Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Aмpитa]  
Автор alfeniks (i m e Kseniq)
Публикувано28.07.10 13:27



Напълно подкрепям Амрита, моите момчета редовно извеждат навън двете ни бели юначета, кога с каишки, кога не. Пред блока ни в Стара Загора има голяма градинка и игрище и разходката не е проблем.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: papyy]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано29.07.10 11:25



Pappy, ти изобщо прочете ли за какво става дума?
Така съм уморена от талибани..
Не ние гоним дени, тя ме изгони отдавна и това е една от причините толкова късно да видя тези снимки.

Единственото, което ме побърква е, че може Миси да седи под оня диван без да смее да излезе.
Но страданието на едно животно, явно няма никакво значение за вас.
Важното е да се накаже стопанина, за да чувствате че сте изпълнили дълга си.

Дано сте щастливи, от това, което правите

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Редактирано от Rapidfire на 29.07.10 11:28.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор Konfetka (марсианка)
Публикувано29.07.10 12:15



Не мога да повярвам на очите си: Х изгонил У оттук?!
Очевидно някои си позволяват прекалено много, а други, понеже са чувствителни, се отдръпват и страдат.
Абе хора, вече 21 години у нас има демокрация. Всеки е свободен да изказва собствено мнение, да защитава собствени възгледи. И никой не бива да му забранява да излага мнението и възгледите си публично. И никой не бива да се дразни от публичното излагане на мнения и възгледи. Нали истината се ражда в спора, в дискусията, а не в скандалите и налагането на становища с удар на юмрук по масата?!
Рапидфайър, възможно е Миси да е всъщност Бюти. Но ти си наказана да НЕ разбереш това, понеже някога си докривяла някому и той ти е дръпнал шалтера. Ако беше по-послушна, това нямаше да те сполети. Съжалявам, че съм толкова директна.
Пожелавам ти да се намерите с Миси!
Успех!





Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Konfetka]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано01.08.10 15:55



Анджък де - наказана, послушна. Вече минаха 20 години от как можем да не сме послушни. А дали е Миси или Бюти - няма да разберем. Дени явно крие нещо. Може да крие нещо което няма общо с котките, но явно крие нещо. Или пък се кефи че и е паднало да раздава правосъдие. Както ти се изказа - наказана. Ама то наказанието е от Дени.
Лошото е че има котка която дори по думите на Дени се чувства дискомфортно. Страхува се, крие се, не се социализира, въпреки че явно е домашно коте, щом посещава тоалетната. И това "асоциално" коте ще бъде пратено в Австрия, където ако не се социализира, може да стигне и до евтаназия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: bira_more]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано01.08.10 17:10



Какво точно се очаква от едно социализирано коте и какво по- точно е несоциализираното на въпросната Бюти? Не желае контакт, драска, хапе, какво по- точно? Защото аз не разбирам какво толкова пречи да имаш котка, която не е "комуникативна" в класическото възприемане на контакт с домашен любимец. Както и съм убедена, че е невъзможно, ако едно животно не сменя стопаните си постоянно, а остане досатъчно дълго време в един дом и с едни стопани, да не се социализира все някога. Убедена съм, че това би станало, макар и след по- дълъг период от време и малко повече търпение от страна на хората... Едната ми котка също беше много наплашена и недоверчива, негальовна, няколко години не обичаше ласки и прекалена близост, но вече е на 7 години и поведението й е доста променено в позитивен план.




Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор alfeniks (i m e Kseniq)
Публикувано01.08.10 19:49



Само един въпрос към Деница: Кое й е щастливото на тази котка, от твоите мисля, например. Не забелязваш ли границата от доброто към лошотията.
Моите момчета всеки ден извеждат двамата ни пухчовци, ти си я сложила в клетка. Вижда се колко й е весело,горкичката.
Каква е причината да опонираш на стопанката на "пухкавата котка" от снимките, като при нея котето ще се чувствува най-добре.
Фанко.
http://prikachi.com/images.php?images/389/2385389N.jpg



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано03.08.10 15:45



Не знам - като приберем някоя котка, обикновено се социализира в рамките на месец - два. В началото е шаш и паника, след това обменя мнения с останалите и накрая - може да не е най-гальовното коте, ама не драска и се навира под дивана само когато реши да прави напук, а не от страх.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.