Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 10.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 13:14



Май няма какво да кажа..излишно ще е.
никога не съм била многострадалната Геновева..това е моят избор за живот, както и Рози не е..не я прави жертва..ще я боли!
Аз предложих каквото можах..оставям ти темата..ти да се вихриш в нея..с каруцарският си речник.



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано28.11.19 13:19



И какво му е особеното ?

И аз имам осиновена братовчедка от малцинството в България, каквото и да значи това.
Сега е в края на 20те, пее български народни песни с носия, ходи на разни конкурси и е отгледана от 2 средностатистически родители, които нямат свои деца.

А иначе и аз като си купя на кредит перална, която не мога да инсталирам за да ползвам и не мога да плащам, ще дойда тук да рева колко съм затънала в пране и кредити. (това е някакво съвпадение, но нямам нова пералня)



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 13:21



ми няма - след снощния ви дрислив чат - Розмари само за едно помоли - ако някой пише в темата й, да е по същество. Ти и това не успя. Малко ни е, че по другите теми като се зачатиш с кура, завяхват и мухлясват. Зер, други теми и потребители няма, да ви четем под път и над път лигавщините, където ви напъне да се намърдате.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 13:36



давай..можеш още..
в коя полярност изпадна?
казах ти с каруцарски речник и хамалски простотии не можеш да ме впечатлиш..
а никой не те кара да четеш нали? имам свободна воля да пиша каквото си искам на когото си искам..ти като каква се явяваш в случая? Темата е на Розмари.
Знаеш ли каква Смешка си..като започнеш да се държиш като Фелдфебел..и смяташ че някой ти е длъжен..


дотук бях..в простотията ти няма да ме вкараш..да ти отвърна..
Темата на Розмари беше да не се чувства сама..смятам че го видя..това ми е достатъчно.
а мутки, курове, пачаври, курви..интересно е защо само това виждаш?
помисли си..
това е...



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 13:48



ми темата на розмари си беше за розмари.

пъ цял клуб ви чете в нея свалените гащи с алекс - щото ви напънало за поредно.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.11.19 13:48



една потребителка преценява че друга потребителка се държи неадекватно и за това й се нахвърля с обиди и заплахи, написани с главни букви - поправи ме, ако мислиш че не съм прав, но за мен неадекватното поведение, колкото и да не е в час, определено не е същото като обиждане, заплахи и използване на вулгарен език - първото не е забранено от правилата, докато второто е



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.11.19 13:54



Аз не разбирам това с подаряването на каквото и да било на другите деца. Твърде нетрадиционно ми се вижда и мисля, че е би било много странно. Разбирам, ако има някое близко приятелче, да му направи някакъв малък подарък за Коледа, например коледно ботушче с шоколад или бонбони, но на всички деца, не.





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 13:50



Свалените гащи са в извратеното ти съзнание..
съжалявам..оправи си извратения начина на мислене..с гащи съм си..Алекс също.
това е клуб....
казах ти..смешка си..разбираш ли го?



Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано28.11.19 13:55



Е че то Липари все си е с неадекватно поведение..тя или е като разбесняла се кучка..или скимти наоколо..
двете крайности..за минути..
Дарки..на мнение съм че всичко трябва да се оставя..човек сам говори за себе си..и то перфектно...чрез написаното.
Германката и мен ме издразни..защото не спря да пише ТЯ каква е и какво има..единствена тя посочи цени..
а за обидите..ти сериозно ли мислиш че някой може да се обиди на Липари?





Тема Re: Моята тема, за моите проблеми.нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано28.11.19 14:01



казах ти..смешка си..разбираш ли го?

бе нали ви изчетох махленско-курварския чат, пъ нека АЗ СЪМ СМЕШКАТА.






Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.