Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Катонови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.02.23 22:19



Фуклявя се, че купувам имоти и коли.
Ми спестявам от козметика.



Като чета в темата кой каква козметика си купува - ти и за хеликоптер може да спестиш по тоя начин!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Катонови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано06.02.23 22:41



Нямам сертификат за управление на хеликоптер. Иначе може.



Мани майтапа. Дали ме на чси по някакво дело.
Аз си плащам съвестно всички данъци на имотите.
То пък ебати имотите! Един апартамент в София и една къща на село.
Чакам си уведовлението да ми го връчат и да видя за какво иде реч.
Брутално се занимават с малките и достъпни и не предявяват претекс към едрите риби.



Тема Re: Катонови [re: pishmangreek]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.02.23 06:02



...баба ти...
Едната ми баба беше сбръчкана в лицето като печена ябълка.Една нейна братовчедка, която като млада е била много хубава - също.Това заради белилата и ружовете, с които са се мазали на младини по времето между двете световни войни, често съдържащи живак и олово.
Сред циганките още циркулират такива белила, произведени в Египет.



Тема Re: Катонови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.02.23 07:03



Дали ме на чси по някакво дело.

А! И мен така!



Ама може би бъркаш нещо. Тва не са чси-та, а некви други изпълнители, да стряскат народонаселението и да си съберат някакви стотинки!

изпълнително дело …………./2023 година за неплатени публични задължения. В тази връзка, Ви каним да заплатите доброволно публичните си задължения ведно с лихвите, изчислени до окончателното изплащане на главниците. Изпълнителното дело срещу Вас се води от …….- публичен изпълнител.

Мойто се оказа някакви задължения, изостанали от някаква си декларация - едно от 2017, второто от 2018 г !!!!!!! Общо 150 лв!! Веднага скочих на счетоводителката да й режа главата за такива бъркотии. Не знаела защо, тя си била вършила всичко и да не ги плащам!

Как пък не, платих ги веднага, да не ми досаждат с глупости, ама си мисля - тия може така до края на живота ми да ме гонят за разни измислени задължения с по 4-5 години назад!!!!!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 07.02.23 07:21.



Тема Re: Катонови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.02.23 09:29





Баба ми е яла чиста храна, а лицето е мажела с кисело мляко и де що има зеленчук.

Колко е почиствала вечер-не знам, ама да живеем днес като бабите си, час толкоз
То и баба ти все на ферари се е возила, ама айде

Пести, аз не искам да пестя. Карам с излишъците



Тема Re: Катонови [re: pishmangreek]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано07.02.23 10:32



Варианти два броя се сещам аз за тоя случай с ЧСИ-то:

1. По някоя стара данъчна декларация е имало недобре оформена крайна цифра със закръгляне по-малко с 1-2-3 стотинки от това, което НАП са изчислили и посре знам, че пращат за натрупаната лихва точно на ЧСИ.

2. Ако писмото е пратено на хартиен носител по пощата, може да е опит за измама и най-бързо се разкрива, като отидеш в НАП.

WALL·E


Тема Re: Събота вечернови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.02.23 11:03



Нищо не чисти, вкл. и грим. Служи като си изчистиш лицето ако искаш да си го освежиш преди лягане. На мен специално не ми върши работа ..

освен това аз нощно време ползвам тежката артилерия, тия водички са изцяло да приберат едни бързи пари от населението. лично мнение, разбира се.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано07.02.23 11:10



Мненията за мицеларната вода са различни, но мен ме устройва.
Естествено едно памуче топнато в мицеларна вода не е достатъчно,
ползвам толкова памучета, докато се почисти добре лицето.
През деня като излизам, задължително си слагам на лицето и шията слънцезащитен крем с spf 50
Слънцето в Австралия и Н.З. е много силно, освен петна и бръчки прави рак на кожата



Тема Re: Събота вечернови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано07.02.23 11:24



И парватката пише, че не харесва мицеларната вода.
Ами всеки да ползва каквото иска.
Купувам си козметика, защото ми доставя удоволствие.
Нито очаквам да стана 25г, нито искам. Но кожата ми се нуждае от грижи.
За пестенето, не пуша, не пия, така че големи икономии няма защо да правя.



Тема Re: Събота вечернови [re: 4ereshka2]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.02.23 11:33



Мдаа, аз също не пуша, пия умерено, по повод, напоследък от няколко месеца-хич, обаче що остане давам за семена и разсад
Днес поръчах дръвчета, семена, цветя за 250 кинта- японска вишна-2 броя, магнолия, Ягодово дърво. Освен това 10 нови сорта домати. За миналата седмица, по миналата...да не говоря.
Пощуряла съм с тези градини, ама кой хойка 30 и кусур години, най-сетне си сяда на задника

От козметика,обаче, не пестя. Трябва да съм хубава баба и градинарка




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.