Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: pishmangreek]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 22:29



Ами тия теми се обсъждаха.. за балоните и нехайните мъже, на които не им пука дали жената до тях ще прави аборт.

Иначе какво викаш за комплексарите? Дали мислиш някой се вълнува колко пари правиш ти?

Ако няма да се заяждаш, може да ми пишеш . Да ми кажеш как се чувстваш ти. Парите ти не ме интересуват.



Тема парваткатанови [re: Naglets]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано04.02.23 22:25



те сваля!





Тема Re: Събота вечернови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 22:33





Голяма си бунтарка!

Сетих се как преди години, докато живеех в София отивах към любимия ми магазин за обувки на Графа. И на Славейков някакви момчета с масичка ”ВМРО” или нещо подобно. Да съм подпишела подписка против .. нещо си с гейове. И аз “ама не искам” и те “защо??” И аз “ми, на мен гейовете не ми пречат” и другия “щото си ненормална”.. и после ме питат “ти що емигрира”…



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.02.23 22:36



А, бунтарка, свърши тая вече


Не раздавам ритници и юмруци, трябва да се съобразявам, син за женете (по хасковски) имам.
Ама не съм сигурна, ако още някои от изродените си позволи да ме пипне, дали няма да вляза в полицейската сводка
"гей" е комплимент за тия пидери



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Събота вечернови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 22:38



Този ми е много любим филм.. редовно си го гледам, заедно с “Тетрадката” и си поревавам.. сериозно ме в гепила пред-критическата …





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано04.02.23 22:37



Аз чантичка си купувам веднъж годишно, щото се скапва старата, от битака в Павликени, лятото.



Тема Re: Събота вечернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано04.02.23 22:44



И аз май нямам окр. Полулежа си на дивана, ту дремя, ту поглеждам към екрана. Май е време за голямото спане. И таман реша вече да заспивам, почвам да се мотам и ми се отспива напълно. И цяла нощ гледам филми, па похлопвам вратата на хладилника, па мушна едно (малко) шоколадче, после се ядосам и направя още 50 коремни преси, за да зануля шоколадчето.
Искам да се оженя. За някоя кротка и мила женица. Да мие прозорците, да глади, да пазарува, да сменя крушките, да ремонтира казанчето, да ми чете на глас, като са ми уморени очите и да ми съчувства винаги и за всичко. И да знае много вицове.



Тема Re: Събота вечернови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 22:48



абсолютно!

Не понасям хетеро мъже, които са агресивни срещу гейовете, понеже ми е ясно какво ври отдолу .. изобщо не понасям тесногръди еснафи.

Иначе те разбирам. И аз мразя някой да ми влиза в личното пространство.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано04.02.23 22:50



а Брад Пит на млади години, а? Леле!!





Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано04.02.23 22:52



Искам да се оженя. За някоя кротка и мила женица

И аз така, за някой спокоен мъж.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.