Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор denii (писанка)
Публикувано24.07.10 13:30



Котката не е вашата, в това съм сигурна. Тя бе намерена още през март в района на улица Чаталджа. Заживя в къща с двор където се чувстваше много добре. Въпреки че двора не е ограден, тя не го напускаше, напротив - все се въртеше наоколо, влизаше в къщата, търсеше храна и се галеше много рядко. Съседите там обаче я забелязали и казали на жената, че ако не я разкара ще последва съдбата на Роби, който го помни - стреляното 2 пъти коте, като на втория път се парализира, а на третия вече бе ликвидирано тотално. От тогава се почна тази одисея. В момента Бюти се чувства добре, отървахме я от бълхите, които беше хванала незнайно как, играе много с някакво топче, пързаляла се по паркета, но все още отказва човешки контакт. Не е агресивна в никакъв случай.
Аз се свързах с жена в Австрия, която отглежда подобен тип котки и тя реши, че я иска. Ще живее в къща с двор с други котки. В момента й даваме още малко време и набираме средства за полета. Ето малко снимки от Бюти и нейния евентуален бъдещ дом.









Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор Konfetka (марсианка)
Публикувано24.07.10 13:36



На адреса http://forum.dog.bg/index.php?showforum=55 можете да намерите темата "Търси се двор за котка". Доколкото разбрах, възможно е Бюти - така се казва мацата - да замине в чужбина.
Успех в намирането на Вашата Миси!



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: denii]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 13:50



Котката качена на гардероба страшно прилича на моята. Бих искала все пак да я видя.
Това проблем ли е?
Ако не е моята ще даря каквото мога за полета.
Защото като се замисля май времето в което я няма е доста повече от месец.
Просто имах проблеми.
Разберете, не че искам конкретно да се сдобия с котка имам си други, едната от които намерих ударена от кола на пътя в квартал Горна Баня , а сега живее в съвсем друг район на София, у нас.
Просто искам да съм сигурна че това не е Миси.
Не знам как вие сте сигурна че не е.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор denii (писанка)
Публикувано24.07.10 14:02



Имате ли снимка на вашата котка поне? Нещо, с което бихте доказали че е тя? Защото котката е намерена на улицата, а вие дори не помните, кога е изчезнала. От кой район е изчезнала?



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: denii]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 14:12



За съжаление няма нито една читава, неразмазана нейна снимка.
Иначе щях да разлепя и пусна обяви още веднага.
Обясних и пак обяснява, че имах сериозни здравословни проблеми.
Имам ги и в момента.
Котката изчезна от Младост, но това нищо не значи. Ако тази която намерих в Горна баня успее да прескочи оградата ще я намерят в Младост, не в Горна баня.
Не виждам защо трябва да доказвам нещо, не съм престъпник нито имам някаква далавера да лъжа. В сайта има достатъчно обяви за котки които си търсят дом. Бих могла да взема която и да е, ако толкова искам още една, по улиците също има достатъчно.
Имам 4 други котки, вЕрвайте ми не бих взела 5-та, която не е моята. Достатъчно грижи имам и с тези.
След малко ще пусна снимка, но е размазана.
На другите е още малка.
Сестра и много прилича на нея и е у нас.
Нейна снимка да пускам ;ли?

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 14:24





Дано правилно помня как се качват снимки
Тук е на по-малко от годинка, обаче.
Снимката не е правена в Младост, а на къщата ми в Родопите.
Това е за да се избегнат излишни съмнения

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Rapidfire на 24.07.10 14:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Rapidfire на 24.07.10 14:31.



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 14:41



Редактирано от Rapidfire на 24.07.10 14:42.



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 15:03





Това е снимка на сестра й Кроти, сънена и чорлава направена току що в двора, заедно с майка им, една съвършено уникална обикновена котка.
Кроти не е толкова пухкава като Миси, а тук е излязла и зализана, защото най-брутално я събудих.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: Rapidfire]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано24.07.10 15:11



Вижте, искам просто да видя котката.
Ако се притеснявате за парите, които сте дали, ще ви покрия разходите, ако е моята. Това не е проблем за мен.
Просто искам да я видя.

МОЛЯ!

Редактирано от Rapidfire на 24.07.10 15:12.



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: denii]  
Автор JNatural (непознат )
Публикувано24.07.10 15:15



Аз не мога да разбера едно..защо не оставите жената да провери дали котката е нейната?! какъв е проблема, убедена съм че на никой тук няма да му е приятно да загуби любимо животно.. другар и тн, да има съмненията,и подозренията че го е намерил, и да му се "изплюят" в лицето напук....Гадно е защото на всеки може да се случи,мислите се за много съпричастни към тези същества като се опитвате да им намерите дом..но всъшност не сте такива.. и в случая не сте прави..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.