Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: koтkoяд]  
Автор tran4anin (непознат )
Публикувано25.07.10 19:28



Призовавате ме да не спамя в тази тема, но Вие спамите, нали?!
Не надничам в ничии ЛС - няма как да го направя, а и не искам. Коментирам онова, което е пред очите ми.
Крайно време е да кажа в прав текст на всички надзорници: подмятанията ви няма да ме спрат да пиша тук, откажете се.
Важно за непосветените: ТРЪНЧАНИН - ТРЪН!



Тема Re: МОЛЯ!!!!!!нови [re: tran4anin]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано25.07.10 20:22



Съгласна съм. Даже е доста тъжно, че хора, които споделят обща любов към животните, допускат така грозно, макар и виртуално, да се "хванат за гушите".






Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано25.07.10 23:31



Не знам - една "среща" щеше да реши всички въпроси.
1. Ако е Миси - Миси щеше да си познае собственичката, и всичко щеше да е ясно.
2. Ако не е Миси - пак всичко е ясно.
3. Ако е Миси и не си познае собственичката - пак всичко е ясно.
Нежелание за среща за мен означава че има нещо много гнило. Не знам какво е гнилото, ама няма как да няма гнило.
Някак си много "навреме" се появи месторождението на Бюти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: koтkoяд]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано26.07.10 00:14



Заплахи?
На лични?

Не се ли увличате малко с клеветите?
Бележката, която оставих беше в блога й



И гласеше: Последно Бюти ли е или Анджи? Девойко, давам ти 24 часа.

Което стана след като получих високомерния отговор, че трябва да чакам няколко дена. Всеки губил животно и живеещ с надеждата да го намери знае какво значи това. И да му отговорят по този на1ин.
Но господ с вас.
Каквото и да стане с Миси оттук нататък, нека да е на вашата съвест.

На ЛИЧНИ тук единствено оставих на denii телефоните си за връзка, с молба да ми се обади.
Всичката информация за която ме попита я дадох. какво още не ви стигна?
ДНК анализ ли ви трябваше?
Тука не е писала никаква моя съседка, съседите ми дори нямат компютър.
Отвратена съм вас и от нечистоплътния начин да постигате целите си.
Сега й е паднало на denii да ме накаже за несъгласието ми да се изхранват агресивни помияри по улиците, които налитат на хора и котки, както се разбра от цитираните от нея постове.

"И преди не те харесвах.."

Струва ми се че тази реплика обяснява всичко.
Само не мога да си представя след всичко това, с какви очи бихте се нарекли милосърдни.

Редактирано от Rapidfire на 26.07.10 01:29.



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: denii]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано26.07.10 00:31



Хорица?
Момиченце, ти ме разсмиваш..
Живей си с тази предства за мене, щом те успокоява.
Котката си я търсих и обикалях из махалата в 12 часа през нощта с адски болки в кръста и в двата крака.
И на сутринта. И наследващата нощ. И така цяла седмица.
Ама не си ти тази ня която ще рапортувам, ясно? Не си ми нито на знанията, нито на уменията, нито на годините.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано26.07.10 04:44



Rapidfire Вие и Вашият спътник Бирата отново се включихте и прогонихте и последният коткар от този клуб. КОТКАР- човек, който обича котките, а не себе си.
Браво! И Вие господин Бира още? не сте модератор в клуб Котки, за да стои М зад името Ви.
Дали ще ме изгони модераторът от клуба? Отдавна съм го напуснала фактически, понякога влизам да чета, всеки път съм все повече неприятно изненадана.

МОЛЯ подкрепете читанка.инфо
http://bgpetition.com/chitanka_info/index.html



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 10:48



Честно казано, съчувствам ти в създалата се ситуация, но това с агресивните "помияри" можеше да го пропуснеш- това е друга тема и в нея също участват същества, които не са виновни за участта си. А пък като чуя изобщо определението "помияри", получавам алергични пристъпи.






Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: Rapidfire]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано26.07.10 11:59



"Девойко, давам ти 24 часа."

Rapidfire, не смятам, че можеш да поставяш ултиматуми на denii. denii с нищо не ти е длъжна. Освен това, не е сигурно дали котката е твоята, не можеш да го докажеш с чип или снимки, даже и да я беше видяла.

Снимките на котката, които denii е постнала, са доста нагледни. Ти от тях не можеш ли да прецениш дали това е твоята котка? Твоята котка кафява ли беше или сива? Имаше ли беличко около врата?



Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: papyy]  
Автор bira_moreМодератор (бира)
Публикувано26.07.10 15:50



Защо да те гоня? Това пък въобще не го чатнах.
Заработването на бан, не е никак лесна и проста работа.
Не ми е ясно как аз съм прогонил коткар. В смисъл - точно както ти казваш, че коткар е човек който обича котките, не виждам как коткар няма да осигури възможност за среща между котка и нейния човек.
Аз поне, колкото и да съм се разправял/карал, колкото и да не харесвам някого заради идеите му, мненията му, начина на изказване, не бих правил никакви обструкции да се види с коте което съм намерил, за да разбере дали е неговото или не.
Скандалите между клубарите са си скандали между клубарите - не виждам защо една животинка трябва да страда заради това че аз харесвам/не харесвам някого.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Пухкава котка търси приемен домнови [re: bira_more]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано26.07.10 16:45



Честно казано, и аз не разбирам къде е толкова проблемът. А и се поставям на мястото на някой, който ще остане със съмнението, че това може и да е неговото коте... Както в много други клубове, уви, и тук, отделният случай се разглежда в контекста на някакви цялостни отношения, което пречи на обективността, а в случая и на други неща...

При цялата ми симпатия към благородното дело на Дени по принцип...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.