Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 18:36



И че единствен той се е навил да качи 20 кг (във вид на мускули) за ролята на Тор
Значи не си запозната с творчеството на Крисчън Бейл.

Просто са му предложили ролята на Тор. Както каза Рики Джервайз на последните Глобуси “актьорите вече не са актьори, те са модели и манекени с единствената цел - да помпат със стероиди по фитнесите. Тесни костюми и перфектни лица”..

Що касае жена му - няма нищо гръцко в нея - испанка е. Баща й е испанец, майка й с румънско-унгарски произход.





Тема Re: Събота вечернови [re: saksun]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 18:37



Да.. то това със спането е проблем след определена възраст .. особено, ако имаш стрес..

Иначе браво на нашето момче.





Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 18:38



В България в момента всички младежи и девойки помпат по фитнесите. Младежите - с помощта на тестострон и стероиди, девойките - с естроген и упражнения за голям гъз. Много е модно. На днешно време мома без гъз си е заникъде.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано05.02.23 18:40



Тц, бил е на кастинг за ролята заедно с единия от братята си. Братът като е разбрал, че трябва да качи килограми и да тренира, се е отказал. Крис се е навил, почнал е тренировки и скоро след това тряньорът му се е отказал да го тренира, като казал на продуцентите, че е уморен, не може да настигне Крис и че Крис е машина.
Патаки има гръцки произход, но сега не мога да ровя. Много е сладка иначе.



Тема Re: Събота вечернови [re: Naki]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано05.02.23 18:51



Да, това е, превоз на опасни товари по шосе.

"Транспортен Ръководител" - професинална компетентност за ръководител на транспротна фирма ли е изкарала? За превоз на товари или пътници?
Ако е счетоводител - не й трябва



Тема Re: Събота вечернови [re: the bag]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.02.23 18:52



Той е по-хубав. И по-млад.

Тя се казва Elsa Lafuente Medianu - нищо гръцко няма. Като ти се рови в мрежата виж.



Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.23 20:23



Навремето Робърт ди Ниро ги нямаше килограмите за нищо - вдигаше и сваляше тегло, понякога и в един и същи филм.



Тема Re: Събота вечернови [re: tuzlija-179435]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.02.23 20:40



А Брендън Фрейзър колко килограма е качил за ,,Китът"? Слагали са протези, пишат, но и той е наддал доста.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: И Бисер Кировнови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано05.02.23 20:39



Имам всичко, но тук става дума за почивен ден, пред дома.

Бедата не пита дали си у/пред дома, на работа, или на път..
Всичко може да се случи!



Пожелавам никакви такива повече случки, или да са минимални.




Тема Re: Събота вечернови [re: parvaty]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано05.02.23 23:14



И в неделя вечер се чувствам много добре както и в събота и в предишните дни от седмицата. Дай Боже и занапред да е все така. Поне няма индикации за обратното.

Продължават да ме "тормозят" разни брокери за апартамента ми дето отдадох под наем! Нищо, че в обявата пишеше с главни букви : "САМО ЗА ЧАСТНИ ЛИЦА! МОЛЯ АГЕНЦИИ ДА НЕ МИ ЗВЪНЯТ!"
Обявата свалена в момента в който сключих договора, но продължават да ми звънят!

Имам мускулна треска от една тоалетна чиния!
Това коварно нещо се оказа над 30 кила и до окончателния му монтаж от страна на съпруга ми се наложи 10-15 пъти да го местим напред-назад, освен качването до втория етаж.

Имам и една хидромасажна кабина в кашони за сглобяване и монтаж, но ще прежаля едни 250 лева за професионалист да я сглоби, вместо да чуя 250 псувни от свой човек.






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.