Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:05



Тамън да те закача, че аха и да обидиш -"големият праз", гледам поправил си се





Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: Nerv]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано15.07.14 11:08



Важно ми е заради гнусотиите, които се въртят на бележчици и подмолно.
Необходимо ми е да си наложа игнор на потребители с подобно поведение, вместо да отделям време и внимание да контактувам човешки с тях в публичните теми.

С две думи, подобни изцепки ме отвращават дълбоко и не желая да забелязвам авторите им. Зловиди ми се вниманието към тях. Дарк ще ми направи услуга, ако ги разкрие, да не се набутвам излишно в некачествени контакти.



Тема Re: Кажи минови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:09



Определено е погрешно да съдиш за другите по себе си:))...но щом те влече, кои сме ние да ти пречим





Тема Така де,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 11:10



нали затова съм тук на поправителен.





Тема Re: Така де,нови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:12



Това "тук" няма с нищо да ти помогне. "ТУК" е вече за тези,които са си взели изпитите. На грешно място си според мен, но ти си знаеш:)





Тема Re: Кажи минови [re: Lira Emerald]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано15.07.14 11:13



Определено е погрешно да съдиш за другите по себе си:))

Що бе не ви ли се прави секс на всеки 17 сек.?





Тема Помага минови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.07.14 11:15



Тук ми е тренажорът. За най-полезен учител обявявам Алиса.

И СъН не пада по-долу, но в друго отношение.



Тема Re: Кажи минови [re: Nerv]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.07.14 11:23



Не бе, не ми се прави секс и на всеки час



Егати смешните движения

п.с. Упс, доколкото знам баш начесто им се прави секс само на умствено там тирилирихей дето са особено по специализираните заведения:)))))))))))))))))))))))))



Тема E, кой не знае [re: crazymonkey-126377]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано15.07.14 13:16



Кирцата, кой не е чувал за него.


Иска ли питане, пък ти?



Тема Re: Имате ли други профили в ДИР-а,нови [re: alisalisa-147324]  
Автор repose (СъН)
Публикувано15.07.14 14:06



е вече прекали отвсякъде
написах бележката, и то с единствената мисъл да не руша авторитета на "принципния" модератор пред малкото му останали привърженици,
а той, ревельото си го изпроси с оплакванията и инсинуациите си,
и в името на истината...,
защото той твърди, че ХЛ можел да пише навсякъде, а само се "правел", и както винаги е казвал "личните изясняваници - на лични бележки" - това е лично.., а според вас правя интриги..., къде тук е интригата? на кого, за кого, как... не е ясно

я да видим кой прави интригата, М?!?

ето я бележката:

да лъжеш на тези години, и да манипулираш хората от клуба, които няма да тръгнат да проверяват не е грозно.., смешно е, жалко е, и е много тъжно...
няма да гадая дали от непознаване на възможностите в Дир-а го правиш или съзнателно..., все едно, това си е твой проблем,
но HomoLuden не е писал от 26.06 нито буква..., и не само в нашия клуб не може да пише, но и във Въпроси и помощ също..., както съветва ревностната ти защитничка Алиса

и никаква истерия няма както пак се опитваш да го изкараш...
въпрос на принцип и почтеност е,
нямахме никакво намерение да влизаме в такива драми, нито да продължаваме да пишем в клуба, просто с HomoLudens се пошегувахме с конкретната тема, и пуснахме отговор от моя акаунт,
това съм го болднала след изцепката на Алиса.., и ако тя не се беше намесила с неподръжаемия си чобански стил и интерпретации, така и щеше да си отмине,
ама тя явно е имала нужда да си разтовари отрицателната енергия ей тъй на, на който и падне,
а да говори простащини по адрес на човек когото не познава, и който няма възможност да се защити ме накара да и отговоря

аз все пак научих нещо.., колко лош психолог съм,
и с неудоволствие трябва да призная, че тези, които бяха против твоето самоназначение са били прави, и много съжалявам, че тогава те подкрепях, явно те те познават по-добре

все пак ако това дребнаво началническо поведение ти помага с нещо ще се радвам да ти реши проблемите

сега се любувай на тишината в клубчето, приятно забавление



П.П. това, което касае теб го мисля, но няма да ти давам повече възможност да изливаш самосвалите с помия върху мен, а който иска нека ти благодари...
съчувствам ти

Сън ли на разсънване сънувам?
Нов ли е наистина светът?;-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.