а след година-две тъй ще събира праха, защото малката вече ще мрънка за телефон или таблет като на приятелката...

И ако не беше хептен тъпа да дращиш за унижения, също щях да ти предложа да ти пратя част от сумата като приятелски подарък. Не цялата, защото без друго си заделила някакви пари за малката, просто те не са 100 лв.

Или кредит и угаждай, или детски конструктор някакъв за парите, с които разполагаш.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.11.19 14:51



А, кредит не! По-добре да купи нещо евтино и от сърце, отколкото да се забива в кредити, особено за такива неща.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.