Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.02.23 11:34



Явно не си гледала световни комедии .. друг език знаеш ли, освен руски?

Зависи какво разбираш под “знаеш”.

За мен да “знаеш език” означава абсолютно свободно да го говориш и разбираш, и четеш. На такова ниво не “знам” нито един език, още по-малко - руски. Френски разбирам повече от руски, но не мога да напиша и една буква, защото никога не съм го учила. Познанията ми са главно практически - от телевизия, филми и контакти с хора.

Склонност към езици си е дарба. Нямам такава, НЯМАМ И ИНТЕРЕС. Все едно - интерес към автомобили и всичко свързано с тях. ЗЕРО! Стига ми да ме вози.

Незнанието на езици никога не ми е пречело за важните неща в живота ми.
На ЛИЧЕН или професионален живот - още по-малко. Бих казала дори, че една от големите ми споделени и равнопосочни любови беше чужденец.

Относно ГОВОРЕНЕТО на езици, които разбирам, писах и в друга тема скоро. Принципно съм перфекционист и знаейки, че ако заговоря ще направя грешки - тотално блокирам. Затова не го и правя. Е, в магазини се оправям, естествено, с комшиите - англичани мога да си разменя десет елементарни изречения без проблеми, но ИЗБЯГВАМ. Просто не обичам да се излагам или да ставам смешна съзнателно.

А ето - ти се излагаш с изречения като “Явно не си гледала световни комедии”.

По-явно ми е, че ти НЕ СИ гледала руски.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.02.23 11:38



Бе да те мачкат с валяк си е депресивно някак

Понеже вече сме дръти циници и простаци, най-първата ми асоциация, гледайки този клип беше: "тая мадама е егати валякът!" Навряно в очите на драгия зрител едно към едно.
Ама Бачо Хуяджиев, едва ли да е бил чак толко смел и разкрепостен на младини, за да залага на такова очеизвадно сексуално внушение. Пъ, знам ли...



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.02.23 11:39



Е, ти с Якутия ли намери да ни цакаш, дето при тях -40 градуса зимата си е направо пролет? Там, щом не ти се вледенява струята, още преди да падне на снегъ, ако се изпикаеш на двора, се брои за топла и мека зима.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: парваткатанови [re: parvaty]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано05.02.23 12:07



Вие живеете по-късно от нас тука....

WALL·E


Тема Re: Събота вечернови [re: tuzlija-179435]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано05.02.23 12:40



А във Варна им казват хюмнетки.





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано05.02.23 13:59



Супер я караме, до мен има супер отговорен мъж

аз лично, гледам супер интересен филм Експроприатор, в оригинал на руски език, разказва се за не леките времена по времето на Йосиф В. Сталин, а ти как я караш, намери ли си някое дсостойно немско гадже там в Германията



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: alisalisa]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.02.23 14:07





Лисо, чета те и не мога да спра да се хиля...гепи! Уникално си го изобразила





Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано05.02.23 14:13



Не е точно така. Петдневната работна седмица се въвежда доста по-късно. Навремето се е работело и на изток и на запад по 6 дни. Събота до обяд! После лайфа



На запад, особено в УСА-та домакините през 50-те години са се тъпчели с антидепресанти и успокоителни за да създават впечатление за бодрата, усмихната домакиня.

Хипитата са били общо взето измета на обществото. Дълга тема е!

Не превъзнасям живота в соца, но чак толкова тъмни и мрачни времена не са били за обикновените хора. На политическо ниво е било по-гадно, пазена е била системата по този начин. Разбираемо.
Абе простотии и диктатури и прочие навсякъде е имало и ще има. Каквото-такова...живот!

Редактирано от Lira Emerald на 05.02.23 14:18.



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.02.23 14:28



но чак толкова тъмни и мрачни времена не са били за обикновените хора.

Разбира се, че не. Обикновените хора си живееха обикновения живот и той си им харесваше.

Точно това е, което днес липсва на обикновените хора, които не са мошеници, бизнесмени или ай-ти специалисти… Обикновен живот, в който може и да няма паспорт за света и ежедневни банани, но има спокойствие и работа за всеки, който иска да работи (а не да слугува). И заплатата да стига.

Ако можеха да се съчетаят тези неща…

(Могат, но пречи алчността на онези, от които зависи.)

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 05.02.23 15:03.



Тема Re: И Бисер Кировнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.02.23 14:56



Настане вечер
сняг завали
снежинки обсипят перчема несресан...
още се наслаждавам на маникюра си пресен

(дамско творчество)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.