Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.02.23 23:40



Сарач няма ли за вас!?



Какви са тез "сменям всяка година"? Безобразие, това трябва да държи доста повече. (със съответния сарач, де)

Аз имам една, май пише eSports или нещо такова, черна.
Много ми е удобна, има отделения за дъвките, после ключовете, голямо за портфейла (влиза и зарядно или дори вода, само дето с нея не се закопчава докрай , де!), малко по-малко, крайното - за телефони, като основния телефон влиза пак във вътрешен под-джоб с отделен цип + салфетки.

Освен това има и доп. тънко отделение между това за ключовете и портфейла, с външен цип - за захарчетата и късметчетата от кафе.

Има и отделно малък външен джоб без цип, с велкро - там слагам зимата гела за устни, както и малко "Голия" за всеки случай..


Редактирано от Naki на 04.02.23 23:43.



Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано04.02.23 23:41



Торба, хайде да се оженим. Казанчето и крушките съм ги овладяла, късогледа съм и чета всичко наблизо, много готвя, даже мога и да плета и бродирам.

Аз съм в тотален шах, мат и падишах!


Торбата мислех, че е жена, сега мъж ли се оказва?
Думата "торба" е толкоз категорично женска..!

Или пък е жена, дето харесва (и??) жени?




Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано04.02.23 23:40



На 41 и е одъртял? Хахаха, ма той тепърва ще влиза в силата си, какви ги приказваш? Тия двамата, дето ги посочи, верно са хубавци. Моят Крис е само 1,90, но също си го бива. Изобщо северния тип човеци харесвам - викинги - и мъжете, и жените са много хубави.

Редактирано от the bag на 05.02.23 00:40.



Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано04.02.23 23:51




Бири, зех та! Ти късогледа, аз далекогледа (старческо). И безтва говоря като дърта циганка, щото пуша по 3 кутии на ден, направо го докарвам гласа идеално. И пиенето напоследък съм споделяла, че вече го приемам с нужното спокойствие и отдаденост. Нема нужда да готвиш, щото ще сме на диета. И ще правим тренировки до посиняване.
На първия етаж съм!
Само моля ти се, нека да не нося бяла риза! Имам десетина черни, обещавам да ги сменям всеки ден.
Принцесата ми тя, леле колко ти се радвам



Тема Re: Събота вечернови [re: Naki]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано04.02.23 23:58



Наки, пиленце, бъзикаме се, не разбираш ли? Тотална жена съм, ХХ хромозоми, категорично, твърдо хетеро, имам деца, внуци, скоро и правнуци, споко и не се шокирвай





Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.02.23 00:26



Земете ме и мен бе.
Все ще трябва някой да нацепи... едни дърва за печката.
После ще си чета книжка на дивана.





Тема Re: Събота вечернови [re: Naki]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.02.23 00:29



Къф сарач, за неква изкуствена кожа за 5 лева бре!



Тема Re: Събота вечернови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 00:31



Гледай как ми излезе късмета с двама инженери

Ма, естествено, че те взимаме и теб! Няма да цепиш дърва, само като математик ще оправиш бюджета на бирите, че нещо е затруднена в сметките и все излиза на минус. Ти си кротък луд, няма да имаме проблеми с тебе. Бели ризи имаш ли? Бирите иска бели ризи!!



Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.02.23 00:55



И моят е на червено - не е от сметките.



Бели ризи нямам. Те са за менижърчета.




Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор 2biri ()
Публикувано05.02.23 01:07



Еееее, добре де, защо тренировки до посиняване??? Ма моля ти се, ще ме умориш. И аз пуша почти 3 кутии - не сме за тренировки. Ще се обичаме грешни и неугледни. А аз може да пуша и пия, ама си и ям



Шкембе ядеш ли?
Противозачатъчни пиеш ли?
Политик ли си?
Четеш ли книги?

Ех, готови сме. Ако си да-не-не-да, може и с черна риза. Ако си се издънила - бяла!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.