Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано04.02.23 20:42



Ха-ха-ха!
Сърби те да видиш какво ще стане, ако хвърлиш на долния балкон бурканче, ама стъклено, кисело мляко ли?

WALL·E

Редактирано от Naglets на 04.02.23 22:18.



Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:45



Мдаамм.. готвенето е нещо готино. Аз днес скромно правих печено пиле и зелена салата .. това ни се ядеше, много добре се получи.. но ти готвиш за повече хора, та нормално.

Не е хубаво да се преработваш. Но пък, да имаш собствена къща е върха - пожелавам ти от сърце да си я купиш.



Близо до морето??



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано04.02.23 20:43



Чета си за Пако Рабан, връзката му с Дъновизма и въобще му отдавам някаква лична почит.
Харесвам парфюмът му Olimpea и това ми е връзката с него



Редактирано от Lira Emerald на 04.02.23 20:50.



Тема Re: Събота вечернови [re: Naglets]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:46



Нямам такива намерения … ти за това ли мечтаеш??



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано04.02.23 20:46



закарах детето на ски, пазарувах, пих кафе в мола на спокойствие, от 08до10 няма хора. готвих телешко, и котката и мишката си облицаха лапичките
Взех детето от ски, говорихме си, решавахме задачи, гледахме как се поправя двигател на Порше. сега чета тук и чакам да се карате, малко ще уча..



Тема Re: Събота вечернови [re: Lira Emerald]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:50



Много хубави неща остави след себе си.. въпреки, че моя любим мъжки парфюм е Фаренхайт, Един милион беше просто страхотно попадение .. но, на всеки му идва времето някога.. мир на праха му..



Тема Re: Събота вечернови [re: vozac]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 20:53



Страхотен ден, браво. Надявам се детето е било доволно от ските.

Нямам намерение да се карам с никого..



Какво учиш?



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 20:58



Не, не на море. На село. С кокошки и кози.

Е, колко за много - за трима готвя. Но съм ужасна. По малко от 5 манджи. Оправдавам си ОКР - тата





Тема Re: Събота вечернови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано04.02.23 21:03



Някак ги сметнах 4… какво е ОКР ??

Иначе кокошки, окей. Ама с козите какво ще правиш .. чувала съм , че изискват много движение, заради млякото.. или бяха овците .. в смисъл, трябва да се водят на пАша..



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.02.23 21:23



Синковецът си е в Берлин, та съм сама. Нашите се научиха да минават и да си отнасят кутиите. Удобно, няма брак, аз доволна, те доволни



ОКР е обсесивно-компулсивно разстройство. Тоест всички си имаме лудостите. Една бърше и търка, друга готви, трета си купува чанти, четвърта учи пето висше, пета гледа на карти, шеста копае домати, имам колега си купува и точи ножове . Стига да са ни уютни лудостите и да не пречат на никой - чудесни са.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.