Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 01:16



За тренировките не отстъпвам нито на сантиметър. Кардио, стречинг, топшпин, портдебра, за всеки ден има по нещо. Пушенето не вреди. Аз минах на айкос, не е зле, поне не смърдя като животно.
Сега на въпросите:
- Шкембе ям. С оцет и чесън.
- Противозачатъчни не пия. Причината е че още преди около 25-30 години загубих фертилност, освен това тия карантии ми ги отрязаха и нема нужда. Няма да забременявам, чиста съм като сълза


- Не съм политик, а пенсионер. Съществена разлика.
- Чета книги. Много. Непрекъснато. Признавам си, че понякога чета и някой и друг булеварден роман, ама мога да се откажа винаги, ако не одобряваш.

Абе ако трябва и ракия, и противозачатъчни и витамин Це ще пия, само да си навита, принцесата ми сияйна тя
С бяла риза ще приличам на анимационен герой. Ще ти се подиграват комшиите.



Тема Re: Събота вечернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.02.23 01:19



Ако не пиеш противозачатъчни - може



Албена обаче ще извади всички сини спирали, черни радиатори и руси блондори и ще ни усмърти, ако е официално. Но може да те направим таен любовник - по тока нещо да отговаряш и охххх, ако имам къща - малко банята да преместиш от вън - вътре.



Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.02.23 01:38





Вече те обичам. Аз се мъча с Гло от месец - пукам едни капсули на работа - едните на теменужки са, а другите били тропически, дори не мога да разбера ананас ли е, кокос ли, ванилия ли. Смуча на работа 5 вида Гло. Айкоса си смърди на шума, това - не. А и вкъщи си пуша стандартни тютюневи лайна.

За Ржевски - хубаво е да имаме бекап, но ако и той пуши по 3 кутии - мисля че ще трябва да готвя със брошури на Лидл вместо кори за баница. А и ако донесе Тери Пратчет, ще ни свърши въздуха с всичките наши книги. С него - под въпрос съм засега.



Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 01:49



Имам и гло, вчера си го купих на промоция. Самото гло + 2 кутийки цигари за 20 лв. Айкоса ми харесва повече, намерих си и првилните цигарки за него, казват се тик селекшън, на нищо не миришат. С гло-то ми дадоха една тъмнолилава кутия и една златиста. Нещо не ме грабват, но нека си ги имам за резерва. Естествено, че в резервния фонд имам и няколко кутии аналогови цигари за всеки случай (ако спре токът)


Пф, много е противно да се пуши, ама...

Относно поручика - той ни е минал с 2 вагона книги така или иначе. Няма да се състезаваме с него. И ще пуши на терасата Като има срещи с Албена, няма да я води вкъщи, ще ходят в хотел. Като изключим, че пуши, не е тъп никак, мен ме кефи. Знае руски, ще ни чете Пушкин, Лермонтов и Гогол в оригинал. Абе, полезен е.



Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.23 01:50



Вие т@6@к си биете,
ама по Австрия си го правят -
Пенсионерска кооперация се вика.
Живеят заедно,
помагат си,
правят си компания.
Другите собствени жилища дават под наем -
допълнителни доходи.



Тема Re: Събота вечернови [re: tuzlija-179435]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 02:06



Понеже вкарваш сериозен тон в нашия шеговит разговор, ще кажа мнението си. Идеята за кооперациите е супер, но не се вписва в българския манталитет. Още на третия ден тук ще почнат спорове кой има по-голям дял в кооперацията, па кой не чистел след себе си в банята, па кой си простирал гащите наопаки... Трябва 200 години да минат, за да разбере българинът, че животът е срамно кратък, че няма време за суета и че на ковчега няма джобове. Иначе сме пичове българите, но не можем да живеем в общежитие, не ни е в кръвта.



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.02.23 07:23



Да си спомним " авангардния видеоклип на младата Лили Иванова към песента "Събота вечер" написана от композитора Йосиф Цанков и поета Димитър Василев." (преписвам от фейсбук)
- Хачо Бояджиев се захваща със заснемането на няколко нейни песни. Снимките са във Видин, а специално за клипа на "Събота вечер" певицата подкарва валяк, пътувал цяла седмица от Перник до Видин.
=>





Тема И Бисер Кировнови [re: Crrafterr]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано05.02.23 08:10







П.П. Какъв сняг само...

Щастието идва при веселите!

Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Шило]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.02.23 08:17



Хубав пухкав сняг, ринах и метох 20 минути (за да издрапам от гаража)





Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: Crrafterr]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 08:25



Загледах и заслушах.. много мрачно и депресивно някак..

виж таз на Бисер Киров има повече заряд




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.