Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 16:30



Ти защо винаги се сравняваш с мене? На мен ли се опитваш да докажеш, че си по-добра, или на себе си.

Ние нямаме нищо общо, излишно е да се опитваш да ме поучаваш и обясняваш кое било какво..

Другите глупости накрая на поста ти няма да коментирам, щото е безсмислено .. аз и в момента гледам филм на английски. Без български субтитри, ако ме разбираш





Тема Re: Събота вечернови [re: BATHco]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 16:34



А така, Батко! Че то закво ше го правиш, ако не се похвалиш.





Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.02.23 16:32



ти също не си живяла по времето на Микеланджело, но си запозната с творбите и начина му на Живот, нали?

С творбите - ДА, с начина му на живот - ТЦ!

Да ми казваш, че не мога да имам мнение за един период от време, понеже не съм живяла лично в него, е.. несъстоятелно ..

Можеш, що да не можеш. То, и за кура му на Микеланджело всеки може да има мнение, без да го е видял лично, нали?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Събота вечернови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 16:41



Тук няма почти никакъв … поне при нас, долу по Алпите си имаше няколко седмици..

Сега трябва да питам какво е АДР?



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.02.23 16:44



Ти си от хората, които си мислят, че светът започва от тях.

Покажи къде се сравнявам с теб. Ти ме ПОПИТА какви езици знам и аз ти отговорих. Не съм те питала за твоите, ТИ ГИ ИЗТЪКВАШ в отговор до мен. Сама предизвикваш сравнения.

Това, което наричаш “глупости в края на поста ” очевидно не го разбираш.

И защо ПАК изтъкваш какъв филм гледаш без субтитри? Френски филми гледаш ли без субтитри? Не. Аз - да. И какво от това? Колко пъти го написах? За пръв път, и пак в отговор на твое фуклявене.

Съветвам те повече внимание да обърнеш на изречението ми: ЗНАНИЕТО на езици не помага за някои други вродени липси, които не могат да се запълнят с широк кръгозор...

Руски комедии, които си гледала? (Без Гугъл, моля)

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 16:46



Честно казано, при огромното културно наследство, което е оставил, и цялото му величие като артист, никога не ми е хрумвало дори да си мисля за неговите гениталии…

Но хора всякакви…





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.23 16:58



ADR е съвсем пряко свързано с "возене/превозване" т.е. с прякора му.



А именно, ADR е това -->


Жената пък наскоро изкара изпита за "Транспортен Ръководител". (От 2-рия опит!) Ще и помогне в работата, счетоводител е.
(Е не всичките фирми с които работи са свръзани с такова, но някои са..)


Редактирано от Naki на 05.02.23 17:29.



Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.23 17:21



Оффф, много кофти, имаш нашите съчувствия!



Нямаш ли си някакви работни обувки, дето да не се пързалят, дори на лед?




Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 17:46



Не знам в какво ще влиза.. един мъж е в сексуалния си пик на 30.



Most men (and women) are more sexually active in their 20s than in any other decade of life. Men’s sex drives seem to peak in their 20s and begin to slowly decrease in their 30s and onward. Men in their 40s and older are also more likely to have problems with sexual function, including erectile dysfunction.

Цялата статия , макар да има много по темата в нета. Навремето в училище му казваха “хормонални крИви”

Иначе за скандинавците - чувала съм и аз. Но Хемсуърт е австралиец



Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Naki]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано05.02.23 17:47



Имам всичко, но тук става дума за почивен ден, пред дома.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.