Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано05.02.23 15:15



забавлява се на ски.
Тази сутрин не тръгнаха, 30см сняг на пътя за Витоша, само с 4х4 пускали.
Уча за изпит по АДР



Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Crrafterr]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано05.02.23 15:30



При мен беше хубав пухкав сняг, в събота сутринта. Около 5 см, директно го рийнах с голямата четка (за метене на под). И имаше само едно петно лед под него. Това е където толкова години паркирам на едно и също място, хлътнатина от гумата. Жестоко се хардахушнах, щях да си строша и ръце и глава. За момента само десния глезен беше в болка. Сравнително ходех през деня. Обаче днес е подут и утре си забравям да отида на работа. А вече имам клиенти, дошли с пътна помощ. Въпросът е колко дни ще отнеме, а не дали само понеделника.

Това за съботата.





Тема Re: парваткатанови [re: Naglets]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 15:43



Не е вярно. При нас сега е 14:46, а при вас 15:46..



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: alisalisa]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 15:46



And just like that, everybody is speaking German.



Echt jetzt - ти също не си живяла по времето на Микеланджело, но си запозната с творбите и начина му на Живот, нали? Да ми казваш, че не мога да имам мнение за един период от време, понеже не съм живяла лично в него, е.. несъстоятелно .. поради нежеланието ми да ползвам друга дума



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.02.23 15:56



ти също не си живяла по времето на Микеланджело, но си запозната с творбите и начина му на Живот, нали

Наистина ли смяташ, че си добре запозната с живота на хората по времето на Микеланджело? Щото за това става дума в темата, за живота на хората по време на соца, не за живота на САМИЯ Микеланджело. Още по-малко пък - за творбите му.

А за живота му СИ ЧЕЛА книжки сигурно... пък Стефан Цвайг е казал нещо от рода на "Когато започвам да пиша исторически роман - окачвам историята на закачалката зад вратата"... Може и Дюма да беше, но - е казано от писач на такива книжки, от които ние смятаме, че научаваме за живота на някого.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 05.02.23 17:36.



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 16:03



Точно така, и за мен това означава . По езиковата рамка на ЕС това отговаря на В2 - аз имам В2 и за немски, и за английски език. Да, не ги владея перфектно, но то не е и нужно.

Ако книгата е прозорец към Света, то един език е Старгейт.

Аз съм гледала и гледам много комедии и стендъп-комици, вкл. по Нетфликс .. като Тревор Ноа и Марио Барт.



Незнанието на езици не пречи. Но и не помага за кръгозора.



Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано05.02.23 16:10



Незнанието на езици не пречи. Но и не помага за кръгозора.

Да, със сигурност е така. Но пък ЗНАНИЕТО на езици не помага за някои други вродени липси, които не могат да се запълнят с широк кръгозор...

А защо заговори за твоите езикови умения и титли? Не съм те питала. По-скоро ме интересува кои руски комедии си гледала.

Точно така, и за мен това означава . По езиковата рамка на ЕС това отговаря на В2 - аз имам В2 и за немски, и за английски език. Да, не ги владея перфектно, но то не е и нужно.

Е, не е "точно така". За мен "знаеш език" се припокрива с твоето "знаеш перфектно". Защото и на мен не ми е нужно повече отколкото знам за това, което правя. Но очевидно и при двете ни не е перфектно!



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Събота вечер / Лили Иванованови [re: Lira Emerald]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.02.23 16:18



Ми...



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.02.23 16:19



Обичам да пикая
зиме във снега.
От собствен опит зная -
стават жълти колелца.

Популярна детска песничка.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: И Бисер Кировнови [re: alisalisa]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.23 16:27



Ако е момиченце, не стават точно така!







Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.